У Хмельницькому чотирилапі покажуть майстер-клас з пошуку заборонених речовин і зброї

За темою  «Особливості підготовки та використання собак-детекторів» у Хмельницькому на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС відбудеться навчальний семінар. Захід відбудеться 17 березня 2017 року.
Службові собаки продемонструють практику роботи з пошуку наркотичних засобів, зброї, набоїв, тютюнових виробів, вибухових речовин тощо.
Разом із кінологічними командами митниць ДФС України участь у заході візьмуть представники кінологічних підрозділів Нацгвардії, Держприкордонслужби, Національної поліції, Державної пенітенціарної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, приватних охоронних структур; експерти Кінологічної спілки України (КСУ),  кінологи-волонтери КСУ, представники компанії Royal Canin Ukraine.
Проведення такого представницького заходу у Хмельницькому вибрано не випадково. Адже на базі Департаменту ДФС більше півроку успішно функціонує Регіональний кінологічний навчальний центр Всесвітньої митної організації.

Джерело: ДФС у Хмельницькій області

Схоже

Для уникнення хаотичного розміщення оголошень на парканах, зупинках громадського транспорту та в інших непризначених для цього місцях, на території міста Кам’янець-Подільського влаштовано вісім нових тумб для оголошень. Місця їх встановлення затвердили на черговому засіданні Кам’янець-Подільського виконавчого комітету.

 З початку року кількість роботодавців, які звернулись у службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, збільшилася майже на 16 з половиною відсотків та 31 тисяча 400 безробітних громадян скористались послугами Хмельницької обласної служби зайнятості. Так, у січні-серпні цього року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось двадцять з половиною тисяч  вакансій. Більше 80 відсотків вакансій припадає на робітничі […]

Щоп’ятниці пасажирів хмельницьких тролейбусів навчають QRуто платити за проїзд. Своїми знаннями з хмельничанами інструктори діляться абсолютно безкоштовно. ПриватБанківці йдуть у ногу з часом, і пропонують робити це іншим. Що потрібно для оплати проїзду за допомогою QR-коду? Смартфон і Приват 24. Хто ще не встановив додаток у своєму мобільному, молоді інструктори допоможуть це зробити. Для сучасного виду […]