Перші результати Форуму економічного розвитку Хмельницького

На Форумі економічного розвитку, який відбувся в кінці квітня у Хмельницькому, організатори прагнули донести до якомога більшої кількості потенційних інвесторів напрямки розвитку міста та окреслити перспективні сфери. Чи зацікавили учасників ідеї, презентовані на заході? Чи знайшлися інвестори і бізнес-партнери? Прийшов час підводити перші підсумки.

Організатори вважають, що на економічній арені країни і за кордоном Хмельницький заявив про себе як про перспективний для розвитку регіон.

Голова міської ради Олександр Симчишин презентував на форумі десять інвестиційних проектів і практично кожний з них зацікавив учасників форуму, а їх було понад п’ять сотень. Зокрема, інтерес у бізнесменів викликав проект створення індустріального парку. Ті підприємства, які вже  входять у індустріальний парк, можуть і бажають стати своєрідним його ядром.

Міська влада готова допомагати розвивати вказаний проект, і незабаром на сесії планують розглянути питання про відведення земельної ділянки під індустріальний парк.

Не оминули на форумі і питання розвитку сільськогосподарської сфери. Двоє учасників форуму уже долучилися до проекту розвитку сімейних господарств. Мова йде про тепличні господарства.

Легка промисловість Хмельниччини взагалі може стати лідером у розвитку цієї галузі економіки. Програма передбачає, зокрема, просування товарів легкої промисловості і на внутрішньому і особливо на зовнішньому ринках. Розглядається можливість запровадження зони вільної торгівлі з Канадою, сприяння ефективній співпраці з США та європейськими країнами.

Про підписання конкретних договорів поки що говорити зарано. Але позитивні результати форуму, що відбувся, дають всі підстави вважати, що перспектива розвитку Хмельницького на краще – абсолютно реальна.

Подробиці у сюжеті ТРК “Місто”

 

Схоже

Народні депутати  внесли на розгляд парламентського комітету з питань податкової і митної політики низку правок до законопроектів щодо нових правил розмитнення автомобілів. Йдеться про так звані закони Южаніної № 8487 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» і № 8488 «Про внесення змін до Митного кодексу України та […]

Сьогодні попрощалися з 41-річним військовим Іваном Мельником, який 17 липня загинув біля села Катеринівка Луганської області.  Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким військовослужбовця. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини. Вклоняюсь батькам за виховання справжнього патріота та захисника своє країни. Нехай земля йому буде пухом, а пам’ять про загиблих захисників […]

Сьогодні Кам’янець-Подільський і Аргентина зробили перший крок у напрямку співпраці. Довгоочікувана зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки в Україні відбулася. “Щиро радий знайомству з паном Альберто Хосе Алонсо, котрий звернув увагу на наше місто і запропонував партнерські відносини не лише на паперах, але й у практичній площині,” – розповів мер міста Михайло Сімашкевич. […]