Самотні люди на хмельницькій сцені
У Хмельницькому поставлять «Нареченого з Єрусалиму». Вистава, за п’єсою «Нестерпні люди» Йозефа Бар-Йозефа, написана 1973 року, відтвориться по-новому на сцені театру імені Михайла Старицького.
Постановка, по суті, камерна – на сцені всього четверо акторів, втім, старицьківчани переконують – теми, підняті у трагікомедії, не залишать байдужим жодного глядача.
Саймон, Бенні, Лейзер та Рахель. Всього четверо персонажів, четверо самотніх душ. Саме цю п’єсу про емігрантів обрали для постановки не випадково – вона для нашої країни нині особливо актуальна.
Показують «вічні» проблеми крізь призму взаємин немолодих та самотніх брата Саймона і сестри Рахелі. Чоловіка для неї у Ізраїлі намагається знайти Саймон.
За художнім напрямком це – п’єса психологічного реалізму. Тут не буде надскладних чи яскравих декорацій, гучної музики чи захопливих перевтілень. Уся «сіль» в грі акторів, їхніх діалогах.
До речі, склад акторів, справді зірковий – усі четверо заслужені артисти України. Вперше побачити «Нареченого з Єрусалиму» подоляни зможуть 26 березня.
Подробиці – у сюжеті каналу Ексклюзив

Схоже

Міжнародна наукова археологічна конференція “Культурний та історичний розвиток слов’янських племен у І тисячолітті нашої ери” розпочала роботу в Державному історико-культурному заповіднику “Межибіж”. Заповідник проводить конференцію спільно з Інститутом археології Національної академії наук України. Роботу наукового форуму присвятили 90-літтю знаного українського історика і археолога, члена-кореспондента НАН України Володимира Даниловича Барана. Відкриваючи пленарне засідання, співголова оргкомітету, директор ДІКЗ […]

З 29 вересня по 1 жовтня у Кам’янець-Подільському відбудеться фестиваль живої історії «Schola militaria».   Саме тоді Кам’янець-Подільська фортеця перетвориться на прикордонний  замок середини 17-го століття. Учасниками фестивалю стануть 8 груп з України, Польщі та Великобританії. Вони продемонструють озброєння, одяг та спорядження піхоти польсько-угорського типу, шляхтича з українських земель, козацтва першої половини 17-го століття, військ іноземного аутораменту – так […]

Минулими вихідними востаннє у звичному для себе форматі відгримів один із найбільших музичних і street-art фестивалів України RespublicaFEST. Електроніка, джаз, рок, реп та поезія, – музика звучала на кожному кроці та майже на все місто. Протягом трьох фестивальних днів одночасно на чотирьох сценах виступали 60 кращих вітчизняних та закордонних виконавців. Серед них і давно улюблений публікою […]