Кам’янець-Подільський гурт «Пропала грамота» виступить  у Хмельницькому

Рок-гурт «Пропала грамота» після довготривалої перерви у творчості знову повернеться на сцену. Фронтмен гурту Павло Нечитайло повідомив про перший і єдиний виступ – на фестивалі Республіка. Проте, як виявилось пізніше, 24 серпня, на День Незалежності, вони планують виступ у місті Хмельницькому.

Гурт «Пропала грамота» був створений у 1998 році. Основними напрямками їх музики є рок, фанк та фолк. Український рок-гурт має чималеньку історію перемог, виступів, пісень. Та у 2009 році вони припинили свою діяльність. Зробивши паузу в творчості довжиною в майже шість років, вони знову повертаються на велику сцену.

Отож, знову насолодитись довгоочікуваною музикою українського гурту «Пропала грамота» хмельничани зможуть вже 24 серпня. Концерт відбудеться о 20:30 біля кінотеатру імені Т.Шевченка.

Забавська Ірина

Схоже

В обласному художньому музеї відбулось відкриття кіно-клубу «Візія». Щотижня тут крутитимуть стрічки про мистецтво. Першим хмельничани мали нагоду переглянути фільм «Ахіллес і черепаха» про життя маленького японського хлопчика, який мріяв стати художником. Сеанси планують влаштовувати щоп’ятниці. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”

Переможець шоу “Караоке на Майдані” у Кам’янці Дмитро Прокопов спробував свої сили у столичному півфіналі. Серед майже півсотні вокалістів кам’янчанин зміг стати одним із кращих. Нещодавно у Кам’янці-Подільському відбулися зйомки двох програм шоу “Караоке на Майдані”. І перемогу в одному із випусків здобув кам’янчанин Дмитро Прокопов. А 12 листопада юнак поїхав до Києва, щоб спробувати […]

У жовтні 2017 року стартував захід нового формату для учнів професійно-технічних навчальних закладів області – конкурс КВК «Проф.фест», мета якого створення сприятливих умов для задоволення потреб молоді у творчій самореалізації, організації  змістовного та продуктивного дозвілля, сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору професії, популяризації актуальних на ринку праці  професій, підвищення їх престижу. Організаторами заходу є Департамент […]