Хмельничанин Олександр Ладико підкорив Ельбрус

Олександр Ладико здійснив  свою давню мрію. Спортсмен готувався до складного сходження 15 років, а піднявся на найвищу точку Європи за 12 годин.

Сам Олександр вважає, що будь-якої мети можна досягнути, якщо є бажання і наполегливість. Він має гарну фізичну форму, адже багато тренується. Наприклад, на Говерлу він може забігти всього за 57 хвилин.

Підіймався Олександр на Ельбрус в компанії дев’яти спортсменів з різних куточків України. Вершина їх зустріла двоградусним морозом, ясною погодою і не лякала лавинами.

Олександр Ладико каже, що описати те, що бачив в горах – важко. Емоції на вершині переповнювали попри те, що вже на висоті вище 5 тисяч метрів бракувало кисню.

Олександр не збирається зупинятися на досягнутому. Адже, як співається у відомій пісні, краще гір можуть бути тільки гори. Тому не виключає, що наступною його мрією буде  підкорення  найвищих вершин усіх частин світу.

Докладніше у сюжеті МТРК “Місто”

Схоже

Лідер партії «Відродження» Віктор Бондар взяв участь в урочистих заходах, присвячених 808-ій річниці заснування міста Старокостянтинова. Свято відбулося 16 вересня на Центральному стадіоні. До початку урочистостей Віктор Бондар взяв участь у відкритті очисних споруд на Вокзалі II та нового приміщення центру первинної медичної допомоги в районі школи №7. Віктор Бондар отримав подяку від жителів міста […]

Наприкінці серпня поточного року відділом екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря Держекоінспекції у Хмельницькій області було проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства  Товариства з обмеженою відповідальністю «Меріно-Україна», що здійснює свою господарську діяльність на території села Чабанівка Кам’янець-Подільського району. Перевіркою встановлено, що в період з березня 2016 року по липень 2016 року підприємство здійснювало спеціальне […]

Учасники громадської ініціативи ProProstir на замовлення Агенції розвитку міста розпочали працювати над розробкою концепції подальшого розвитку будівлі кінотеатру ім. Т. Шевченка. За словами директорки Агенції розвитку міста Лесі Герасимчук, проблема не лише у збитковості кінотеатру, а й у тому, що така приваблива будівля у самому центрі міста не використовує свого потенціалу. «Ми ініціювали розробку концепції […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *