Ситуація з безпекою на залізничних переїздах Хмельниччини набрала загрозливого характеру

15 червня відбулась нарада щодо забезпечення руху автотранспорту на залізничних переїздах Старокостянтинівського району.

У нараді взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, начальник виробничого підрозділу Старокостянтинівська дистанція колії ПАТ “Укрзалізниця” Василь Довжок, головний спеціаліст відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Максим Нікітченко, старший інспектор по нагляду за дорожнім рухом Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Анатолій Сидорчук, начальник відділу економічного розвитку, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації Оксана Макєєва, водії шкільних автобусів та карет швидкої допомоги, приватні перевізники району, представники агроформувань району.

Нараду проведено у зв’язку із збільшенням кількості дорожньо-транспортних подій і травматизму на залізничних переїздах Старокостянтинівщини. Найпоширенішими причинами дорожньо-транспортних подій є грубі порушення водіями автотранспортних засобів правил дорожнього руху та проїзду залізничних переїздів, що тягне за собою кримінальну відповідальність, може спричинити значні матеріальні збитки та призвести до непередбачуваних тяжких наслідків із втратою людського життя.

Ситуація з безпекою на залізничних переїздах в межах Старокостянтинівського району набрала загрозливого характеру. Так, 23 травня поточного року на залізничному переїзді 77 км ст.Воронківці відбулося зіткнення трактора з вантажним поїздом, а 31 травня на переїзді 13 км перегону Старокостянтинів 2 – Адампіль було пошкоджено обладнання переїзду внаслідок проїзду великогабаритної сільгосптехніки.

У рамках проведення наради голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів особисту зустріч із начальником виробничого підрозділу Старокостянтинівської дистанції колії ПАТ “Укрзалізниця” Василем Довжком. Під час зустрічі обговорено питання співпраці між райдержадміністрацією та підприємством у частині забезпечення безпеки руху автотранспорту на залізничних переїздах району, проведення відповідних семінарів-навчань для водіїв організацій та установ різних форм власності.

Джерело staradm.gov.ua

Схоже

У 1861 році скасували кріпацтво,  селянам дали волю, але не дали землі. У 1917 році  більшовики скористалися привабливим лозунгом «Землю-селянам», а потім тих селян і обманули. В 2002 році, будучи народним депутатом України, я голосував за рішення про введення мораторію на продаж землі. Пройшло вже 15 років, а законодавці так і не прийняли пакет законів, які б дозволили […]

Маршрут учасників творчої сотні “Рух до Перемоги”, яку очолює знана волонтерка, письменниця Оксана Радушинська, – район Маріуполя. Цю поїздку приурочили 26-й річниці незалежності України. Творчі люди вкотре вирушили на схід нашої держави, аби привітати наших воїнів, підтримати їх, подарувати хвилини радості та часточку свого серця, сказати, що віримо у нашу перемогу і чекаємо додому цілими […]

Українці тепер можуть подорожувати без віз. Добре це чи ні? Можливістю поїхати у одну з країн, куди спрощений в’їзд, скористатися просто: для подорожей потрібно мати  біометричний паспорт і, звісно, бажання мандрувати. Я вирішила перевірити усе на власному досвіді і побувати у Парижі. Сподіваюся,  розповідь буде цікавою для тих, хто ще досі налаштований скептично або ще […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *