Нове громадське формування створили на Хмельниччині

У Теофіпольському районі представники влади, громадські активісти, колишні правоохоронці та інші небайдужі громадяни об’єдналися в громадське формування «Щит і меч», члени якого допомагатимуть місцевим поліцейським забезпечувати публічний порядок на території обслуговування.

Раніше на території Теофіпольського району було зареєстровано декілька громадських формувань, але діяли вони виключно на папері. Тому було прийнято рішення розформувати ці фіктивні організації.

Натомість громадський актив краю виступив з ініціативою створення нового громадського формування під назвою «Щит і меч». До його складу увійшли 28 членів, серед яких: голова Теофіпольської районної ради Андрій Петринюк, голова ради сільгоспвиробників Теофіпольського району Володимир Пицюк, Герой України Василь Петринюк, народний депутат України двох скликань Василь Кравчук, депутат Хмельницької обласної ради Василь Мастій, заступник директора ТзОВ «Нива» Микола Якубівський та інші авторитетні в районі люди.

Обґрунтовуючи ідею створення нового громадського формування, його члени зазначили просто: «Якщо ми хочемо, щоб у районі був порядок, починати потрібно з себе».

І уже 3 березня члени громадського формування спільно з працівникамиТеофіпольського відділення поліції провели спільний рейд по відпрацюванню району: перевірили місця збору молоді, торговельні заклади, підобліковихосіб. У ході проведених заходів було виявлено ряд адміністративних правопорушень: 2 адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані сп’яніння), 2 правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом без відповідних документів), 1 адміністративне правопорушення, передбачене ст. 180/1 КУпАП (порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування) та порушення, передбачене ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

У майбутньому такі рейди планується проводити на постійній основі. Крімтого, члени громадського формування допомагатимуть правоохоронцям охороняти публічний порядок під час масових заходів.

Джерело: сектор комунікації поліції Хмельницької області

Схоже

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради інформує, що з 1 січня 2018 року набрали чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують […]

Державна міграційна служба попереджає українців про затримки із видачею закордонних паспортів. Це пов’язано із повторним опрацюванням персональних даних заявників, повідомляє прес-служба відомства. “Розпочато планову заміну сертифікатів на поліграфкомбінаті “Україна”, яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою. Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача […]

Вчора теплопостачальне підприємство міста Шепетівка ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» отримало ліміти відпуску природного газу на січень цього року. «Ми доклали максимум зусиль та сприяли тому, аби вирішити проблемну ситуацію в Шепетівці щодо отримання лімітів на газ та забезпечити жителів міста теплом. Разом з тим на цьому етапі міська влада має зробити усе можливе, щоб населення сплатило кошти за […]