Майбутні студенти Хмельниччини тестуються, поліцейські пильнують їх чесність

Випускників, які намагатимуться пронести в пункти оцінювання якості освіти будь-які можливі технічні засоби, виявлятимуть поліцейські охорони з допомогою металодетекторів.

Сьогодні майбутні студенти розпочали тестування. Перший тест – українська мова та література. Завершальний етап незалежного оцінювання на Хмельниччині відбудеться 16 червня, тоді складатимуть тест з хімії. А для тих, хто з поважних причин не встиг зареєструватися, передбачена, як завжди, ще додаткова сесія.

Спостерігають за перебігом зовнішнього незалежного оцінювання фахівці Вінницького регіонального центру оцінювання освіти. До проведення тестових завдань по області залучено громадських діячів та педагогічних працівників.

Окрім того, до процесу незалежного оцінювання залучили також медичний персонал і 34 працівники поліції охорони, які стежать за громадським порядком на території пункту тестування, цілісністю та збереженням тестових матеріалів.

Як повідомляють в Управлінні поліції охорони у Хмельницькій області, кожен поліцейський охорони оснащений ручним металошукачем, а напередодні оцінювання вони пройшли відповідний інструктаж, аби чітко знати і виконувати свої функції. Тому, завдяки ручним металошукачам у абітурієнтів не буде жодного шансу скористатися електронними джерелами інформації, так як їх вилучатимуть ще при вході у пункт тестування. Цьогоріч спостерігачі звертатимуть увагу на наявність в учасників таких засобів, як смарт-годинник, навушники, флеш-накопичувачі, USB-кабель та, звісно, мобільні телефони. При їх наявності учасник змушений буде залишити пункт проведення ЗНО достроково, а результат виконання тесту буде анульовано. Тому, щоб такого випадку не сталося, варто відповідально поставитися до здачі ЗНО.

 

Схоже

Враховуючи потреби жителів Хмельниччини, ПриватБанк оновив та розширив депозитарій, збільшивши кількість скриньок та підвищивши ступінь їх захисту. «З кожним роком все більше подолян обирають ПриватБанк в якості партнера для зберігання власних матеріальних цінностей. Саме тому, зважаючи на побажання наших клієнтів, ми розширили депозитарій, створюючи усі умови для комфортного та надійного обслуговування, – повідомив Юрій Чубенко, […]

Пыд час загальноміської толоки, яка припала саме на День довкілля, на вулиці Інститутській, поблизу будинку молоді “Проскурів” хмельничанами висадили сто п’ятдесят нових дерев. Нові саджанці надані у рамках еко-проекту “1000 дерев”, який цьогоріч вдруге відбувається у Хмельницькому. Сьогодні у різних мікрорайонах міста, парках, скверах, проходять заходи з прибирання та озеленення Хмельницького. Джерело  

В рамках щорічної акції “За чисте довкілля” вихованці гуртка “Юні лісівники-дендрологи” комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Станція юних натуралістів» висадили вчора плантацію у 250 саджанців звичайної ялини. Минулого року було посаджено близько 500 дерев дуба. Дендропарк належить до власності Дунаєвецького лісництва державного підприємства «Кам’янець-Подільське лісове господарство». Головний лісник Олександр Шевчук розповів, що такий місячник, з […]