У Хмельницькому побудують капличку для нацгвардійців

У хмельницьких нацгвардійців буде власний храм – на території військової частини будують капеланську каплицю. Наріжний камінь будівництва заклали 17 травня. Відкрити її планують цього року. Попередньо, каплицю збираються назвати на честь Покрови Пресвятої Богородиці.
Священики благословили будівництво, освятили камінь, закладений у фундамент майбутньої каплиці, та помолилися за захисників рідної землі. Митрополит Антоній говорить, що каплиця стане опорою бойового духу військовослужбовців.
Заступник командира військової частини 3053 по роботі з особовим складом Сергій Іщенко додає, що нацгвардійці позитивно сприйняли те, що в них тепер є капелан, який днями приступив до виконання обов’язків, і незабаром з’явиться каплиця.
«У капеланів праця досить різна. Ті, що у зоні АТО, кажуть, за останні три місяці дисципліна піднялася. Але все рівно, коли сидиш днями в окопі, вади у кожного проявляються. В армії нікого не сприймають, навіть психолога, а священики знаходять підхід до кожного», – пояснює Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній Махота.
За його словами, неважливо, якої конфесії військовий. Йому допоможуть знайти того священнослужителя, хто ближчий по духу і вірі. Каплиця буде загальною, а капелан вже зараз буває в частині ледь не щодня.
Командування частини наголошує, що в умовах особливого періоду бойових дій військовослужбовці повинні мати місце, де зможуть звернутись до Бога. У цій каплиці нацгвардійці будуть молитися за мир, злагоду та процвітання Батьківщини.

Також подробиці у сюжеті ТРК “Місто”

Схоже

Десятий рік поспіль у Вінниці проходить конкурс краси та кохання, на якому обирають королеву серед наречених, котрі минулого року пішли під вінець. Цьогоріч на титул «Наречена 2017 року» претендує дев’ять учасниць, серед яких і хмельничанка Олеся Руда. Вона виділяється з-поміж усіх учасниць оригінальним образом та зовсім нетрадиційною сукнею. Варто відзначити і той факт, що серед усіх бажаючих отримати головну […]

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура, реалізуючи повноваження із представництва інтересів держави в суді, вживає заходи до забезпечення збереження історичної пам’ятки. Однією з пам’яток архітектури та містобудування національного значення у місті Кам’янці-Подільському є «Покровська церква», збудована ще у 1864 році. З метою захисту культурної спадщини, навколо будівлі визначено зони охорони та встановлено особливий режим їх використання. Рішенням сесії […]

Вчора до Хмельницького з’їхались усі ветерани силових структур області.  Близько 200 ветеранів  зібралися на Майдані Незалежності аби відстояти своє право на перерахунок пенсій. Подібні мітинги проходять в усіх обласних центрах України. Мітингарі переконують:  якщо їх не почують, поїдуть до столиці. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”