Перші результати Форуму економічного розвитку Хмельницького

На Форумі економічного розвитку, який відбувся в кінці квітня у Хмельницькому, організатори прагнули донести до якомога більшої кількості потенційних інвесторів напрямки розвитку міста та окреслити перспективні сфери. Чи зацікавили учасників ідеї, презентовані на заході? Чи знайшлися інвестори і бізнес-партнери? Прийшов час підводити перші підсумки.

Організатори вважають, що на економічній арені країни і за кордоном Хмельницький заявив про себе як про перспективний для розвитку регіон.

Голова міської ради Олександр Симчишин презентував на форумі десять інвестиційних проектів і практично кожний з них зацікавив учасників форуму, а їх було понад п’ять сотень. Зокрема, інтерес у бізнесменів викликав проект створення індустріального парку. Ті підприємства, які вже  входять у індустріальний парк, можуть і бажають стати своєрідним його ядром.

Міська влада готова допомагати розвивати вказаний проект, і незабаром на сесії планують розглянути питання про відведення земельної ділянки під індустріальний парк.

Не оминули на форумі і питання розвитку сільськогосподарської сфери. Двоє учасників форуму уже долучилися до проекту розвитку сімейних господарств. Мова йде про тепличні господарства.

Легка промисловість Хмельниччини взагалі може стати лідером у розвитку цієї галузі економіки. Програма передбачає, зокрема, просування товарів легкої промисловості і на внутрішньому і особливо на зовнішньому ринках. Розглядається можливість запровадження зони вільної торгівлі з Канадою, сприяння ефективній співпраці з США та європейськими країнами.

Про підписання конкретних договорів поки що говорити зарано. Але позитивні результати форуму, що відбувся, дають всі підстави вважати, що перспектива розвитку Хмельницького на краще – абсолютно реальна.

Подробиці у сюжеті ТРК “Місто”

 

Схоже

Як ми раніше повідомляли, зранку 20 березня на території Хмельниччиини опади у вигляді снігу посилились. На автодорогах області задіяна снігоочисна техніка. На замовлення Служби автомобільних доріг в області залучено 57 механізмів та 146 працівників філій ДП «Хмельницький облавтодор». Ускладнень у русі транспорту на території області немає, проїзд забезпечено. Температура повітря становить  близько 0º градусів. Стан […]

Нагадаємо, 20 березня, о 10.30 аграрії з усієї України розпочали БЕЗТРОКОВІ АКЦІЇ З ПЕРЕКРИТТЯ ОСНОВНИХ АВТОМАГІСТРАЛЕЙ України. Рух автодорогою державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка відновлено. Із 10 год. ранку 20 березня працівниками аграрних підприємств Хмельницької області несанкціоновано було перекрито рух автотранспорту на автодорозі державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на 280 км с. Прибузьке Хмельницького району. Прес-служба САД у Хмельницькій області

У понеділок, 19 березня відбулося засідання комісії з розподілу земельних ділянок на території Нетішинської міської ради громадянам-учасникам антитерористичної операції. Порядок денний містив 4 питання. На початку засідання голова комісії заступник міського голови Оксана Латишева повідомила, що присутнім необхідно визначитися з процедурою жеребкування щодо розподілу частини земельної ділянки, площею 18 га (126 ділянок) для учасників АТО, яка розташована […]