Хмельницькі патрульні спільно з атовцями слідкували за правопорядком у центрі міста

Патрульні та учасники АТО провели перше спільне патрулювання нічного міста. Символічно співпраця стартувала в День Незалежності України.
Піший патруль, у складі одного учасника АТО від патрульних та одного від громадської організації, слідкував за правопорядком у центральній частині міста. Основним завданням цього пішого патруля була профілактика вчинення правопорушень учасниками АТО, крім цього реагували і на інших правопорушників, яких було немало.
У святковий день досить багато громадян зловживали алкоголем і в стані сп’яніння здійснювали різні адміністративні правопорушення — дрібне хуліганство, порушення режиму тиші, тощо.
За святкову ніч спільний екіпаж атовців виявив більше 50 фактів розпивання алкоголю в заборонених місцях, майже у всіх випадках обходилось профілактичною бесідою —громадяни припиняли правопорушення після першого зауваження поліцейського. Фактів порушення законодавства атовцями під час профілактичного відпрацювання виявлено не було.
Загалом святкування Дня Незалежності в Хмельницькому відбулось без суттєвих правопорушень та надзвичайних подій. Більшість зафіксованих порушення це — розпивання алкоголю в заборонених місцях.
Наступне свято, де атовці та патрульні спільно патрулюватимуть Хмельницький — День міста, повідомляють у поліції.

Схоже

Для уникнення хаотичного розміщення оголошень на парканах, зупинках громадського транспорту та в інших непризначених для цього місцях, на території міста Кам’янець-Подільського влаштовано вісім нових тумб для оголошень. Місця їх встановлення затвердили на черговому засіданні Кам’янець-Подільського виконавчого комітету.

 З початку року кількість роботодавців, які звернулись у службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, збільшилася майже на 16 з половиною відсотків та 31 тисяча 400 безробітних громадян скористались послугами Хмельницької обласної служби зайнятості. Так, у січні-серпні цього року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось двадцять з половиною тисяч  вакансій. Більше 80 відсотків вакансій припадає на робітничі […]

Щоп’ятниці пасажирів хмельницьких тролейбусів навчають QRуто платити за проїзд. Своїми знаннями з хмельничанами інструктори діляться абсолютно безкоштовно. ПриватБанківці йдуть у ногу з часом, і пропонують робити це іншим. Що потрібно для оплати проїзду за допомогою QR-коду? Смартфон і Приват 24. Хто ще не встановив додаток у своєму мобільному, молоді інструктори допоможуть це зробити. Для сучасного виду […]