Школярі Хмельниччини розповіли про свої майбутні професії на конкурсі відеосюжетів

У Хмельницькому обласному центрі зайнятості підбито підсумки обласного конкурсу відеосюжетів  «Від професії до кар’єри»

 Завершився обласний заочний огляд-конкурс відеосюжетів “Від професії до кар’єри” серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області. Конкурс проводився Хмельницьким обласним центром зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації в рамках  реалізації комплексного профорієнтаційного проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання» Перший тур конкурсу проходив у загальноосвітніх навчальних закладах 20-ти районів Хмельницької області та в міських школах Хмельницького, Нетішина, Кам’янця-Подільського, Славути, Шепетівки і Старокостянтинова.  За його результатами понад 116 робіт було подано  до участі  в другому етапі – півфіналі. Вони оцінювались комісіями, що працювали при базових центрах  зайнятості. До обласного центру зайнятості  на фінал конкурсу  було представлено  26  найкращих робіт учасників півфіналу.

Визначала переможців фіналу конкурсна комісія, до складу якої  увійшли представники  Хмельницького обласного центру зайнятості, Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації,  Хмельницького обласного науково-методичного центру профтехосвіти та підвищення кваліфікації ІПП, Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту та Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Оцінювалися відповідність конкурсній тематиці, підтримка позитивного іміджу професій, бачення майбутньої перспективи в професії,  глибина розкриття теми конкурсу, якість відеозапису та звукового супроводу, рівень володіння комп’ютерними технологіями створення та обробки відео, оригінальність,  творчий,  нестандартний підхід у виконанні та належний естетичний вигляд роботи.

Перше  місце  у фіналі конкурсу зайняли  роботи Ковалюк Діани (Красилівська ЗОШ 1-3 ст. № 2) та Поворознюка Дмитра (Старокостянтинівська ЗОШ 1-3 ст. №6 Старокостянтинівської міської ради).

Друге місце – роботи  Макартецької Марії (Деражнянська ЗОШ 1-3 ст. № 3 ім. Героя України Івана Зубкова), Касімовської Діани (Славутська ЗОШ 1-3 ст. № 4), Півня Михайла (Шепетівська спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів), Потапової Інни (Кам’янець- Подільська ЗОШ 1-3 ст. № 10) та Митюк Аліни (ЗОШ № 2 м. Нетішин).

На третьому місціФедчук Галина (Йосиповецька ЗОШ 1-2 ст. Білогірського району), Бас Рената (Городоцька гімназія), Хряпченко Софія (Дунаєвецький НВК «ЗОШ 1-3 ст., гімназія»), Савчук Крістіна (Великочернятинська ЗОШ 1-3 ст. Старокостянтинівської районної державної адміністрації) та Макорта Ірина (Копистинський НВК «ЗОШ 1-3 ст., центр розвитку творчих здібностей дитини» Хмельницького району).

Ким же бачать себе в майбутньому наші школярі? Лікарями, вчителями, фотографами, хореографами, акторами, юристами, співаками, програмістами, перекладачами, художниками, бібліотекарями, перукарями, екологами, агентами з туризму тощо. Поки що це лише дитячі мрії, але зовсім скоро їм треба буде робити свій справжній професійний вибір. Сподіваємось, що конкурс допоміг дітям замислитися над своїм майбутнім, краще розібратися в своїх  бажаннях, особливостях тієї чи іншої професії.

Інформація і фото  відділу організації профорієнтації ОЦЗ

 

Схоже

З метою сприяння працевлаштуванню безробітних протягом січня-березня 2018 року Хмельницькою обласною службою зайнятості здійснювалося навчання 1976 безробітних за 135 професіями та напрямами, з них підготовка і перепідготовка – за 20 робітничими професіями, підвищення кваліфікації за 127 професіями та напрямами. Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації здійснювались на замовлення 541 підприємства. Головною метою професійного кваліфікації, зорієнтованих на […]

На міжнародній трасі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знамʼянка стартували ремонтні роботи.  Наразі, шляховики виконують регенерацію існуючого дорожнього покриття, а також земляні роботи для розширення проїзної частини. За рахунок влаштування зупинкових смуг ширина дорожнього покриття після ремонту збільшиться до 12 м. Проектом передбачена регенерація існуючого покриття методом холодного ресайклінгу, влаштування нижнього асфальтобетонного шару […]

Хмельницьке обласне ТВ Антимонопольного комітету України оштрафувало ПрАТ «Об’єднання «Прогрес» (м. Славута) та ПФ «ДІТА» (м. Хмельницький) загалом на 136 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. Відділення встановило, що суб’єкти господарювання у вересні-жовтні 2016 року узгодили дії під час проведення Сатанівською селищною радою  процедури відкритих торгів із закупівлі робіт: «Будівництво спортивного комплексу […]