ПриватБанк запустив нову програму кредитування «Швидкий кредит»

ПриватБанк запустив нову програму кредитування «Швидкий кредит». Це означає, що жителі Хмельниччини зможуть без застави взяти позику до 50 тис. грн. на будь-які потреби всього за 5 хвилин.

 «Швидкий кредит» – це сервіс отримання бажаної суми в рамках ліміту «Оплата частинами» на будь-яку картку ПриватБанку. З’явився цей вид сервісу на вимогу клієнтів ПриватБанку. “Ми часто чули від клієнтів прохання видати кредит саме готівковими коштами, – каже Володимир Кирилюк, керівник напрямку “Оплата частинами” Південно-Західного РУ ПриватБанку. – “Швидкий кредит” – це можливість отримати готівку, не витрачаючи часу на оформлення документів та пошук поручителів. Потрібно лише звернутися до будь-якого відділення банку, де спеціалісти оформлять відповідну угоду та нададуть фахову консультацію”.

Отримати можна від 300 до 50 000 гривень, термін угоди – 10 місяців. При чому, відсоток за користування кредитом складає лише 2,9% в місяць. Сума кредитування розподіляється на термін оформлення кредиту та сплачується  регулярними платежами щомісячно. 

Перший платіж клієнт здійснює лише через 30 днів після оформлення угоди та має можливість дострокового погашення на прозорих умовах. 

Варто додати, що зарахування суми  кредиту можливе на Картку для виплат, що дає можливість клієнту отримати готівку, не сплачуючи додаткових комісій за зняття. 

Дізнатися свій ліміт по «Оплаті частинами» (для клієнтів ПриватБанку цей ліміт є максимально доступною сумою кредиту) можна в Приват24, після заповнення онлайн-форми, або відправивши SMS з текстом chast на номер 10060.

Схоже

З початку року вартість імпортованих на терени Хмельницької області товарів склала 1 мільярд 687 мільйонів гривень, що на 34 відсотки перевищує показник 2017 року, – повідомили у Хмельницькій митниці ДФС. Показово, що різниця між експортними та імпортними операціями зовнішньої торгівлі порівняно з відповідним періодом минулого року скоротилася більш як на сто мільйонів гривень і наразі […]

Сьогодні головне управління статистики в Хмельницькій області оприлюднило таблицю середньомісячної з/п в області по різним видами економічної діяльності за 2017 рік. Загалом розмір середньомісячної зарплати становить 5938 гривень.  За даними таблиці, в 2017 році працівники сільського господарства, лісового та рибного господарства  в середньому  отримали 6346 гривень. У промисловості середня з/п складає 6826 гривень. Наприклад, у добувній промисловості та розроблення кар’єрів – 6146 грн., у переробній промисловості – 5875 […]

Офіційна робота – це соціальні гарантії для робітників і уникнення штрафів для наймачів. Працівники  управління праці та соціального захисту населення пішли  у швейні цехи Хмельницького, аби нагадати про це. Олександр Симчишин налаштований оптимістично. “Збільшення надходжень до місцевого бюджету від легалізації найманих працівників за 2017 рік обчислюється кількома десятками мільйонів гривень. Не так давно до управління […]