У Хмельницькому знову відбудеться допрем’єрний показ нового українського історичного фільму

 

Гостросюжетний історичний фільм «Червоний», що був знятий у 2017 році за романом українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, показуватимуть упродовж святкових днів (з 24 по 30 серпня). Перший допрем`єрний показ уже відбувся 20 серпня у кінотеатрі ім. Шевченка. Зал був переповнений глядачами, присутнім був навіть мер  Хмельницького Олександр Симчишин.

Промотур фільму розпочався ще 3 серпня. Прем’єра ж відбулася 24 серпня в Одесі, а тур показу охопить всього 24 міста. Представлятимуть стрічку у Хмельницькому безпосередньо автор сценарію Андрій Кокотюха, режисер Заза Буадзе, актор, що виконує головну роль, Микола Береза та інші учасники знімальної групи.

Знімальний процес розпочався ще у березні 2016 року у Кривому Розі, а також в Одесі та біля Луцька, де були зняті сцени боїв УПА з нацистами.

Що ж стосується сюжету, то він охоплює період 1947 року. Розповідається про воїна УПА, якого звуть Данило Червоний. Потрапивши до пекельної «м’ясорубки» сталінських таборів, він мусить пройти крізь усі випробування каторги, а також запобігти переслідуванням кримінальних ватажків та пережити відчай, зраду та підлість. Зібравши усю свою силу в кулак, Данило піднімає перше повстання у таборі та намагається вибратися із пекла, що зветься табором.

Отож, захоплюючим та життєстверджуючим сюжетом фільму хмельничани зможуть знову насолоджуватися до 30 серпня. Покази відбудуться у кінотеатрі ім. Шевченка та кінотеатрі «Планета». Квитки можна придбати у касі кінотеатру за ціною 50 гривень.

Забавська Ірина

Схоже

Переможець шоу “Караоке на Майдані” у Кам’янці Дмитро Прокопов спробував свої сили у столичному півфіналі. Серед майже півсотні вокалістів кам’янчанин зміг стати одним із кращих. Нещодавно у Кам’янці-Подільському відбулися зйомки двох програм шоу “Караоке на Майдані”. І перемогу в одному із випусків здобув кам’янчанин Дмитро Прокопов. А 12 листопада юнак поїхав до Києва, щоб спробувати […]

У жовтні 2017 року стартував захід нового формату для учнів професійно-технічних навчальних закладів області – конкурс КВК «Проф.фест», мета якого створення сприятливих умов для задоволення потреб молоді у творчій самореалізації, організації  змістовного та продуктивного дозвілля, сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору професії, популяризації актуальних на ринку праці  професій, підвищення їх престижу. Організаторами заходу є Департамент […]

11 листопада 2017 року у Хмельницькому по вулиці Прибузькій відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції присвячений Дню працівника сільського господарства. Споживачі зможуть придбати м’ясо та м’ясопродукти, молоко та молокопродукти, рибу та рибопродукти, мед, олію, крупи, картоплю, яблука та інші овочі та фрукти за цінами, значно меншими за ринкові. До участі в ярмарку запрошуються фермери,  виробники сільськогосподарської продукції […]