Патрульна поліція Хмельницького все частіше фіксує порушення при перетині залізничних переїздів

Патрульні все частіше фіксують порушення правил проїзду залізничних переїздів, про що повідомляється на сторінці поліції у соцмережі.

Правилам проїзду залізничних переїздів присвячений цілий розділ в Правилах дорожнього руху. Відповідальність за невиконання вимог цих Правил передбачена статтею 123 КУпАП.
Найчастіше водії нехтують вимогами пункту 20.5в. Рух через переїзд забороняється, якщо: увімкнено заборонний сигнал світлофора чи звуковий сигнал незалежно від наявності та положення шлагбаума.
Водії часто нехтуючи вимогою світлофора про зупинку намагаються проскочити через залізничний переїзд, поки не опустився шлагбаум.
З початку року патрульні Хмельниччини виявили та задокументували близько 40 таких порушень.
В рамках тижня безпеки дорожнього руху нагадуємо ще раз усім водія: невиконання правил дорожнього руху може призвести до дорожньою-транспортної пригоди, а зіткнення з поїздом, згідно з статистикою, рідко обходиться без жертв.

Докладніше про порушення у відео:

Схоже

Враховуючи потреби жителів Хмельниччини, ПриватБанк оновив та розширив депозитарій, збільшивши кількість скриньок та підвищивши ступінь їх захисту. «З кожним роком все більше подолян обирають ПриватБанк в якості партнера для зберігання власних матеріальних цінностей. Саме тому, зважаючи на побажання наших клієнтів, ми розширили депозитарій, створюючи усі умови для комфортного та надійного обслуговування, – повідомив Юрій Чубенко, […]

Пыд час загальноміської толоки, яка припала саме на День довкілля, на вулиці Інститутській, поблизу будинку молоді “Проскурів” хмельничанами висадили сто п’ятдесят нових дерев. Нові саджанці надані у рамках еко-проекту “1000 дерев”, який цьогоріч вдруге відбувається у Хмельницькому. Сьогодні у різних мікрорайонах міста, парках, скверах, проходять заходи з прибирання та озеленення Хмельницького. Джерело  

В рамках щорічної акції “За чисте довкілля” вихованці гуртка “Юні лісівники-дендрологи” комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Станція юних натуралістів» висадили вчора плантацію у 250 саджанців звичайної ялини. Минулого року було посаджено близько 500 дерев дуба. Дендропарк належить до власності Дунаєвецького лісництва державного підприємства «Кам’янець-Подільське лісове господарство». Головний лісник Олександр Шевчук розповів, що такий місячник, з […]