Хмельничан попереджають: найчастіше квартири грабують вранці

Переважна більшість крадіжок відбувається саме вранці, коли громадяни йдуть на роботу чи за покупками. Крадіїв цікавить  відсутність господарів та можливість легкої наживи.
Злодії проникають до помешкань через вікна (перших поверхів будинків) шляхом пошкодження пластика.
Так, у Хмельницькому  з 09.00 год. по 15.00 год. 23.07.2017 року невстановлена особа шляхом віджиму металопластикового вікна проникла в будинок  по вул. Холодноярів, звідки викрала гроші в сумі 8000 грн., 50 доларів США, особисті документи, та золоті вироби загальною вагою 10 грам, що належить 29-річному місцевому жителю.
Цього ж дня евідомий таємно шляхом пошкодження замка проник в квартиру по вул. Гайова 8, звідки викрав два плазмових телевізори марки smart TV Samsung, діагонналю 55 см., LG (модель невідома) діагонналю 42 см., приставку smart TV Aple чорного кольору, інтерннет-роутер марки Aple білого кольору, фотоапарат марки “Кенон EOS 7 D”, та комп’ютер “Аймак Епл” діагоналю 27 см., що належать 26-річній місцевій жительці.

Правоохоронці постійно здійснюють відпрацювання щодо викриття злочинних дій та все ж ваша допомога та співучасть будуть суттєвими у профілактиці, встановленню та затриманню осіб, що мають злочинні наміри. Завдяки вашій обачності, обережності та небайдужості є перспектива не допускати скоєння квартирних крадіжок.
Зазначимо, що байдужість громадян та нехтування елементарними правилами безпеки – на руку злодіям. Тому радимо, коли ви запримітили підозрілих осіб у вашому дворі чи коли незнайомці вештаються попід вікнами будинку і з цікавістю розглядають їх,  негайно реагувати та повідомляти працівників поліції, зателефонувавши за номером 102.
Квартирні злодії також намагаються увійти до під’їзду будинку одночасно з його мешканцями. Якщо незнайомі люди просять відкрити вас двері під’їзду (по домофону чи особисто, біля вхідних дверей будинку), то поцікавтесь, до кого вони йдуть або запропонуйте зателефонувати тим людям, до кого вони йдуть в гості.
Задля вашої безпеки поліція радить:
– слідкуйте хто саме заходить до під’їзду, а також звертайте увагу на те, чи не мають слідів пошкодження замки вхідних дверей квартир та вічок;
– якщо ви помічаєте підозрілих осіб, що намагаються увійти до вашого під’їзду, або коли біля квартир мешканців ви бачите не власника, а особу, що не викликає довіри,  не намагайтеся самі щось вирішити, а відразу повідомляйте правоохоронців.
У таких випадках одразу телефонуйте до поліції. Будь-яка інформації може виявитися дуже суттєвою, тому не бійтесь помилитись. Правоохоронці з’ясують, ким саме є особи, які викликали у вас підозри.
Для безпеки вашої домівки необхідно:
– подбати про надійність замків вхідних дверей;
– достатнє освітлення в під’їзді;
– встановити грати на вікнах квартир перших та останніх поверхів будинку;
– не полишайте без нагляду квартиру, коли вирушаєте на вихідні на дачу чи у відпустку – довірте своїм рідним чи сусідам приглядати за житлом (провітрювати приміщення, відкриваючи ненадовго квартирки; вмикаючи на деякий час світло; розвішувати білизну або закривати (і навпаки) вікна занавісками;
– коли відправляєтесь на довгий час на відпочинок, не залишайте цінні речі в квартирі;
– суттєвим та надійним захистом для вашої оселі є оснащення житла сигналізацією. Сума грошей на встановлення охоронної системи є мізерною в порівнянні з ймовірною втратою, при проникненні до оселі злодіїв, так як, сума викрадених речей набагато перевищує суму вартості встановленої вами сигналізації.


 

Натисніть тут, щоб швидко відповісти
Схоже

За 2018 рік за допомогою у працевлаштуванні до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулося 1,2 тисяч учасників антитерористичної операції, з них – 17 осіб відкрили власну справу, повідомляє прес-служба ОЦЗ.  «Загалом з 2015 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 7,1 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях, – зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості […]

У слідчому ізоляторі в самому центрі міста чекають вироку суду та відбувають покарання ув’язнені чоловіки, жінки та неповнолітні. Розрахована на 400 осіб, державна установа нині переповнена. Про це йшлося під час міжрегіональної виїзної наради керівництва виправних установ трьох областей – Хмельницької, Чернівецької та Вінницької. Одному із корпусів Хмельницького СІЗО – 220 років, тому і комунікації, […]

Комітет виборців України восени минулого року закликав змінити закон про вибори Президента. За словами голови КВУ Олексія Кошеля, необхідно зменшити вплив великих грошей на виборах. Моніторинг КВУ показує, що традиційно партії та кандидати витрачають на рекламу 70-80% усіх коштів із виборчих фондів. Тому вирішення питання політичної реклами дозволить суттєво зменшити вартість виборів та сприятиме рівності […]