Чемпіонат України з футболу серед аматорів: матчі другого туру уже відбулись

Однойменний ФК «Хмельницький» цими вихідними провів свій дебют та позмагався силами із рівненським ФК «Малинськ» на полі суперників.

Другий тур чемпіонату України з футболу серед аматорів розпочався досить насичено. Вже на другій хвилині поєдинку подоляни, а саме Сергій Олексюк, зуміли відкрити рахунок. Проте на двадцятій хвилині удар у відповідь нанесли суперники із Рівненщини. Рахунок змінився на 1:1. Далі гра пройшла досить спокійно і завершилась нічиєю.

Уже 19-20 серпня відбудуться матчі третього туру чемпіонату України з футболу серед аматорів. Проте хмельничани не будуть присутніми на цих матчах. Натомість, 26 серпня вони відіграють пропущений поєдинок першого туру. Матч пройде на СК «Поділля», що у місті Хмельницький. Гратимуть вони проти чортківського ФК «Кристал».

Забавська Ірина

Схоже

У колегіумі №16 імені Володимира Козубняка міста Хмельницького цими вихідними розгорнули справжній турпохід – з переправами та іншими перешкодами. За словами організаторів – міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, подібні дистанції їх вихованці зазвичай проходять влітку в природніх умовах. Починаючи з осені, переходять у закриті приміщення. Більше – у сюжеті МТРК “Місто”

Як ми уже повідомляли, завтра, 11 листопада в Хмельницькому відбудеться гра між СК «Сокіл» – МФК «Продексім». Матч пройде в рамках 9-го туру Екстра-ліги українського футзалу. Хто здобуде перемогу в грі, читаємо в прогнозі експерта з футзалу. Свою думку кандидат в національну збірну України з футзалу Марія Поліщук озвучила в рамках конкурсу компанії SELECT. Майбутній матч […]

Поєдинок 9-го туру першості України серед команд Першої ліги U-19 між хмельницьким «Поділлям» та одеським «Атлетиком» відбувся днями на рідному для хмельничан полі. Перший тайм розпочинався із чітко спланованих атак від господарів поля. Проте насправді небезпечний момент першими створили гості, хоч він і видався не зовсім вдалим. А вже на двадцять третій хвилині зустрічі один […]