Хмельницькі патрульні спільно з атовцями слідкували за правопорядком у центрі міста

Патрульні та учасники АТО провели перше спільне патрулювання нічного міста. Символічно співпраця стартувала в День Незалежності України.
Піший патруль, у складі одного учасника АТО від патрульних та одного від громадської організації, слідкував за правопорядком у центральній частині міста. Основним завданням цього пішого патруля була профілактика вчинення правопорушень учасниками АТО, крім цього реагували і на інших правопорушників, яких було немало.
У святковий день досить багато громадян зловживали алкоголем і в стані сп’яніння здійснювали різні адміністративні правопорушення — дрібне хуліганство, порушення режиму тиші, тощо.
За святкову ніч спільний екіпаж атовців виявив більше 50 фактів розпивання алкоголю в заборонених місцях, майже у всіх випадках обходилось профілактичною бесідою —громадяни припиняли правопорушення після першого зауваження поліцейського. Фактів порушення законодавства атовцями під час профілактичного відпрацювання виявлено не було.
Загалом святкування Дня Незалежності в Хмельницькому відбулось без суттєвих правопорушень та надзвичайних подій. Більшість зафіксованих порушення це — розпивання алкоголю в заборонених місцях.
Наступне свято, де атовці та патрульні спільно патрулюватимуть Хмельницький — День міста, повідомляють у поліції.

Схоже

19 січня православні та греко-католики відзначають третє завершальне свято різдвяно-новорічного циклу Водохреще або Богоявлення. За старовинною традицією цього дня чимало хмельничан готуються зануритися в крижану воду, адже вважається, що водохрещенська вода приносить духовне і тілесне здоров’я. З метою безпечного купання й охорони життя людей у водохрещенський Святвечір та Водохреща Господнього у період з 18.00 18 […]

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради інформує, що з 1 січня 2018 року набрали чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують […]

Державна міграційна служба попереджає українців про затримки із видачею закордонних паспортів. Це пов’язано із повторним опрацюванням персональних даних заявників, повідомляє прес-служба відомства. “Розпочато планову заміну сертифікатів на поліграфкомбінаті “Україна”, яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою. Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача […]