«Поділля» вдома з рахунком 0:2 поступилась “Скалі” зі Стрию

Футбольний поєдинок національної першості у Другій лізі 5 серпня провели хмельницький ФК «Поділля» та стрийський ФК «Скала». Матч відбувся на рідному для подолян полі. Хоч трибуни не були повністю заповнені, проте вболівальники щиро підтримували свої рідні команди.

Матч розпочався досить таки завзято. Вже на четвертій хвилині Олександр Музичук отримав травму, проте зумів продовжити гру далі.

На шостій хвилині, вдало підвівши м`яча до воріт суперників, спробував здійснити свій задум Алішер Якубов, але спостережливий захисник стрийської «Скали» вибив «шкіряного» з-під ніг нападаючого.

Після серйозної помилки центрального захисника «Скали» Олександр Музичук розпочав атаку з майстерного фінта, проте, на жаль, здійснити її так і не вдалось.

Сьома хвилина матчу розпочалась черговою атакою «Поділля» та першим кутовим цього поєдинку, який зумів заробити Андрій Ліповуз.

На тринадцятій хвилині гри фаворит сьогоднішнього матчу Олександр Музичук передав чіткий та спланований пас на Алішера Якубова, який у свою чергу розпочав атаку, проте і цього разу подолянам не пощастило.

Що стосується стрийської команди, то протягом першого тайму вона виглядала досить невпевненою та навіть часом розгубленою. «Поділля» показало значно кращу та майстернішу гру, проте навіть попри це успіх був на боці «Скали» і вже на двадцятій хвилині Дмитро Полюганич відкрив рахунок матчу.

На тридцять шостій хвилині гравець «Скали» Дмитро Полюганич заробив першого за увесь перший тайм «гірчичника».

Відмінно зіграв голкіпер хмельницького «Поділля» на тридцять сьомій хвилині матчу, відбивши небезпечну атаку суперників.

Другою жовтою карткою на сорок п`ятій плюс дві хвилині поєдинку заволодів Степан Рижук. Такою ось нотою завершився перший тайм «бою» між хмельницьким «Поділлям» та стрийською «Скалою».

Другий тайм почався без замін, проте з чергових атак подолян.

На п`ятдесят п`ятій хвилині матчу Сергій Швець зробив перший удар цієї гри у площину воріт суперника, проте голкіпер відбив.

Підступний «гірчичник» чекав на Олександра Музичука на п`ятдесят сьомій хвилині.

Першу заміну провело хмельницьке «Поділля» на п`ятдесят восьмій хвилині: поле покинув Андрій Ліповуз, на заміну йому вийшов Олексій Колесников.

Одразу після цього подоляни зробили другу заміну: Артем Макарченко замінив Андрія Джурко.

На шістдесят третій хвилині Олексію Колесникову вдалось двічі пробити у площину воріт суперника, проте воротар був на сторожі.

Кирило Бабак змінив Алішера Якубова та Ян Моргоновський змінив Олександра Музичука на сімдесят шостій хвилині матчу.

Нещасливою для подолян стала сімдесят восьма хвилина. Дмитро Полюганич робить майстерний дубль, приносить своїй команді ще один гол.

«Поділля», а саме Ян Морговський, отримав жовту картку на вісімдесят першій хвилині поєдинку.

П`ять хвилин до основного часу компенсував арбітр, проте вони нічим не змогли допомогти подолянам.

«Битва» завершилась із рахунком 0:2 на користь стрийської «Скали».

«Поділля» – «Скала» – 0:2

Склади команд:

ФК «Поділля»:                                                                               ФК «Скала»:
12.Сергій Дворник                                                                  12.Олег Білик

27.Сергій Швець                                                                      3.Роман Подоляк

9.Степан Рижук                                                                        6.Мирослав Гусак

77.Микола Дударенко                                                           14.Юрій Фляк

11.Олександр Чернецький                                                   25.Дмитро Баранов

99.Валерій Степаненко                                                          15.Олександр Дударенко

8.Андрій Ліповуз                                                                      4.Михайло Березовий

6.Андрій Джуро                                                                        9.Валерій Сад

22.Олександр Музичук                                                          11.Андрій Маляренко

10.Андрій Муляр                                                                     23.Володимир Гладкий

98.Алішер Якубов                                                                    24.Дмитро Плюганич

Свій наступний матч «Поділля» проведе 9 серпня в Хмельницькому. В гості до хмельничан завітає ФК «Тернопіль», в якого немає жодного очка. Початок матчу о 18.00.

Автор: Забавська Ірина

 

 

Схоже

Медальним виступом підсумували спортивний сезон юні фехтувальники з міста енергетиків. Зокрема, на чемпіонаті України з фехтування на шаблях серед кадетів, який проходив 14-15 січня цього року в Києві, вихованка Нетішинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) Марина Форсюк завоювала бронзову нагороду. Фехтувальники спортивної школи, якою опікується профспілковий комітет ВП ХАЕС, у боротьбі за найвищі нагороди довели, […]

Відзнаки отримали хмельничани, які показали високі досягнення в групових та індивідуальних видах спорту. Тридцять кращих спортсменів та тренерів отримуватимуть у 2018 році стипендію від міської ради – щомісяця 75% від прожиткового мінімуму (понад 1320 гривень). Стипендіатами-спортсменами стали Марина Бех (легка атлетика), Інна Грищун та Юрій Мельник (веслування), Олександр Пєлєшенко (важка атлетика), Аркадій Карцан, Мгер Оганесян, […]

На засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення про призначення стипендії міського голови п’ятнадцятьом кращим спортсменам міста та п’ятнадцятьом тренерам. Впродовж 2018 року стипендіати отримуватимуть щомісяця 75% від прожиткового мінімуму. З кандидатурами на отримання стипендій визначалася комісія, до уваги бралися результати спортсменів у змаганнях, на чемпіонатах та олімпіадах, а для тренерів – успіхи їх вихованців.