У Хмельницькому не можна продавати тварин у невстановлених місцях

Патрульні, спільно з Управлінням торгівлі, провели профілактичне відпрацювання щодо недопущення продажу тварин з рук.

Минулої суботи патрульні спільно з представниками Управлінням торгівлі Хмельницької міської ради провели профілактичне відпрацювання на вулиці Староміська поблизу автовокзалу №3  щодо недопущення продажу тварин з рук в невстановлених місцях та порушення правил благоустрою міста.
Під час відпрацювання було виявлено ряд продавців, які здійснювали торгівлю собаками, кішками, кроликами та іншими домашніми тваринами.
З порушниками проводили усні профілактичні бесіди щодо недопущення даного порушення в майбутньому, повідомляють у патрульній поліції Хмельницького. Головна мета заходу попередити про адміністративну відповідальність за продаж в невстановлених місцях, відповідальність за що передбачена статтею 160 КУпАП та за порушення правил благоустрою міста, відповідальність за що передбачена статтею 152 КУпАП.
Раніше у засобах масової інформації повідомляли про те, що тварин можна буде продавати на спеціально відведеному торговому майданчикові у мікрорайоні Лезнево. Однак продавці домашніх тварин сприймають таку перспективу без оптимізму. Стихійний базарчик біля автовокзалу і продуктового ринку має свої переваги, адже людей тут багато і торгівля йде жваво, особливо у вихідні дні.

Однак управління торгівлі налаштоване і  далі проводити роботу по ліквідації осередків стихійної торгівлі. Допомагає у цьому патрульна поліція Хмельницького.

Схоже

З настанням тепла активізувалися кліщі. Небезпечний не стільки сам кліщ, скільки ті хвороби, які він може переносити й передавати людині при укусі – кліщовий енцефаліт, бореліоз (хвороба Лайма) та інші. Ці захворювання уражають центральну й периферичну нервову систему, серце, суглоби. Якщо не лікуватися, захворювання можуть призвести до неврологічних та інших ускладнень. Працівники лісового господарства найбільше […]

ЮніорБанк запрошує всіх подолян, віком від 6 до 17 років, до королівства «Фантастичних пригод». Про це повідомляє регіональний прес-офіс ПриватБанку у Хмельницькій області. Щоб потрапити до королівства, потрібно зареєструватися на сайті акції. ЇЇ учасники отримуватимуть та виконуватимуть завдання. А залежно від якості їх виконання – призи та подарунки. Призовий фонд акції складає 100 000 гривень. «Ключем до входу у […]

У рамках проекту «Сусідська варта» поліцейські прямо в дворах будинків проводитимуть з дітьми та їхніми батьками інтерактивні уроки з правил безпечної поведінки. Патрульні разом дільничими Хмельницького відділу поліції в рамках проекту «Сусідська варта» почали проводити в дворах багатоповерхівок уроки під відкритим небом для дітей та дорослих. Теми таких зустрічей — найрізноманітніші: «Дитина і незнайомець», «Як […]