Музика, фото, танці – на початку вересня у Кам’янці вируватиме сьома «Республіка»

«Respublica 2017 – це втілення сучасного вуличного мистецтва у всіх напрямках: музика, фотографія, танець. Це три фестивальні дні, чимало локацій, кращі рок-колективи, сучасні поети та художники не тільки з України, а й інших країн світу!

Серед відомих гуртів, які виступали на головній сцені «Республіки», були Louna, Скрябін,  The Hardkiss, Dakh Daughters, «Один в каное», «Порнофільми», Detach, Vivienne Mort, «Вагоновожаті», «Тінь Сонця».

Цього року підкоряти фестиваль приїдуть: Yarmak, PATSYKI Z FRANEKA, Антитіла, МС Антоха, Vivienne Mort, «Рэспубліка Паліна», PANIVALKOVA та інші. Всього – понад 60 колективів і виконавців.

Музична частина фесту триватиме протягом трьох днів на території Кам’янець-Подільської фортеці, на кількох сценах: головна, акустична, реггі та важка.

Денна сцена і ярмарок розташуються на Ратушній площі, а художники малюватимуть у спальних районах міста. Головне завдання художників – перетворити звичайні будинки в художнє надбання міста. Вночі ж на гостей очікують акустичні концерти і літературні читання за участю як молодих, так і відомих музикантів і письменників.

«Республіка» –  антикомерційний арт фестиваль, метою якого є привернення уваги до культурно-соціальних проблем малих міст.

Також оргкомітет «Республіки» наголошує:

– будьте обережними при пересуванні бруківкою та крутими схилами;

– в жодному разі не перелазьте через огорожі та захисні споруди;

– будьте взаємоввічливими;

– допомагайте один одному в разі складнощів.

І пам’ятайте:
– надмірне споживання алкоголю та наркотичних речовин може призвести до неприємних, а часом і трагічних наслідків.

Слухайте гарну музику та позитивного вам відпочинку!
Катерина Прокопець

Схоже

Міжнародна конференція для молодих музикантів та арт-менеджерів RespublicaFEST Conference повертається! Літня частина заходу відбудеться 25 та 26 серпня 2018 року у стильній та креативній фотостудії Lightfield.Productions у Києві.  Цього разу на конференції буде одразу два потоки лекцій та воркшопів, що зробить її програму ще більш насиченою та корисною. Тема літнього заходу – гроші у музиці. […]

15 липня у місті вп’яте відбудеться дівочий велопробіг. Щороку для веломанок Хмельницького придумують нову тематику. В попередні роки дівчата каталися у вишиванках, з іграшками, у рожевому та у білому. Кажуть, цього року обіцяли “червоний” дрес-код, але замінили його на бантики. Організатори кажуть, причепити їм можна на одяг, волосся та велосипед. Якщо не завадить дощ, то […]

Фестиваль «Zagata Festival» вдруге запрошує усіх любителів якісної альтернативної музики. 14-15 липня Руська брама збирає унікальних виконавців із шести країн світу – Румунії, Чехії, США, Великобританії, Франції та України. На фестивалі виступатиме Kira Mazur – одна з найбільш неординарних виконавиць з унікальним голосом, яка підкорила відомого французького продюсера Керрадина Солтані. А її дебютний кліп на […]