Чемпіонат України з футболу серед аматорів: матчі другого туру уже відбулись

Однойменний ФК «Хмельницький» цими вихідними провів свій дебют та позмагався силами із рівненським ФК «Малинськ» на полі суперників.

Другий тур чемпіонату України з футболу серед аматорів розпочався досить насичено. Вже на другій хвилині поєдинку подоляни, а саме Сергій Олексюк, зуміли відкрити рахунок. Проте на двадцятій хвилині удар у відповідь нанесли суперники із Рівненщини. Рахунок змінився на 1:1. Далі гра пройшла досить спокійно і завершилась нічиєю.

Уже 19-20 серпня відбудуться матчі третього туру чемпіонату України з футболу серед аматорів. Проте хмельничани не будуть присутніми на цих матчах. Натомість, 26 серпня вони відіграють пропущений поєдинок першого туру. Матч пройде на СК «Поділля», що у місті Хмельницький. Гратимуть вони проти чортківського ФК «Кристал».