Перші результати Форуму економічного розвитку Хмельницького

На Форумі економічного розвитку, який відбувся в кінці квітня у Хмельницькому, організатори прагнули донести до якомога більшої кількості потенційних інвесторів напрямки розвитку міста та окреслити перспективні сфери. Чи зацікавили учасників ідеї, презентовані на заході? Чи знайшлися інвестори і бізнес-партнери? Прийшов час підводити перші підсумки.

Організатори вважають, що на економічній арені країни і за кордоном Хмельницький заявив про себе як про перспективний для розвитку регіон.

Голова міської ради Олександр Симчишин презентував на форумі десять інвестиційних проектів і практично кожний з них зацікавив учасників форуму, а їх було понад п’ять сотень. Зокрема, інтерес у бізнесменів викликав проект створення індустріального парку. Ті підприємства, які вже  входять у індустріальний парк, можуть і бажають стати своєрідним його ядром.

Міська влада готова допомагати розвивати вказаний проект, і незабаром на сесії планують розглянути питання про відведення земельної ділянки під індустріальний парк.

Не оминули на форумі і питання розвитку сільськогосподарської сфери. Двоє учасників форуму уже долучилися до проекту розвитку сімейних господарств. Мова йде про тепличні господарства.

Легка промисловість Хмельниччини взагалі може стати лідером у розвитку цієї галузі економіки. Програма передбачає, зокрема, просування товарів легкої промисловості і на внутрішньому і особливо на зовнішньому ринках. Розглядається можливість запровадження зони вільної торгівлі з Канадою, сприяння ефективній співпраці з США та європейськими країнами.

Про підписання конкретних договорів поки що говорити зарано. Але позитивні результати форуму, що відбувся, дають всі підстави вважати, що перспектива розвитку Хмельницького на краще – абсолютно реальна.

Подробиці у сюжеті ТРК “Місто”

 

Схоже

Сьогодні, 23 жовтня, о 05:44 на пункт зв’язку державного пожежно-рятувального поста надійшло повідомлення про те, що в селищі Теофіполь на вул. Соборній виникла пожежа вантажного автомобіля “Камаз”.    Негайно до місця виклику прибули рятувальники, які швидко і оперативно ліквідували пожежу. Причини та збитки встановлюються. Нещасних випадків під час пожежі не було. ГУ ДСНС України в […]

Нагадуємо, що міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” просить звернути вашу увагу на те, що останнім часом серед громадян міста невідомими особами поширюються чутки про проведення підприємством робіт з позапланової промивки мереж водопостачання та відсутність подачі питної води в оселі хмельничан з 21 до 23 жовтня 2017 року. Ці чутки не відповідають дійсності, а тому МКП “Хмельницькводоканал” […]

Хмельницький сміливо можна охарактеризувати, як місто ошатних парків та сучасних фонтанів. Адже з  кожним роком зонам відпочинку обласного центру додають нових привабливих рис. Хмельничан та гостей міста уже тішить оновлена привокзальна площа з пішохідним фонтаном. На фініші ремонтні роботи у Дендропарку. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”