У мешканців Хмельницької області є можливість утеплити житло за “Теплим кредитом”

Придбати енергозберігаючі товари за програмою “Теплий кредит” і отримати компенсацію мають можливість мешканці не лише обласного центру, а й навіть найвіддаленіших містечок та сіл  у понад 500 магазинах Хмельницької області.

Для зручності подолян до програми кредитування від ПриватБанку “Теплі кредити” постійно долучаються  нові магазини. Віднедавна партнером банку став магазин “Тепла Хата”у  Хмельницькому. Тут є широкий асортимент товарів імпортного та вітчизняного виробництва: котли газові, електричні, твердопаливні, бойлери, колонки, каналізації, насоси для свердловин і опалення, теплові насоси і комплектуючі до них.

“Партнером ПриватБанку у наданні “Теплих кредитів” населенню може стати будь-яка торгова точка, яка займається продажем товарів, на які розповсюджується державна програма компенсації, – розповідає Володимир Кирилюк, керівник напрямку “Оплата частинами” Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку. – Для цього у магазині потрібно встановити POS-термінал ПриватБанку і підключити сервіс “Оплата частинами”.

Як діє технологія видачі “Теплих кредитів” для клієнтів ПриватБанку?

Необхідно обрати магазин, де є POS-термінал ПриватБанку і підключений сервіс “Оплата частинами”.

Визначитись із потрібним товаром та оплатити його вартість за допомогою картки “Універсальна” та сервісу “Оплата частинами”. Договором є чек з усіма необхідними реквізитами (не потрібно жодних документів: довідки про доходи, ІПН, паспорта). За умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для покупця буде безкоштовним. Щоб дізнатися, на яку суму клієнт може здійснити купівлю в розстрочку, достатньо надіслати SMS на номер 10060 із текстом chast.

Для подачі заявки на компенсацію клієнту треба зайти у Приват24 – ”Оплата частинами” – “Теплі кредити” та вказати наступні дані: адресу встановлення обладнання, чи є клієнт субсидантом і прикріпити рахунок-фактуру.

Заявку на компенсацію можна подати по “Теплих кредитах”, оформлених із 1 березня 2017 року.

На щомісячній основі ПриватБанк формуватиме реєстри позичальників, які оформили кредит, і подаватиме агентству Держенергоефективності. До реєстру потраплятимуть кредити, в яких є товари, відповідні рекомендаціям . Компенсацію держави банк перераховуватиме на кредитну карту клієнта, по якій була оформлена “Оплата частинами”.

Нагадаємо, програма часткової компенсації вартості кредитів на термомодернізацію та заходи з підвищення енергоефективності в житловому секторі передбачає виплату відшкодування в розмірі 20% суми кредиту для фізичних осіб у разі придбання опалювальних котлів на альтернативних видах палива, 35% – для фізичних осіб для індивідуального утеплення житла.

Максимальна сума позики за “Теплим кредитом” для фізичних осіб – до 50 тисяч гривень, а розмір компенсації – до 14 тисяч гривень.

Проконсультуватись та отримати більш детальну інформацію щодо програми “Теплі кредити” можна у працівників будь-якого із 59 відділень ПриватБанку на Хмельниччині.

Схоже

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради інформує, що з 1 січня 2018 року набрали чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують […]

Державна міграційна служба попереджає українців про затримки із видачею закордонних паспортів. Це пов’язано із повторним опрацюванням персональних даних заявників, повідомляє прес-служба відомства. “Розпочато планову заміну сертифікатів на поліграфкомбінаті “Україна”, яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою. Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача […]

Вчора теплопостачальне підприємство міста Шепетівка ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» отримало ліміти відпуску природного газу на січень цього року. «Ми доклали максимум зусиль та сприяли тому, аби вирішити проблемну ситуацію в Шепетівці щодо отримання лімітів на газ та забезпечити жителів міста теплом. Разом з тим на цьому етапі міська влада має зробити усе можливе, щоб населення сплатило кошти за […]