ФК «Хмельницький» позмагався із ФК «Кристал»

Однойменний ФК «Хмельницький» цими вихідними приймав вдома чортківський ФК «Кристал». Поєдинок чемпіонату України з футболу серед аматорів став першим домашнім для місцевої команди.

На рідних теренах, напевно, легше грається, адже господарі поля забили аж чотири голи у сітку воріт суперника!

Вже на двадцять другій хвилині матчу голом завершилась атака Гайдаша. На двадцять четвертій – Яремчук зумів загнати м`яча до сітки воріт. Свій дубль матчу зробив Гайдаш на сорок четвертій хвилині поєдинку. І врешті на шістдесят четвертій хвилині останнім за гру голом відзначився Панасенков.

Гості, натомість, змогли пробити ворота ФК «Хмельницький» лише раз. Войцещук зумів забити гол на сорок третій хвилині матчу.

Отже, поєдинок між ФК «Хмельницький» та ФК «Кристал» завершився із рахунком 4:1 на користь хмельничан.

Наступним суперником місцевої однойменної команди стане теребовлянський ФК «Нива». Поєдинок відбудеться 2 вересня на СК «Поділля».

 

Забавська Ірина

Схоже

Медальним виступом підсумували спортивний сезон юні фехтувальники з міста енергетиків. Зокрема, на чемпіонаті України з фехтування на шаблях серед кадетів, який проходив 14-15 січня цього року в Києві, вихованка Нетішинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) Марина Форсюк завоювала бронзову нагороду. Фехтувальники спортивної школи, якою опікується профспілковий комітет ВП ХАЕС, у боротьбі за найвищі нагороди довели, […]

Відзнаки отримали хмельничани, які показали високі досягнення в групових та індивідуальних видах спорту. Тридцять кращих спортсменів та тренерів отримуватимуть у 2018 році стипендію від міської ради – щомісяця 75% від прожиткового мінімуму (понад 1320 гривень). Стипендіатами-спортсменами стали Марина Бех (легка атлетика), Інна Грищун та Юрій Мельник (веслування), Олександр Пєлєшенко (важка атлетика), Аркадій Карцан, Мгер Оганесян, […]

На засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення про призначення стипендії міського голови п’ятнадцятьом кращим спортсменам міста та п’ятнадцятьом тренерам. Впродовж 2018 року стипендіати отримуватимуть щомісяця 75% від прожиткового мінімуму. З кандидатурами на отримання стипендій визначалася комісія, до уваги бралися результати спортсменів у змаганнях, на чемпіонатах та олімпіадах, а для тренерів – успіхи їх вихованців.