Музика, фото, танці – на початку вересня у Кам’янці вируватиме сьома «Республіка»

«Respublica 2017 – це втілення сучасного вуличного мистецтва у всіх напрямках: музика, фотографія, танець. Це три фестивальні дні, чимало локацій, кращі рок-колективи, сучасні поети та художники не тільки з України, а й інших країн світу!

Серед відомих гуртів, які виступали на головній сцені «Республіки», були Louna, Скрябін,  The Hardkiss, Dakh Daughters, «Один в каное», «Порнофільми», Detach, Vivienne Mort, «Вагоновожаті», «Тінь Сонця».

Цього року підкоряти фестиваль приїдуть: Yarmak, PATSYKI Z FRANEKA, Антитіла, МС Антоха, Vivienne Mort, «Рэспубліка Паліна», PANIVALKOVA та інші. Всього – понад 60 колективів і виконавців.

Музична частина фесту триватиме протягом трьох днів на території Кам’янець-Подільської фортеці, на кількох сценах: головна, акустична, реггі та важка.

Денна сцена і ярмарок розташуються на Ратушній площі, а художники малюватимуть у спальних районах міста. Головне завдання художників – перетворити звичайні будинки в художнє надбання міста. Вночі ж на гостей очікують акустичні концерти і літературні читання за участю як молодих, так і відомих музикантів і письменників.

«Республіка» –  антикомерційний арт фестиваль, метою якого є привернення уваги до культурно-соціальних проблем малих міст.

Також оргкомітет «Республіки» наголошує:

– будьте обережними при пересуванні бруківкою та крутими схилами;

– в жодному разі не перелазьте через огорожі та захисні споруди;

– будьте взаємоввічливими;

– допомагайте один одному в разі складнощів.

І пам’ятайте:
– надмірне споживання алкоголю та наркотичних речовин може призвести до неприємних, а часом і трагічних наслідків.

Слухайте гарну музику та позитивного вам відпочинку!
Катерина Прокопець

Схоже

Популярне місце для туристичних мандрівок і проведення фестивалів – Кам’янець-Подільський чекає на гостей. Нинішній рік буде багатим на різноманітні культурні заходи. Крім відомих і популярних серед туристів і мешканців міста фестивалів  з’являться й нові, які приємно здивують кожного.   Джерело

Студенти та працівники Галереї мистецтв організували видовищне дійство для містян. Історію одного із найдавніших головних уборів в Україні презентували 6 березня у залі Галереї мистецтв Кам’янця. Для присутніх грали на бандурі, виконували пісні, показували гумористичні номери та проникливі мініатюри про хустку., повідомляє сайт 20 хвилин. Окрім того, провели майстер-клас із зав’язування хустки, під час якого показали, як можна […]

Загалом протягом місяця в місті очікується близько десятка різноманітних інвентів. 1 березня Концерт гурту «Тік». У новій програмі будуть не лише щойно створені хіти, але й найкращі і найбільш відомі для поціновувачів їхньої творчості пісні. Початок о 19:00, зала коледжу ПДАТУ 4 березня Концертна програма Національної капели бандуристів України ім. Г.Майбороди. Найстарший творчий колектив України […]