Майбутні студенти Хмельниччини тестуються, поліцейські пильнують їх чесність

Випускників, які намагатимуться пронести в пункти оцінювання якості освіти будь-які можливі технічні засоби, виявлятимуть поліцейські охорони з допомогою металодетекторів.

Сьогодні майбутні студенти розпочали тестування. Перший тест – українська мова та література. Завершальний етап незалежного оцінювання на Хмельниччині відбудеться 16 червня, тоді складатимуть тест з хімії. А для тих, хто з поважних причин не встиг зареєструватися, передбачена, як завжди, ще додаткова сесія.

Спостерігають за перебігом зовнішнього незалежного оцінювання фахівці Вінницького регіонального центру оцінювання освіти. До проведення тестових завдань по області залучено громадських діячів та педагогічних працівників.

Окрім того, до процесу незалежного оцінювання залучили також медичний персонал і 34 працівники поліції охорони, які стежать за громадським порядком на території пункту тестування, цілісністю та збереженням тестових матеріалів.

Як повідомляють в Управлінні поліції охорони у Хмельницькій області, кожен поліцейський охорони оснащений ручним металошукачем, а напередодні оцінювання вони пройшли відповідний інструктаж, аби чітко знати і виконувати свої функції. Тому, завдяки ручним металошукачам у абітурієнтів не буде жодного шансу скористатися електронними джерелами інформації, так як їх вилучатимуть ще при вході у пункт тестування. Цьогоріч спостерігачі звертатимуть увагу на наявність в учасників таких засобів, як смарт-годинник, навушники, флеш-накопичувачі, USB-кабель та, звісно, мобільні телефони. При їх наявності учасник змушений буде залишити пункт проведення ЗНО достроково, а результат виконання тесту буде анульовано. Тому, щоб такого випадку не сталося, варто відповідально поставитися до здачі ЗНО.

 

Схоже

19 січня православні та греко-католики відзначають третє завершальне свято різдвяно-новорічного циклу Водохреще або Богоявлення. За старовинною традицією цього дня чимало хмельничан готуються зануритися в крижану воду, адже вважається, що водохрещенська вода приносить духовне і тілесне здоров’я. З метою безпечного купання й охорони життя людей у водохрещенський Святвечір та Водохреща Господнього у період з 18.00 18 […]

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради інформує, що з 1 січня 2018 року набрали чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують […]

Державна міграційна служба попереджає українців про затримки із видачею закордонних паспортів. Це пов’язано із повторним опрацюванням персональних даних заявників, повідомляє прес-служба відомства. “Розпочато планову заміну сертифікатів на поліграфкомбінаті “Україна”, яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою. Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача […]