Хмельницьке «Поділля» зіграло проти волочиського «Агробізнесу»

У Волочиську 19 серпня відбувся поєдинок 7-го туру першості України серед команд Другої ліги між волочиським ФК «Агробізнес» та хмельницьким ФК «Поділля».

Справжнісіньке хмельницьке дербі викликало велетенський інтерес у вболівальників, тому трибуни стадіону були переповнені.

Вже на четвертій хвилині матчу господарі поля, а саме Микола Темнюк, зумів відкрити рахунок на користь «Агробізнесу».

Початок другого тайму став щасливим для «Поділля». На п’ятдесят п’ятій хвилині поєдинку Андрій Ліповуз, загнавши «шкіряного» до сітки воріт, зрівняв рахунок.

Проте на сімдесят дев’ятій хвилині захисники хмельницького «Поділля» не вгледіли за стрімким футболістом «Агробізнесу», якого звуть Тарас Пліс, і він зумів подвоїти рахунок для своєї команди.

Отже, «вогняне» дербі завершилось із рахунком 2:1 на користь волочиського «Агробізнесу».

ФК«Агробізнес» – ФК«Поділля» 2:1

ФК«Агробізнес»: Одольський, Дубчак, Полторацький, Атласюк, Гагун (Слатюк, 81), Кухарук (Курило, 90), Груша, Пліс, Скакун (Юрчак, 86), Семенець (Думанюк, 46), Темнюк. Запасні: Чиж, Шум, Юхимович.

Головний тренер: Андрій Донець

ФК«Поділля»: Дворник, Гресь (Ліповуз, 41), Джурко, Рижук (Швець, 59), Охрончук, Степаненко, Морговський (Муляр, 73), Музичук, Чернецький (Колесников, 85), Котюн, Бабак. Запасні: Шевченко, Бельчич, Макарченко.

В.о. головного тренера: Віталій Костишин