Самотні люди на хмельницькій сцені
У Хмельницькому поставлять «Нареченого з Єрусалиму». Вистава, за п’єсою «Нестерпні люди» Йозефа Бар-Йозефа, написана 1973 року, відтвориться по-новому на сцені театру імені Михайла Старицького.
Постановка, по суті, камерна – на сцені всього четверо акторів, втім, старицьківчани переконують – теми, підняті у трагікомедії, не залишать байдужим жодного глядача.
Саймон, Бенні, Лейзер та Рахель. Всього четверо персонажів, четверо самотніх душ. Саме цю п’єсу про емігрантів обрали для постановки не випадково – вона для нашої країни нині особливо актуальна.
Показують «вічні» проблеми крізь призму взаємин немолодих та самотніх брата Саймона і сестри Рахелі. Чоловіка для неї у Ізраїлі намагається знайти Саймон.
За художнім напрямком це – п’єса психологічного реалізму. Тут не буде надскладних чи яскравих декорацій, гучної музики чи захопливих перевтілень. Уся «сіль» в грі акторів, їхніх діалогах.
До речі, склад акторів, справді зірковий – усі четверо заслужені артисти України. Вперше побачити «Нареченого з Єрусалиму» подоляни зможуть 26 березня.
Подробиці – у сюжеті каналу Ексклюзив

Схоже

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, кафедра музичного мистецтва, Подільське обласне культурно-просвітницьке товариство імені Ференца Ліста, Київська організація Національної музичної спілки України, Могильовський державний університет імені А.А.Кулєшова (Білорусь) запрошують на ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Ференц Ліст і Україна». Захід приурочений 205 річниці від дня народження угорського композитора Ференца Ліста – композитора, піаніста, диригента, публіциста, громадського […]

У су­бо­ту, 18 лис­то­па­да, в Ше­пе­тів­ку при­їде Ос­тап Дроз­дов — ук­ра­їнсь­кий пись­мен­ник, жур­на­ліст, ве­ду­чий хард-ток-шоу «DROZDOV» та по­лі­тич­но­го ток-шоу «Пря­мим тек­стом» на ук­ра­їнсь­ко­му те­ле­ка­на­лі ZIK. Ав­тор ро­ма­нів «№ 1. Ро­ман-ви­бух» та «№ 2». Під час пре­зен­та­ції дру­гої кни­ги Ос­та­па Дроз­до­ва «№ 2», що від­бу­ла­ся 15 ве­рес­ня в рам­ках Фо­ру­му ви­дав­ців, яб­лу­ку не бу­ло де впас­ти. Пос­лу­ха­ти його прий­шли лю­ди […]

Півтисячі вчителів Полонського, Славутського та Шепетівського районів днями побували у Шепетівському міському будинку культури. Подивитися виставу «Полліанна», у виконанні акторів Рівненського академічного музично-драматичного театру, педагогів запросив народний депутат України Роман Мацола. Перед виставою Роман Мацола подякував освітянам за їх працю. «Ви вчителі з Великої букви, адже дитячу любов неможливо купити. Опитування серед учнів – це […]