У Хмельницькому побудують капличку для нацгвардійців

У хмельницьких нацгвардійців буде власний храм – на території військової частини будують капеланську каплицю. Наріжний камінь будівництва заклали 17 травня. Відкрити її планують цього року. Попередньо, каплицю збираються назвати на честь Покрови Пресвятої Богородиці.
Священики благословили будівництво, освятили камінь, закладений у фундамент майбутньої каплиці, та помолилися за захисників рідної землі. Митрополит Антоній говорить, що каплиця стане опорою бойового духу військовослужбовців.
Заступник командира військової частини 3053 по роботі з особовим складом Сергій Іщенко додає, що нацгвардійці позитивно сприйняли те, що в них тепер є капелан, який днями приступив до виконання обов’язків, і незабаром з’явиться каплиця.
«У капеланів праця досить різна. Ті, що у зоні АТО, кажуть, за останні три місяці дисципліна піднялася. Але все рівно, коли сидиш днями в окопі, вади у кожного проявляються. В армії нікого не сприймають, навіть психолога, а священики знаходять підхід до кожного», – пояснює Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній Махота.
За його словами, неважливо, якої конфесії військовий. Йому допоможуть знайти того священнослужителя, хто ближчий по духу і вірі. Каплиця буде загальною, а капелан вже зараз буває в частині ледь не щодня.
Командування частини наголошує, що в умовах особливого періоду бойових дій військовослужбовці повинні мати місце, де зможуть звернутись до Бога. У цій каплиці нацгвардійці будуть молитися за мир, злагоду та процвітання Батьківщини.

Також подробиці у сюжеті ТРК “Місто”

Схоже

Кам’янець-Подільське комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» повідомляє, що в Кам’янці-Подільському 24 жовтня, починаючи з 7.00, проводитиметься планове промивання та знезараження водопровідних мереж і споруд міста водою з підвищеною дозою хлору. На селищі Першотравневому (Цементний завод) знезараження водопровідних мереж продовжиться 25 жовтня. «Міськтепловоденергія» просить мешканців міста запастися питною водою. А також відкрити крани для вільного проходження води з метою промивки внутрішньобудинкових мереж. 

Сьогодні, 23 жовтня, о 05:44 на пункт зв’язку державного пожежно-рятувального поста надійшло повідомлення про те, що в селищі Теофіполь на вул. Соборній виникла пожежа вантажного автомобіля “Камаз”.    Негайно до місця виклику прибули рятувальники, які швидко і оперативно ліквідували пожежу. Причини та збитки встановлюються. Нещасних випадків під час пожежі не було. ГУ ДСНС України в […]

Нагадуємо, що міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” просить звернути вашу увагу на те, що останнім часом серед громадян міста невідомими особами поширюються чутки про проведення підприємством робіт з позапланової промивки мереж водопостачання та відсутність подачі питної води в оселі хмельничан з 21 до 23 жовтня 2017 року. Ці чутки не відповідають дійсності, а тому МКП “Хмельницькводоканал” […]