У Хмельницькому не можна продавати тварин у невстановлених місцях

Патрульні, спільно з Управлінням торгівлі, провели профілактичне відпрацювання щодо недопущення продажу тварин з рук.

Минулої суботи патрульні спільно з представниками Управлінням торгівлі Хмельницької міської ради провели профілактичне відпрацювання на вулиці Староміська поблизу автовокзалу №3  щодо недопущення продажу тварин з рук в невстановлених місцях та порушення правил благоустрою міста.
Під час відпрацювання було виявлено ряд продавців, які здійснювали торгівлю собаками, кішками, кроликами та іншими домашніми тваринами.
З порушниками проводили усні профілактичні бесіди щодо недопущення даного порушення в майбутньому, повідомляють у патрульній поліції Хмельницького. Головна мета заходу попередити про адміністративну відповідальність за продаж в невстановлених місцях, відповідальність за що передбачена статтею 160 КУпАП та за порушення правил благоустрою міста, відповідальність за що передбачена статтею 152 КУпАП.
Раніше у засобах масової інформації повідомляли про те, що тварин можна буде продавати на спеціально відведеному торговому майданчикові у мікрорайоні Лезнево. Однак продавці домашніх тварин сприймають таку перспективу без оптимізму. Стихійний базарчик біля автовокзалу і продуктового ринку має свої переваги, адже людей тут багато і торгівля йде жваво, особливо у вихідні дні.

Однак управління торгівлі налаштоване і  далі проводити роботу по ліквідації осередків стихійної торгівлі. Допомагає у цьому патрульна поліція Хмельницького.

Схоже

19 січня православні та греко-католики відзначають третє завершальне свято різдвяно-новорічного циклу Водохреще або Богоявлення. За старовинною традицією цього дня чимало хмельничан готуються зануритися в крижану воду, адже вважається, що водохрещенська вода приносить духовне і тілесне здоров’я. З метою безпечного купання й охорони життя людей у водохрещенський Святвечір та Водохреща Господнього у період з 18.00 18 […]

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради інформує, що з 1 січня 2018 року набрали чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують […]

Державна міграційна служба попереджає українців про затримки із видачею закордонних паспортів. Це пов’язано із повторним опрацюванням персональних даних заявників, повідомляє прес-служба відомства. “Розпочато планову заміну сертифікатів на поліграфкомбінаті “Україна”, яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою. Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача […]