Самотні люди на хмельницькій сцені
У Хмельницькому поставлять «Нареченого з Єрусалиму». Вистава, за п’єсою «Нестерпні люди» Йозефа Бар-Йозефа, написана 1973 року, відтвориться по-новому на сцені театру імені Михайла Старицького.
Постановка, по суті, камерна – на сцені всього четверо акторів, втім, старицьківчани переконують – теми, підняті у трагікомедії, не залишать байдужим жодного глядача.
Саймон, Бенні, Лейзер та Рахель. Всього четверо персонажів, четверо самотніх душ. Саме цю п’єсу про емігрантів обрали для постановки не випадково – вона для нашої країни нині особливо актуальна.
Показують «вічні» проблеми крізь призму взаємин немолодих та самотніх брата Саймона і сестри Рахелі. Чоловіка для неї у Ізраїлі намагається знайти Саймон.
За художнім напрямком це – п’єса психологічного реалізму. Тут не буде надскладних чи яскравих декорацій, гучної музики чи захопливих перевтілень. Уся «сіль» в грі акторів, їхніх діалогах.
До речі, склад акторів, справді зірковий – усі четверо заслужені артисти України. Вперше побачити «Нареченого з Єрусалиму» подоляни зможуть 26 березня.
Подробиці – у сюжеті каналу Ексклюзив

Схоже

Відомий кам’янецький художник, графік, живописець Борис Негода представив поціновувачам мистецтва свою нову виставку «Метаморфози». Відкриття експозиції відбулося вчора в Хмельницькому обласному художньому музеї, повідомляє сайт міської ради. На виставці представлені картини з серії «Скіфи», «Ангели» і «Метаморфози». Переглянути їх можна до 15 липня. Борис Негода – заслужений художник України, член Національної спілки художників, викладач і […]

Осередок творчості в Хмельницькому знову працює та готовий представляти таланти краю та познайомити з новими гуртами. Мистецький дворик розпочав свою роботу ще  у 2016 році, а вже в оновленому стані стартував з початком туристичного сезону 2018 року. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”  

3241 робота зі 120 країн світу, три локації і три дні суцільного кіно – саме так паралельно із Днем молоді та «Respublica family fest» у Кам’янці-Подільському 22-24 червня проходитиме масштабна кіно-подія – фестиваль короткого метру «Бруківка». Другий фест проходить з приставкою «міжнародний». Однак для організаторів несподівано ці слова виявилися не просто словами. За період оголошення […]