Хмельничанин серед ночі так бажав випити, що опинився у поліції

Лише кілька хвилин знадобилось наряду реагування Хмельницького міжрайонного відділу Управління поліції охорони, щоб затримати хулігана, який з метою помсти у непродажі йому алкогольних напоїв погрожував продавцеві фізичною розправою. Завдяки терміновому реагуванню працівників поліції, агресивного гульвісу було затримано.

Про заборону продажу спиртних напоїв після 22 години у Хмельницькому знають всі, але не всі ставляться до цього з розумінням. Тому найбільш настирних придбати алкоголь вночі є чимало.

Так, у Хмельницькому близько пів на другу годину ночі до цілодобового магазину, що знаходиться в мікрорайоні Ракове, зайшов чолов’яга та почав вимагати продати йому алкоголь. Продавчиня, зсилаючись на заборону, відмовила сп’янілому покупцеві. Така відповідь покупця, вочевидь, не влаштувала і він почав їй погрожувати фізичною розправою та ображав лайливими словами.

Налякана жінка, не гаючи ні хвилини, натиснула «тривожну кнопку».

За лічені хвилини наряд реагування Управління поліції охорони прибув на місце пригоди та затримав розбишаку. Затриманого, 44-річного місцевого жителя, було доставлено у відділок поліції для з’ясування усіх деталей нічної пригоди.

Джерело: www.guard.np.gov.ua

Схоже

Десятий рік поспіль у Вінниці проходить конкурс краси та кохання, на якому обирають королеву серед наречених, котрі минулого року пішли під вінець. Цьогоріч на титул «Наречена 2017 року» претендує дев’ять учасниць, серед яких і хмельничанка Олеся Руда. Вона виділяється з-поміж усіх учасниць оригінальним образом та зовсім нетрадиційною сукнею. Варто відзначити і той факт, що серед усіх бажаючих отримати головну […]

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура, реалізуючи повноваження із представництва інтересів держави в суді, вживає заходи до забезпечення збереження історичної пам’ятки. Однією з пам’яток архітектури та містобудування національного значення у місті Кам’янці-Подільському є «Покровська церква», збудована ще у 1864 році. З метою захисту культурної спадщини, навколо будівлі визначено зони охорони та встановлено особливий режим їх використання. Рішенням сесії […]

Вчора до Хмельницького з’їхались усі ветерани силових структур області.  Близько 200 ветеранів  зібралися на Майдані Незалежності аби відстояти своє право на перерахунок пенсій. Подібні мітинги проходять в усіх обласних центрах України. Мітингарі переконують:  якщо їх не почують, поїдуть до столиці. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”