ФК «Хмельницький» позмагався із ФК «Кристал»

Однойменний ФК «Хмельницький» цими вихідними приймав вдома чортківський ФК «Кристал». Поєдинок чемпіонату України з футболу серед аматорів став першим домашнім для місцевої команди.

На рідних теренах, напевно, легше грається, адже господарі поля забили аж чотири голи у сітку воріт суперника!

Вже на двадцять другій хвилині матчу голом завершилась атака Гайдаша. На двадцять четвертій – Яремчук зумів загнати м`яча до сітки воріт. Свій дубль матчу зробив Гайдаш на сорок четвертій хвилині поєдинку. І врешті на шістдесят четвертій хвилині останнім за гру голом відзначився Панасенков.

Гості, натомість, змогли пробити ворота ФК «Хмельницький» лише раз. Войцещук зумів забити гол на сорок третій хвилині матчу.

Отже, поєдинок між ФК «Хмельницький» та ФК «Кристал» завершився із рахунком 4:1 на користь хмельничан.

Наступним суперником місцевої однойменної команди стане теребовлянський ФК «Нива». Поєдинок відбудеться 2 вересня на СК «Поділля».