З авторською піснею про добро 12-річний волонтер з Хмельниччини потрапив до фіналу шоу «Україна має талант Діти-2»

Відомий 12-річний волонтер зі Старокостянтинова Артем Харченко став фаворитом шоу «Україна має талант Діти-2». Артемко став фіналістом проекту і боротиметься за головний приз – 500 тисяч гривень.

У прямому ефірі 13 травня щирий і зворушливий Артем Харченко не залишив нікого байдужим: 64 відсотки телеглядачів підтримали його на проекті. Хлопчик заспівав пісню «Твори добро» про любов, про те, що ніколи не можна здаватися. Артем каже, що вона присвячена людям, які не розуміють, що таке любов.

«Хочу, щоб люди зрозуміли те, що треба любити, творити добро, розуміти одне одного і цінувати, що маєш. Бувають різні моменти в житті, якщо будеш на позитиві – все буде добре», – переконаний Артем Харченко.

Артемко вже здобув найважливішу перемогу – вилікувався від важкої онкологічної хвороби. Він вже виписався з лікарні і планує продовжувати допомагати людям, в тому числі важкохворим дітям. Якщо здобуде перемогу і отримає грошовий приз, хлопчик хоче купити обладнання для дитячого відділення Київського онкоцентру – бокс для трансплантації кісткового мозку.

Уже кілька років Артем Харченко своїми піснями допомагає волонтерам громадської організації Мистецька сотня «Гайдамаки» збирати гроші для бійців, які воюють на Сході. Також опікується земляком зі Старокостянтинова – ліцеїстом Сергієм Швецем, у якого остеосаркома гомілкової кістки четвертої стадії з метастазами.

Схоже

 З першого січня 2018 року усі хмельницькі маршрутки облаштують GPS-навігаторами. Це дасть змогу моніторити рух громадського транспорту, а пасажирам – менше витрачати часу на очікування потрібної маршрутки. Уже зовсім скоро слідкувати за пересуванням громадського транспорту можна буде за допомогою телефону, комп’ютера або спеціального електронного табло. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”

Депутатська група «Партія «Відродження» не голосувала за медичну реформу уряду, оскільки виступає проти запровадження платних медичних послуг для громадян. Про це йдеться у заяві політичної сили. Після прийняття урядової медичної реформи в Україні де-факто запроваджується платна медицина, що протирічить Конституції Україні, і більшість громадян просто не зможуть отримувати медичні послуги. Також у депутатській групі не […]

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відмічається 18 жовтня, на Майдані Незалежності м.Хмельницького Благодійний Фонд «Ксена» у партнерстві з Хмельницькою обласною службою зайнятості та разом з Головним управлінням національної поліції, департаментом соціального захисту населення Хмельницької ОДА, центром соціально-психологічної допомоги провели Акцію із попередження торгівлі людьми («#людинаНЕтовар»). Цей день був започаткований ще в […]