Шепетівчанин, який відвідав понад 30 країн, поділився досвідом мандрівок
У свої 26 років шепетівчанин Андрій Ніколаєв відвідав понад 30 країн, проїхав понад 65 тис. км автостопом і зробив 18 авіаперельотів. Минулої суботи Андрій відвідав свою малу батьківщину – у міській бібліотеці №1 він поділився своїм досвідом подорожування.
Попри безкоштовний вхід, захід відвідало не більше десятка шепетівчан, в той час як у Києві Андрій збирає повні зали на своїх тренінгах, де люди платять за можливість послухати його.

Але ті, хто прийшов, не пошкодували. Замість запланованих двох годин захід розтягнувся аж на чотири. Люди з непідробним інтересом слухали розповіді про пригоди Андрія протягом навколосвітньої подорожі, тим паче коли їх розповідають у невимушеній та відвертій атмосфері. Росія, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Таджикистан, Індія, Непал, Таїланд, Лаос, Камбоджа, Таїланд, Малайзія, Індонезія, Сінгапур, Камбоджа, В’єтнам, Йорданія, Ізраїль, Єгипет… Це далеко не повний перелік країн, де побувала нога шепетівчанина.

Схоже

В обласному художньому музеї відбулось відкриття кіно-клубу «Візія». Щотижня тут крутитимуть стрічки про мистецтво. Першим хмельничани мали нагоду переглянути фільм «Ахіллес і черепаха» про життя маленького японського хлопчика, який мріяв стати художником. Сеанси планують влаштовувати щоп’ятниці. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”

Переможець шоу “Караоке на Майдані” у Кам’янці Дмитро Прокопов спробував свої сили у столичному півфіналі. Серед майже півсотні вокалістів кам’янчанин зміг стати одним із кращих. Нещодавно у Кам’янці-Подільському відбулися зйомки двох програм шоу “Караоке на Майдані”. І перемогу в одному із випусків здобув кам’янчанин Дмитро Прокопов. А 12 листопада юнак поїхав до Києва, щоб спробувати […]

У жовтні 2017 року стартував захід нового формату для учнів професійно-технічних навчальних закладів області – конкурс КВК «Проф.фест», мета якого створення сприятливих умов для задоволення потреб молоді у творчій самореалізації, організації  змістовного та продуктивного дозвілля, сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору професії, популяризації актуальних на ринку праці  професій, підвищення їх престижу. Організаторами заходу є Департамент […]