На хмельницькому летовищі знову літали автівки
402 метри по прямій. Та майже 2 кілометри кільце – у Хмельницькому відбулися змагання з драг-рейсингу та спринт-слалому. Літали автомобілі на території місцевого аеропорту. За об’ємом двигуна усі автівки розподілені на класи. Михайло Капітула у своєму – неодноразовий чемпіон України. Має автомобіліст і інші нагороди, втім, каже, перемоги не лічить.
У цьому синьому BMW, розповідає водій, перебрана кожна деталь. Насправді, рідного залишилося мало, втім так авто більш пристосоване до швидкісної їзди.
Втім, аби щось змінювати, у будь-якому разі потрібні кошти.
А ось Дмитру більше подобається два колеса. Каже, вони везуть душу. Цьогорічний мотосезон у Хмельницькому розпочався першого квітня. Такої події Дмитро не пропустив. Тепер приїхав, подивитися як стартує автосезон.
Ще один, жовтий, красень приїхав з Івано-Франківська. Водій Тадеуш люб’язно розповідає про своє американське надбання. У Івано-Франківську цю автівку упізнають здалеку. Тадеуш жартує, мабуть, і селфі з нею у кожного є.
На цей рік – це далеко не усі авто-цікавинки у місті. Зовсім скоро, обіцяють організатори, у Хмельницькому відбудеться восьма Race Party.
Деталі – у сюжеті каналу Ексклюзив

Схоже

Минулого тижя в лісовому масиві поблизу села Стригани відбувся традиційний Чемпіонат області серед працівників закладів освіти з пішохідного туризму «Листопад-2018». Його мета – популяризація спортивного туризму серед педагогів області, розвитку його як засобу активного відпочинку, оздоровлення та пропаганди здорового способу життя. У змаганнях взяли участь 14 команд з двох районів, семи об’єднаних територіальних громад та […]

У рамках 12-ого туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги Хмельницьке «Поділля» зустрілось із житомирським «Поліссям». Матч відбувся 6 жовтня та став домашнім для подолян. Перший тайм розпочинався із майже рівноцінної гри обох команд. Футболісти намагались атакувати ворота суперників, проте жодна з команд не проявляла значної ініціативи. Вже ближче до середини першої 45-хвилнки […]

У рамках 11-ого туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги Хмельницьке «Поділля» зустрілось із закарпатським «Минаєм». Матч відбувся в останній день вересня та став виїзним для хмельничан. Перший тайм розпочинався із чіткої та гарно спланованої гри ФК «Минай». Його гравці одразу пішли в наступ і почали атакувати ворота суперників. На перших хвилинах вони […]