Хмельничан попереджають: найчастіше квартири грабують вранці

Переважна більшість крадіжок відбувається саме вранці, коли громадяни йдуть на роботу чи за покупками. Крадіїв цікавить  відсутність господарів та можливість легкої наживи.
Злодії проникають до помешкань через вікна (перших поверхів будинків) шляхом пошкодження пластика.
Так, у Хмельницькому  з 09.00 год. по 15.00 год. 23.07.2017 року невстановлена особа шляхом віджиму металопластикового вікна проникла в будинок  по вул. Холодноярів, звідки викрала гроші в сумі 8000 грн., 50 доларів США, особисті документи, та золоті вироби загальною вагою 10 грам, що належить 29-річному місцевому жителю.
Цього ж дня евідомий таємно шляхом пошкодження замка проник в квартиру по вул. Гайова 8, звідки викрав два плазмових телевізори марки smart TV Samsung, діагонналю 55 см., LG (модель невідома) діагонналю 42 см., приставку smart TV Aple чорного кольору, інтерннет-роутер марки Aple білого кольору, фотоапарат марки “Кенон EOS 7 D”, та комп’ютер “Аймак Епл” діагоналю 27 см., що належать 26-річній місцевій жительці.

Правоохоронці постійно здійснюють відпрацювання щодо викриття злочинних дій та все ж ваша допомога та співучасть будуть суттєвими у профілактиці, встановленню та затриманню осіб, що мають злочинні наміри. Завдяки вашій обачності, обережності та небайдужості є перспектива не допускати скоєння квартирних крадіжок.
Зазначимо, що байдужість громадян та нехтування елементарними правилами безпеки – на руку злодіям. Тому радимо, коли ви запримітили підозрілих осіб у вашому дворі чи коли незнайомці вештаються попід вікнами будинку і з цікавістю розглядають їх,  негайно реагувати та повідомляти працівників поліції, зателефонувавши за номером 102.
Квартирні злодії також намагаються увійти до під’їзду будинку одночасно з його мешканцями. Якщо незнайомі люди просять відкрити вас двері під’їзду (по домофону чи особисто, біля вхідних дверей будинку), то поцікавтесь, до кого вони йдуть або запропонуйте зателефонувати тим людям, до кого вони йдуть в гості.
Задля вашої безпеки поліція радить:
– слідкуйте хто саме заходить до під’їзду, а також звертайте увагу на те, чи не мають слідів пошкодження замки вхідних дверей квартир та вічок;
– якщо ви помічаєте підозрілих осіб, що намагаються увійти до вашого під’їзду, або коли біля квартир мешканців ви бачите не власника, а особу, що не викликає довіри,  не намагайтеся самі щось вирішити, а відразу повідомляйте правоохоронців.
У таких випадках одразу телефонуйте до поліції. Будь-яка інформації може виявитися дуже суттєвою, тому не бійтесь помилитись. Правоохоронці з’ясують, ким саме є особи, які викликали у вас підозри.
Для безпеки вашої домівки необхідно:
– подбати про надійність замків вхідних дверей;
– достатнє освітлення в під’їзді;
– встановити грати на вікнах квартир перших та останніх поверхів будинку;
– не полишайте без нагляду квартиру, коли вирушаєте на вихідні на дачу чи у відпустку – довірте своїм рідним чи сусідам приглядати за житлом (провітрювати приміщення, відкриваючи ненадовго квартирки; вмикаючи на деякий час світло; розвішувати білизну або закривати (і навпаки) вікна занавісками;
– коли відправляєтесь на довгий час на відпочинок, не залишайте цінні речі в квартирі;
– суттєвим та надійним захистом для вашої оселі є оснащення житла сигналізацією. Сума грошей на встановлення охоронної системи є мізерною в порівнянні з ймовірною втратою, при проникненні до оселі злодіїв, так як, сума викрадених речей набагато перевищує суму вартості встановленої вами сигналізації.


 

Натисніть тут, щоб швидко відповісти
Схоже

Агрохолдинг «МРІЯ» завершив першу хвилю збиральної кампанії-2017, зібравши 240 тис. тонн ранніх зернових культур із загальної площі 57,2 тис. га. Найбільшу частку традиційно для «МРІЇ» займає озима пшениця, валовий збір якої склав 176,4 тис. тонн із площі 35,3 тис. га. Також завершено збирання озимих ячменю, ріпаку та жита, ярих ріпаку, ячменю і пшениці, гороху. Під […]

На встановлення пам’ятного знаку Меджибізька селищна рада виділила 47 500 грн. Крім цього, проводилися благодійні заходи з метою збору коштів. Меджибізький будинок культури організував виставу «Вечора на хуторі поблизу Диканьки»; в клубі с. Западинці проведели концерт; в магазинах Меджибожа та сіл Митківці та Лисогірка стояли благодійні скарбнички. Всього зібрано 6450 благодійних гривень. Їх також спряували на […]

15 серпня відновлено програму “теплого” кредитування для клієнтів ПриватБанку. Банк збільшив обсяги кредитування населення та ОСББ у рамках державної програми «теплих» кредитів. Як повідомив керівник напрямку з роботи з торговельними підприємствами ПриватБанку Євген Васильцов, виділений урядом черговий транш на компенсацію вартості енергоефективних проектів дозволить клієнтам банку вчасно підготуватися до холодного сезону та знизити свої витрати […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *