У Хмельницькому не можна продавати тварин у невстановлених місцях

Патрульні, спільно з Управлінням торгівлі, провели профілактичне відпрацювання щодо недопущення продажу тварин з рук.

Минулої суботи патрульні спільно з представниками Управлінням торгівлі Хмельницької міської ради провели профілактичне відпрацювання на вулиці Староміська поблизу автовокзалу №3  щодо недопущення продажу тварин з рук в невстановлених місцях та порушення правил благоустрою міста.
Під час відпрацювання було виявлено ряд продавців, які здійснювали торгівлю собаками, кішками, кроликами та іншими домашніми тваринами.
З порушниками проводили усні профілактичні бесіди щодо недопущення даного порушення в майбутньому, повідомляють у патрульній поліції Хмельницького. Головна мета заходу попередити про адміністративну відповідальність за продаж в невстановлених місцях, відповідальність за що передбачена статтею 160 КУпАП та за порушення правил благоустрою міста, відповідальність за що передбачена статтею 152 КУпАП.
Раніше у засобах масової інформації повідомляли про те, що тварин можна буде продавати на спеціально відведеному торговому майданчикові у мікрорайоні Лезнево. Однак продавці домашніх тварин сприймають таку перспективу без оптимізму. Стихійний базарчик біля автовокзалу і продуктового ринку має свої переваги, адже людей тут багато і торгівля йде жваво, особливо у вихідні дні.

Однак управління торгівлі налаштоване і  далі проводити роботу по ліквідації осередків стихійної торгівлі. Допомагає у цьому патрульна поліція Хмельницького.

Схоже

Для уникнення хаотичного розміщення оголошень на парканах, зупинках громадського транспорту та в інших непризначених для цього місцях, на території міста Кам’янець-Подільського влаштовано вісім нових тумб для оголошень. Місця їх встановлення затвердили на черговому засіданні Кам’янець-Подільського виконавчого комітету.

 З початку року кількість роботодавців, які звернулись у службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, збільшилася майже на 16 з половиною відсотків та 31 тисяча 400 безробітних громадян скористались послугами Хмельницької обласної служби зайнятості. Так, у січні-серпні цього року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось двадцять з половиною тисяч  вакансій. Більше 80 відсотків вакансій припадає на робітничі […]

Щоп’ятниці пасажирів хмельницьких тролейбусів навчають QRуто платити за проїзд. Своїми знаннями з хмельничанами інструктори діляться абсолютно безкоштовно. ПриватБанківці йдуть у ногу з часом, і пропонують робити це іншим. Що потрібно для оплати проїзду за допомогою QR-коду? Смартфон і Приват 24. Хто ще не встановив додаток у своєму мобільному, молоді інструктори допоможуть це зробити. Для сучасного виду […]