У матчі четвертого туру футбольного чемпіонату України “Агробізнес” з Волочиська переміг ФК «Тернопіль»

У суботу, 5 серпня, відбувся матч 4-го туру чемпіонату України в Другій лізі між волочиським ФК «Агробізнес» та ФК «Тернопіль». Як відомо, команди мають абсолютно протилежні місця в турнірній таблиці: подоляни набрали максимум очок,а  тернопіляни, в свою чергу, – мінімум.

Поєдинок між ФК «Агробізнес» та ФК «Тернопіль» був надзвичайно цікавим та запеклим. Вже на сьомій хвилині матчу Груша приніс на рахунок подолян перший гол. На двадцять восьмій хвилині гравець ФК «Тернопіль» Кухарський зумів зрівняти рахунок. Проте волочиський футболіст Скакун таки загнав «шкіряного» до сітки воріт на сімдесят другій хвилині, зробивши таким чином кінцевий рахунок 2:1.

Отже, поєдинок між ФК «Агробізнес» та ФК «Тернопіль» завершився із рахунком 2:1 на користь волочиської команди.