Школярі Хмельниччини розповіли про свої майбутні професії на конкурсі відеосюжетів

У Хмельницькому обласному центрі зайнятості підбито підсумки обласного конкурсу відеосюжетів  «Від професії до кар’єри»

 Завершився обласний заочний огляд-конкурс відеосюжетів “Від професії до кар’єри” серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області. Конкурс проводився Хмельницьким обласним центром зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації в рамках  реалізації комплексного профорієнтаційного проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання» Перший тур конкурсу проходив у загальноосвітніх навчальних закладах 20-ти районів Хмельницької області та в міських школах Хмельницького, Нетішина, Кам’янця-Подільського, Славути, Шепетівки і Старокостянтинова.  За його результатами понад 116 робіт було подано  до участі  в другому етапі – півфіналі. Вони оцінювались комісіями, що працювали при базових центрах  зайнятості. До обласного центру зайнятості  на фінал конкурсу  було представлено  26  найкращих робіт учасників півфіналу.

Визначала переможців фіналу конкурсна комісія, до складу якої  увійшли представники  Хмельницького обласного центру зайнятості, Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації,  Хмельницького обласного науково-методичного центру профтехосвіти та підвищення кваліфікації ІПП, Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту та Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Оцінювалися відповідність конкурсній тематиці, підтримка позитивного іміджу професій, бачення майбутньої перспективи в професії,  глибина розкриття теми конкурсу, якість відеозапису та звукового супроводу, рівень володіння комп’ютерними технологіями створення та обробки відео, оригінальність,  творчий,  нестандартний підхід у виконанні та належний естетичний вигляд роботи.

Перше  місце  у фіналі конкурсу зайняли  роботи Ковалюк Діани (Красилівська ЗОШ 1-3 ст. № 2) та Поворознюка Дмитра (Старокостянтинівська ЗОШ 1-3 ст. №6 Старокостянтинівської міської ради).

Друге місце – роботи  Макартецької Марії (Деражнянська ЗОШ 1-3 ст. № 3 ім. Героя України Івана Зубкова), Касімовської Діани (Славутська ЗОШ 1-3 ст. № 4), Півня Михайла (Шепетівська спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів), Потапової Інни (Кам’янець- Подільська ЗОШ 1-3 ст. № 10) та Митюк Аліни (ЗОШ № 2 м. Нетішин).

На третьому місціФедчук Галина (Йосиповецька ЗОШ 1-2 ст. Білогірського району), Бас Рената (Городоцька гімназія), Хряпченко Софія (Дунаєвецький НВК «ЗОШ 1-3 ст., гімназія»), Савчук Крістіна (Великочернятинська ЗОШ 1-3 ст. Старокостянтинівської районної державної адміністрації) та Макорта Ірина (Копистинський НВК «ЗОШ 1-3 ст., центр розвитку творчих здібностей дитини» Хмельницького району).

Ким же бачать себе в майбутньому наші школярі? Лікарями, вчителями, фотографами, хореографами, акторами, юристами, співаками, програмістами, перекладачами, художниками, бібліотекарями, перукарями, екологами, агентами з туризму тощо. Поки що це лише дитячі мрії, але зовсім скоро їм треба буде робити свій справжній професійний вибір. Сподіваємось, що конкурс допоміг дітям замислитися над своїм майбутнім, краще розібратися в своїх  бажаннях, особливостях тієї чи іншої професії.

Інформація і фото  відділу організації профорієнтації ОЦЗ

 

Схоже

Десятий рік поспіль у Вінниці проходить конкурс краси та кохання, на якому обирають королеву серед наречених, котрі минулого року пішли під вінець. Цьогоріч на титул «Наречена 2017 року» претендує дев’ять учасниць, серед яких і хмельничанка Олеся Руда. Вона виділяється з-поміж усіх учасниць оригінальним образом та зовсім нетрадиційною сукнею. Варто відзначити і той факт, що серед усіх бажаючих отримати головну […]

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура, реалізуючи повноваження із представництва інтересів держави в суді, вживає заходи до забезпечення збереження історичної пам’ятки. Однією з пам’яток архітектури та містобудування національного значення у місті Кам’янці-Подільському є «Покровська церква», збудована ще у 1864 році. З метою захисту культурної спадщини, навколо будівлі визначено зони охорони та встановлено особливий режим їх використання. Рішенням сесії […]

Вчора до Хмельницького з’їхались усі ветерани силових структур області.  Близько 200 ветеранів  зібралися на Майдані Незалежності аби відстояти своє право на перерахунок пенсій. Подібні мітинги проходять в усіх обласних центрах України. Мітингарі переконують:  якщо їх не почують, поїдуть до столиці. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”