У Хмельницькому не можна продавати тварин у невстановлених місцях

Патрульні, спільно з Управлінням торгівлі, провели профілактичне відпрацювання щодо недопущення продажу тварин з рук.

Минулої суботи патрульні спільно з представниками Управлінням торгівлі Хмельницької міської ради провели профілактичне відпрацювання на вулиці Староміська поблизу автовокзалу №3  щодо недопущення продажу тварин з рук в невстановлених місцях та порушення правил благоустрою міста.
Під час відпрацювання було виявлено ряд продавців, які здійснювали торгівлю собаками, кішками, кроликами та іншими домашніми тваринами.
З порушниками проводили усні профілактичні бесіди щодо недопущення даного порушення в майбутньому, повідомляють у патрульній поліції Хмельницького. Головна мета заходу попередити про адміністративну відповідальність за продаж в невстановлених місцях, відповідальність за що передбачена статтею 160 КУпАП та за порушення правил благоустрою міста, відповідальність за що передбачена статтею 152 КУпАП.
Раніше у засобах масової інформації повідомляли про те, що тварин можна буде продавати на спеціально відведеному торговому майданчикові у мікрорайоні Лезнево. Однак продавці домашніх тварин сприймають таку перспективу без оптимізму. Стихійний базарчик біля автовокзалу і продуктового ринку має свої переваги, адже людей тут багато і торгівля йде жваво, особливо у вихідні дні.

Однак управління торгівлі налаштоване і  далі проводити роботу по ліквідації осередків стихійної торгівлі. Допомагає у цьому патрульна поліція Хмельницького.

Схоже

Компанія «Active Group» провела дослідження «Рейтинг нових українських мерів». Мета – дослідити ставлення громад до діяльності мерів українських міст, які були вперше обрані на посаду в 2015-му році. У кожній області компанія опитала п’ять експертів, усього по Україні – 120. У процесі інтерв’ю з експертами було запропоновано відповісти на питання, які стосувалися оцінки діяльності мерів […]

Щороку, відповідно до Комплексної програми «Піклування», членів Проскурівського підпілля, партизанського руху, колишніх політв’язнів і репресованих, що проживають у місті Хмельницькому, на зимовий період забезпечують овочами. Не став винятком і цей рік. Кожен з 22 ветеранів відповідного статусу отримав овочевий провіант: по 50 кілограмів картоплі та по 30 кілограмів капусти та цибулі. Овочі на загальну суму […]

З 30 жовтня по 30 листопада поточного року з метою належної організації превентивної та профілактичної діяльності спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень, пов’язаних із шахрайським заволодінням коштами громадян з використанням електронно-обчислювальної техніки, на території міста Хмельницького проводяться профілактичні заходи під умовною назвою умовною назвою «Трикстер». Хмельницький відділ поліції нагадує громадянам про необхідність бути пильним та не […]