У квітні чоловіків з Хмельниччини покличуть на строкову службу

Під час весняного призову з Хмельницької області до війська покличуть більше тисячі чоловіків, віком від 20 до 27 років. В обласному військкоматі кажуть, перша відправка строковиків відбудеться вже 5 квітня.

Як розповів обласний військовий комісар Сергій Присяжнюк, юнаки спочатку потраплять у навчальні центри. А вже після підготовки – у небойові частини. Дехто зможе навіть залишитися на території області. Одну частину строковиків готуватимуть в навчальному  центрі «Десна» на Чернігівщині, іншу – в Києві.

«До лав Збройних сил призвуть громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та тих, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Як і раніше, військовослужбовців строкової служби у зону антитерористичної  операції відправляти не будуть», – наголошує Сергій Присяжнюк.

Як додає воєнком, призовники потраплять на службу до Збройних сил України, Нацгвардії, Держспецслужби транспорту. Триватиме весняний призов юнаків до 25 травня.

Схоже

Для уникнення хаотичного розміщення оголошень на парканах, зупинках громадського транспорту та в інших непризначених для цього місцях, на території міста Кам’янець-Подільського влаштовано вісім нових тумб для оголошень. Місця їх встановлення затвердили на черговому засіданні Кам’янець-Подільського виконавчого комітету.

 З початку року кількість роботодавців, які звернулись у службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, збільшилася майже на 16 з половиною відсотків та 31 тисяча 400 безробітних громадян скористались послугами Хмельницької обласної служби зайнятості. Так, у січні-серпні цього року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось двадцять з половиною тисяч  вакансій. Більше 80 відсотків вакансій припадає на робітничі […]

Щоп’ятниці пасажирів хмельницьких тролейбусів навчають QRуто платити за проїзд. Своїми знаннями з хмельничанами інструктори діляться абсолютно безкоштовно. ПриватБанківці йдуть у ногу з часом, і пропонують робити це іншим. Що потрібно для оплати проїзду за допомогою QR-коду? Смартфон і Приват 24. Хто ще не встановив додаток у своєму мобільному, молоді інструктори допоможуть це зробити. Для сучасного виду […]