На Хмельниччині один райцентр та чотири села «закрили» на карантин

Страшну хворобу виявили на території ферми філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродук МХП» в селі Коров’є Теофіпольського району. Там зафіксовано захворювання тварин на африканську чуму. За повідомленням Теофіпольської РДА, у районі встановили 3-кілометрову зону захисту, яка безпосередньо межує з епізоотичним осередком. У неї увійшли Теофіполь та села Коров’є, Михнівка, Новоставці, Кривовілька. На території району виставлено ветеринарно-поліцейські пости задля недопущення розповсюдження вірусу. На цю територію обмежили рух транспорту та заборонили вивіз м’ясної сировини. Усіх, хто перетинає територію, дезінфікують.

В облдержадміністрації повідомляють, що станом на 15 серпня в зоні захисту проведено обстеження 1131 домогосподарства. Проведено перевірку магазинів з реалізації продуктів харчування тваринного походження та закладів харчування.

Загалом за період спалаху захворювання спалено 3795 туш свиней. На такі заходи утилізації скаржаться жителі села Коров’є, яке розташоване на відстані  800 метрів від свиноферми. Проте у Теофіпольській районній державній адміністрації повідомили, що ніхто не припинятиме спалювати тушки свиней через скаргу місцевих жителів. Отож заходи з ліквідації наслідків захворювання на африканську чуму свиней продовжуються.

Схоже

Спостереження за станом атмосферного повітря проводилися Хмельницьким обласним центром з гідрометеорології на двох стаціонарних постах в місті Хмельницькому. Протягом червня 2018 року в місті Хмельницькому спостерігалось забруднення атмосферного повітря формальдегідом середньомісячні концентрації якого становили 1,23 ГДК (у 2017 році формальдегід — 1,71 ГДК). По іншим забруднюючим речовинам, за якими велись спостереження, перевищень гранично допустимих концентрацій […]

Сьогодні, 19 липня, близько 11-ї години ранку на автомобільній дорозі М12 «Стрий – Знам’янка» поблизу смт. Війтівці Волочиського району екіпаж патрульної поліції помітив екскаватор, що хаотично маневрував посеред дороги, грубо порушуючи вимоги розмітки. Зупинивши транспортний засіб та поспілкувавшись з водієм, інспектори помітили у 44-річного жителя Волочиського району явні ознаки алкогольного сп’яніння — характерний запах алкоголю, […]

Вчора близько 02:4о в Шепетівці згоріло кафе «Ма­мин хліб». Про пожежу повідомила жителька будинку навпроти. Кафе знаходиться на проспекті Миру. Надзвичайники одразу ж виїхали на місце події та ліквідували пожежу о 02:50. Як повідомили у ДСНС області, скоріш за все причиною загоряння стався підпал невідомою людиною. Нещасних випадків під час пожеж не було.