Самотні люди на хмельницькій сцені
У Хмельницькому поставлять «Нареченого з Єрусалиму». Вистава, за п’єсою «Нестерпні люди» Йозефа Бар-Йозефа, написана 1973 року, відтвориться по-новому на сцені театру імені Михайла Старицького.
Постановка, по суті, камерна – на сцені всього четверо акторів, втім, старицьківчани переконують – теми, підняті у трагікомедії, не залишать байдужим жодного глядача.
Саймон, Бенні, Лейзер та Рахель. Всього четверо персонажів, четверо самотніх душ. Саме цю п’єсу про емігрантів обрали для постановки не випадково – вона для нашої країни нині особливо актуальна.
Показують «вічні» проблеми крізь призму взаємин немолодих та самотніх брата Саймона і сестри Рахелі. Чоловіка для неї у Ізраїлі намагається знайти Саймон.
За художнім напрямком це – п’єса психологічного реалізму. Тут не буде надскладних чи яскравих декорацій, гучної музики чи захопливих перевтілень. Уся «сіль» в грі акторів, їхніх діалогах.
До речі, склад акторів, справді зірковий – усі четверо заслужені артисти України. Вперше побачити «Нареченого з Єрусалиму» подоляни зможуть 26 березня.
Подробиці – у сюжеті каналу Ексклюзив

Схоже

У сквері біля сувенірного містечка, що в Старому місті, музейники провели консерваційне накриття над пам’яткою археології – саме там, де раніше дослідники розкопали найдавнішу кам’яну бруківку в Україні. Мощення з вапнякових плит лежало під ребровою бруківкою ХІХ століття. У щілинах між ними фахівці підрозділу ДП НДЦ ОАСУ Інституту археології НАН України і Кам’янець-Подільської архітектурно-археологічної експедиції […]

Першими її учасниками стануть троє відомих фотографів – Валерій Мілосердов (Україна), Маріуш Форецкі (Польща) та Олексій Шинкаренко (Білорусь). Протягом перебування у Хмельницькому вони створять нові роботи, в яких відобразяться різні грані життя міста, проведуть зустрічі із містянами. Проект має на меті ознайомити мешканців Хмельницького з сучасною документальною фотографією через унікальний колективний портрет міста. 22 лютого […]

Один із найбільших музичних та стріт-арт фестивалів України RespublicaFEST оголосив перших хедлайнерів – ними стануть британські електронщики The Qemists. Вони знамениті неймовірним міксом стилів та жанрів, які однаково задовольняють як прихильників року, так і драм-н-басу і танцювальної електроніки. The Qemists –  електронний музичний гурт із англійського Брайтона. Вони знамениті своїми неймовірно яскравими живими виступами та жагучою сумішшю стилів та жанрів. Від них […]