Футболісти волочиського “Агробізнесу” перемогли чернівецький ФК “Буковина”

У Волочиську 9 серпня місцевий ФК «Агробізнес» приймав чернівецький ФК «Буковина». Фортуна знову посміхнулась подільській команді, подарувавши чергову перемогу.

Уже на двадцятій хвилині поєдинку Андрій Скакун зумів пробити з десяти метрів та влучити прямісінько у ворота, зробивши рахунок 1:0 на користь «Агробізнесу».

Сорок сьома хвилина стала щасливою для подолян, адже Віталій Груша майстерно подвоїв їх рахунок, вдало реалізувавши пенальті.

На п`ятдесят восьмій хвилині «Буковина» зуміла зробити перший гол у матчі.

А вже на сімдесят восьмій – Богдан Семенець виконав вирішальний простріл до воріт, зробивши таким чином рахунок 3:1 на користь ФК «Агробізнес».

На жаль, наступний тур хмельничани пропустять, проте 19 серпня відбудеться дербі, ФК «Поділля» приїде до Волочиська.

ФК «Агробізнес» – ФК «Буковина» – 3:1

Голи: Скакун (20), Груша (47), Семенець (78) – Шафоростов (58)

ФК «Агробізнес»: 12-Чернобай, 15-Слотюк, 6-Полторацький, 4-Шум, 9-Гагун, 8-Кухарук, 25-Груша, 11-Пліс, 2-Скакун, 16-Семенець, 20-Темнюк.