У Хмельницькому знову відбудеться допрем’єрний показ нового українського історичного фільму

 

Гостросюжетний історичний фільм «Червоний», що був знятий у 2017 році за романом українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, показуватимуть упродовж святкових днів (з 24 по 30 серпня). Перший допрем`єрний показ уже відбувся 20 серпня у кінотеатрі ім. Шевченка. Зал був переповнений глядачами, присутнім був навіть мер  Хмельницького Олександр Симчишин.

Промотур фільму розпочався ще 3 серпня. Прем’єра ж відбулася 24 серпня в Одесі, а тур показу охопить всього 24 міста. Представлятимуть стрічку у Хмельницькому безпосередньо автор сценарію Андрій Кокотюха, режисер Заза Буадзе, актор, що виконує головну роль, Микола Береза та інші учасники знімальної групи.

Знімальний процес розпочався ще у березні 2016 року у Кривому Розі, а також в Одесі та біля Луцька, де були зняті сцени боїв УПА з нацистами.

Що ж стосується сюжету, то він охоплює період 1947 року. Розповідається про воїна УПА, якого звуть Данило Червоний. Потрапивши до пекельної «м’ясорубки» сталінських таборів, він мусить пройти крізь усі випробування каторги, а також запобігти переслідуванням кримінальних ватажків та пережити відчай, зраду та підлість. Зібравши усю свою силу в кулак, Данило піднімає перше повстання у таборі та намагається вибратися із пекла, що зветься табором.

Отож, захоплюючим та життєстверджуючим сюжетом фільму хмельничани зможуть знову насолоджуватися до 30 серпня. Покази відбудуться у кінотеатрі ім. Шевченка та кінотеатрі «Планета». Квитки можна придбати у касі кінотеатру за ціною 50 гривень.

Забавська Ірина

Схоже

З  нагоди 80-річчя утворення Хмельницької області в населених пунктах краю за ініціативи Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка та Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді проводиться квест для дітей “Відома і невідома Хмельниччина”. Метою квесту: сприяння популяризації краєзнавчої літератури, творів письменників Хмельниччини серед читачів-учнів та вивченню ними історії краю, його культури, звичаїв, […]

Хмельничан та гостей міста пропонують чотири дні провести у компанії вітчизняних акторів та режисерів. З 14  по 17 вересня у кінотеатрі імені Шевченка пройде фестиваль глядацького українського кіно OBRIJ KINO FEST. Захід в Україні проводять вперше. На фестивалі будуть представленні фільми різних жанрів, від комедії до драми, і все вітчизняного виробництва. Джерело

У шепетівській дитячій міській бібліотеці ще на початку літа виникло закономірне питання: що бібліотечні працівники  можуть зробити  для того, щоб дитина цілими днями не просиджувала біля комп’ютера чи телевізора? І тому колектив вирішив виходити у двори багатоповерхових будинків, влаштовуючи ось такі «читаючі дворики» – переважно у віддалених від бібліотеки  багатоповерхових будинках. Маленькі читайлики, їхні батьки та […]