Ситуація з безпекою на залізничних переїздах Хмельниччини набрала загрозливого характеру

15 червня відбулась нарада щодо забезпечення руху автотранспорту на залізничних переїздах Старокостянтинівського району.

У нараді взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, начальник виробничого підрозділу Старокостянтинівська дистанція колії ПАТ “Укрзалізниця” Василь Довжок, головний спеціаліст відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Максим Нікітченко, старший інспектор по нагляду за дорожнім рухом Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Анатолій Сидорчук, начальник відділу економічного розвитку, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації Оксана Макєєва, водії шкільних автобусів та карет швидкої допомоги, приватні перевізники району, представники агроформувань району.

Нараду проведено у зв’язку із збільшенням кількості дорожньо-транспортних подій і травматизму на залізничних переїздах Старокостянтинівщини. Найпоширенішими причинами дорожньо-транспортних подій є грубі порушення водіями автотранспортних засобів правил дорожнього руху та проїзду залізничних переїздів, що тягне за собою кримінальну відповідальність, може спричинити значні матеріальні збитки та призвести до непередбачуваних тяжких наслідків із втратою людського життя.

Ситуація з безпекою на залізничних переїздах в межах Старокостянтинівського району набрала загрозливого характеру. Так, 23 травня поточного року на залізничному переїзді 77 км ст.Воронківці відбулося зіткнення трактора з вантажним поїздом, а 31 травня на переїзді 13 км перегону Старокостянтинів 2 – Адампіль було пошкоджено обладнання переїзду внаслідок проїзду великогабаритної сільгосптехніки.

У рамках проведення наради голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів особисту зустріч із начальником виробничого підрозділу Старокостянтинівської дистанції колії ПАТ “Укрзалізниця” Василем Довжком. Під час зустрічі обговорено питання співпраці між райдержадміністрацією та підприємством у частині забезпечення безпеки руху автотранспорту на залізничних переїздах району, проведення відповідних семінарів-навчань для водіїв організацій та установ різних форм власності.

Джерело staradm.gov.ua

Схоже

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради інформує, що з 1 січня 2018 року набрали чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують […]

Державна міграційна служба попереджає українців про затримки із видачею закордонних паспортів. Це пов’язано із повторним опрацюванням персональних даних заявників, повідомляє прес-служба відомства. “Розпочато планову заміну сертифікатів на поліграфкомбінаті “Україна”, яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою. Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача […]

Вчора теплопостачальне підприємство міста Шепетівка ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» отримало ліміти відпуску природного газу на січень цього року. «Ми доклали максимум зусиль та сприяли тому, аби вирішити проблемну ситуацію в Шепетівці щодо отримання лімітів на газ та забезпечити жителів міста теплом. Разом з тим на цьому етапі міська влада має зробити усе можливе, щоб населення сплатило кошти за […]