Легкоатлет із Кам’янця здобув бронзу на Чемпіонаті України

У Луцьку завершився командний Чемпіонат України серед юніорів з легкої атлетики.

На цих змаганнях у секторі метання диску (1,75 кілограми) студент факультету фізичної культури К-ПНУ ім. І. Огієнка Костянтин Райтаровський з Кам’янця-Подільського, метнувши диск у другій спробі на 48,12 метри, став бронзовим призером. Ще один кам’янчанин – Назар Назарійчук у бігу на 800 метрів посів 5 місце, а Владислав Мартинюк з Полонного в бігу на 3000 метрів фінішував шостим.
Взагалі, Хмельниччину представляли п’ять спортсменів. У загальнокомандному заліку наша область посіла 22 місце.

Схоже

Цими вихідними відбувся фінал міжнародного футзального турніру «Кубок свободи – 2017». У поєдинку зійшлись: хмельницький «Сокіл» та івано-франківський «Ураган». Із мінімальною відмінністю у рахунку (2:1) переміг івано-франківський «Ураган». Одразу після поєдинку відбулось нагородження переможця та офіційне закриття сезону футзального турніру. Забавська Ірина

У Волочиську 19 серпня відбувся поєдинок 7-го туру першості України серед команд Другої ліги між волочиським ФК «Агробізнес» та хмельницьким ФК «Поділля». Справжнісіньке хмельницьке дербі викликало велетенський інтерес у вболівальників, тому трибуни стадіону були переповнені. Вже на четвертій хвилині матчу господарі поля, а саме Микола Темнюк, зумів відкрити рахунок на користь «Агробізнесу». Початок другого тайму […]

Спортивне дійство зібрало 12 команд з Хмельниччини та міста Чернівці на території дитячо-юнацього оздоровчого комплексу «Чайка», що у с. Головчинці Летичівського району. Саме тут не так давно за ініціативи Хмельницького міського голови Олександра Симчишина та підтримки депутатів Хмельницької міської ради звели новий сучасний спортивний майданчик, тож свято такого рівня проходило тут вперше. «Приємно коли до […]