З океаном емоцій і дощем: як Святослав Вакарчук «запалив» Кам’янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському вчора, 26 травня, з грандіозним концертом виступив легендарний гурт «Океан Ельзи». За словами лідера «Океанів» Святослава Вакарчука, це був один з найкращих виступів туру.

«ОЕ» зібрав на мотобольному стадіоні тисячі прихильників, яких не розігнав навіть дощ. Вистоявши довжелезну чергу до входу, глядачі отримали понад дві години драйву, емоцій та овацій. Вакарчуку підспівували чи не кожну пісню, танцювали, стрибали, робили селфі та знімали концерт на телефони.

Послухати виконавців завітали і з інших міст – Чернівців, Хмельницького, Києва.

«Якщо ви будете активними, дощ припиниться, з ним можна боротися», – звернувся до публіки Святослав.

Розпочався концерт піснею «Майже весна». Сам же лідер «Океану Ельзи» виклався на всі 200 відсотків, підіймався на конструкцію сцени, знімав з себе сорочку і позичав у прихильників українського прапора. Виконав одну з пісень, огорнувшись стягом, і повернув його власнику.

Зіграли «Океани» і пісню, присвячену бійцям, які воюють за незалежність України на Сході.

«Я розумію, що коли йде дощ, треба співати веселі і драйвові пісні, але не виконати цю я просто не можу», – сказав Вакарчук про хіт «Напиши мені листа».

Не обійшлося без вже традиційного акустичного сету. На концерт прийшли і юні школярки, і подружні пари, для яких слухати пісні «Океану Ельзи» стало доброю традицією. Вакарчуку дарували волошки і троянди, на що він віджартовувався, що вже став, наче Софія Ротару.

Велика кількість людей слухали «Океан Ельзи не лише на стадіоні, а й на балконах і дахах навколишніх будинків. Ще довго глядачі не хотіли відпускати улюблений гурт, і не шкодуючи голосу, гукали «ОЕ» повернутися на сцену після завершення концерту.

На біс Святослав Вакарчук заспівав ще три пісні, не зважаючи на втому. За його словами, всі, хто прийшов на концерт, – це одна велика родина.

Схоже

“Сергій Борткевич та його містичне повернення в Україну” або “Український Рахманінов”. Так зараз пишуть багато газет про геніального українського композитора, піаніста, педагога у вигнанні, який більше відомий за кордоном, аніж на своїй батьківщині. Цього року виповнилось 140 років з дня його народження. Ювілейну дату відзначали у столиці України цілим фестивалем, на якому лунали його твори […]

20 жовтня цього року о 16 годині у приміщенні обласного художнього музею відбудеться відкриття експозиційного проекту всеукраїнського ленд-арт симпозіуму «Простір покордоння». Всеукраїнський ленд-арт симпозіум «ПРОСТІР ПОКОРДОННЯ» проходить поблизу села Могриця Сумської області на крейдяному плато біля археологічного простору скіфського та слов’янського городищ з 1997 року. Ленд-арт симпозіум об’єднує провідних  митців мистецтва довкілля та збирає в […]

У неділю,  22 жовтня, у великому залі Хмельницької обласної філармонії відбудеться  концертна програма  «STEINWAY запрошує» за участю Академічного симфонічного оркестру.  Диригент — Тарас Мартиник. Соліст — Джонатан Бенішу (фортепіано, Франція) У програмі: твори Бізе, Шмикова Вартість квитків: 40-50-60 грн. Початок о 17:00    У середу, 25 жовтня,  у органному залі відбудеться концерт ОРГАННОЇ музики за участю Заслуженої артистки України Наталії Молдован (орган) та Заслуженої артистки […]