ПриватБанк запустив нову програму кредитування «Швидкий кредит»

ПриватБанк запустив нову програму кредитування «Швидкий кредит». Це означає, що жителі Хмельниччини зможуть без застави взяти позику до 50 тис. грн. на будь-які потреби всього за 5 хвилин.

 «Швидкий кредит» – це сервіс отримання бажаної суми в рамках ліміту «Оплата частинами» на будь-яку картку ПриватБанку. З’явився цей вид сервісу на вимогу клієнтів ПриватБанку. “Ми часто чули від клієнтів прохання видати кредит саме готівковими коштами, – каже Володимир Кирилюк, керівник напрямку “Оплата частинами” Південно-Західного РУ ПриватБанку. – “Швидкий кредит” – це можливість отримати готівку, не витрачаючи часу на оформлення документів та пошук поручителів. Потрібно лише звернутися до будь-якого відділення банку, де спеціалісти оформлять відповідну угоду та нададуть фахову консультацію”.

Отримати можна від 300 до 50 000 гривень, термін угоди – 10 місяців. При чому, відсоток за користування кредитом складає лише 2,9% в місяць. Сума кредитування розподіляється на термін оформлення кредиту та сплачується  регулярними платежами щомісячно. 

Перший платіж клієнт здійснює лише через 30 днів після оформлення угоди та має можливість дострокового погашення на прозорих умовах. 

Варто додати, що зарахування суми  кредиту можливе на Картку для виплат, що дає можливість клієнту отримати готівку, не сплачуючи додаткових комісій за зняття. 

Дізнатися свій ліміт по «Оплаті частинами» (для клієнтів ПриватБанку цей ліміт є максимально доступною сумою кредиту) можна в Приват24, після заповнення онлайн-форми, або відправивши SMS з текстом chast на номер 10060.

Схоже

Юні хмельничани завершили навчання у Бізнес-Школі. Останній у цьому році випуск 14 учнів ВІП-групи відбувся. Відтак Бізнес-Школа ЮніорБанку, виконавши свої завдання, йде на канікули. Звісно, щоб знову повернутися у 2018-му. Сьогодні юні подоляни отримали сертифікати, які підтверджують одержання нових знань у Бізнес-Школі ЮніорБанку. Впродовж листопада-грудня тут їх навчали ставити фінансові цілі, розуміти, що таке time-менеджмент […]

В області найнижчі ціни в України на рис – 18,28 грн/кг (по Україні – 19,88 грн/кг) та масло вершкове 72-73% –  141,34 грн/кг (по Україні –161,27 грн/кг). Також одними з найнижчих є ціни на олію соняшникову рафіновану – 31,42 грн/л (по Україні – 33,26 грн/л) (2 місце) та ковбасу варену 1 гат. – 69,07 грн/кг […]

Верховна Рада в цілому підтримала законопроект 7350, яким пропонується подовжити дію мораторію на продаж землі на один рік – до 1 січня 2019 року. Його ініціювали народний депутат із групи «Воля народу» Сергій Лабазюк разом з колегами по аграрному комітету з інших фракцій. «За цей період, до 1 січня 2019 року, потрібно зробити інвентаризацію землі, залучити […]