Які галузі промисловості на Хмельниччині працюють найінтенсивніше?

Індекс промислової продукції за підсумками січня–лютого 2017р. у порівнянні з січнем–лютим 2016р. становив 100,7%, повідомляють в Управлінні статистики у Хмельницькій області.
У добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції проти січня–лютого 2016р. збільшився на 30,8%.
На підприємствах переробної промисловості в січні–лютому 2017р. виробництво продукції зменшилось на 4,1%, у т.ч. у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 41,8%, машинобудуванні – на 13,0%. Поряд із цим збільшився випуск продукції у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції в 2,0 раза, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 36,2%, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 4,7%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – на 2,7%, виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 1,9%.
У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва продукції проти січня–лютого 2016р. збільшились на 5,1%.

Схоже

Сьогодні, 23 лютого о 18:30 у Хмельницькій обласній філармонії відбудеться фестиваль патріотичної пісні “Ми – українці!”, присвячений Героям Небесної Сотні. У фестивалі візьмуть участь гурт «Рутенія», Брати Капранови, Анатолій Говорадло, Лора Когут, Неля Франчук, Ігор Білий, Володимир Смотритель. Вхід вільний.

Завершився конкурс з визначення розробника бренду та брендбуку Хмельницького. За рішенням оргкомітету та за результатами інтернет-опитування мешканців міста Хмельницького перемогла конкурсна робота хмельничан Іванова Павла та Лисюка Олексія. З ними укладуть договір на розробку бренду та брендбуку міста. (З роботою можна ознайомитись за посиланням http://brand.khm.gov.ua/Content/pdf/0003.pdf ) З-поміж 23 конкурсних робіт на першому етапі конкурсу було […]

До фінансового супермаркету Укрпошти долучився Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ). Про це домовилося керівництво двох компаній. Тепер банківськими послугами можна скористатися через мережу Укрпошти. Жителі невеликих міст та сіл у відділеннях Укрпошти отримають інформацію про можливість скористатися банківськими послугами банку, а працівники банку за результатами консультації з клієнтом запросять його за потреби в зручний для […]