У Хмельницькому чотирилапі покажуть майстер-клас з пошуку заборонених речовин і зброї

За темою  «Особливості підготовки та використання собак-детекторів» у Хмельницькому на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС відбудеться навчальний семінар. Захід відбудеться 17 березня 2017 року.
Службові собаки продемонструють практику роботи з пошуку наркотичних засобів, зброї, набоїв, тютюнових виробів, вибухових речовин тощо.
Разом із кінологічними командами митниць ДФС України участь у заході візьмуть представники кінологічних підрозділів Нацгвардії, Держприкордонслужби, Національної поліції, Державної пенітенціарної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, приватних охоронних структур; експерти Кінологічної спілки України (КСУ),  кінологи-волонтери КСУ, представники компанії Royal Canin Ukraine.
Проведення такого представницького заходу у Хмельницькому вибрано не випадково. Адже на базі Департаменту ДФС більше півроку успішно функціонує Регіональний кінологічний навчальний центр Всесвітньої митної організації.

Джерело: ДФС у Хмельницькій області

Схоже

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у місто. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”

З метою створення Дунаєвецького молодіжного центру, в міській бібліотеці відбулася чергова зустріч голови громадської організації «Молодь за конкретні справи» з представниками дошкільних навчальних закладів, педагогами – організаторами та бібліотекарями. На зустрічі мова йшла про створення такого центру, де б молодь могла раціонально і з користю використовувати свій вільний час, виявити всі свої таланти, відпочити в […]

З наближенням тепла торгівля першими весняними квітами набирає обертів, тому Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області вкотре наголошує: збирати та продавати первоцвіти суворо заборонено! Відповідальність за такі дії передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення. З метою збереження ранньоквітучих об`єктів рослинного світу в рамках проведення операції «Первоцвіт – 2018» Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області щоденно […]