Які галузі промисловості на Хмельниччині працюють найінтенсивніше?

Індекс промислової продукції за підсумками січня–лютого 2017р. у порівнянні з січнем–лютим 2016р. становив 100,7%, повідомляють в Управлінні статистики у Хмельницькій області.
У добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції проти січня–лютого 2016р. збільшився на 30,8%.
На підприємствах переробної промисловості в січні–лютому 2017р. виробництво продукції зменшилось на 4,1%, у т.ч. у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 41,8%, машинобудуванні – на 13,0%. Поряд із цим збільшився випуск продукції у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції в 2,0 раза, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 36,2%, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 4,7%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – на 2,7%, виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 1,9%.
У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва продукції проти січня–лютого 2016р. збільшились на 5,1%.

Схоже

У Хмельницькому взялись облаштовувати ще одну заїзну кишеню у мікрорайоні Гречани навпроти стадіону Локомотив. Розширення дороги необхідне відповідно до нової транспортної мережі. Додаткового місця для зупинки потребує великогабаритний транспорт. Деатльніше у сюжеті МТРК «Місто»

Дунаєвецький РЕМ повідомляє, що 22 листопада 2017 року з 9-00 по 17-00  в зв’язку з проведення розчистки траси на ЛЕП тимчасово буде призупинено електропостачання  в місті Дунаївці. Не буде світла по вулиці Набережна, Дачна, Шкільна, 1-го Травня, та по провулку Дачний, Войтовича. Адміністрація РЕМ приносить вибачення за незручності.

Протягом січня-жовтня 2017 року до Хмельницької обласної служби зайнятості України звернулось 5,3 тисяч роботодавців, які подали відомості про 25 тисяч вільних вакансій, що значно більше ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до Хмельницької ОСЗ збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 12%, а кількість вакансій на 27,2%, інформує прес-служба відомства. […]