Резервісти Кам’янця-Подільського поїхали покращувати бойові уміння та навички у Яворів

Кам’янець-Подільський об’єднаним міським військовим комісаріатом була організована відправка резервістів на навчальні збори.

Близько 100 резервістів офіцерів та солдатів запасу будуть підвищувати свої бойові уміння та навички на території військової частини А 3719 м. Яворів у Львівській області.
Як зазначили у військовому комісаріаті, військово-польові збори резервістів проводяться з метою підвищення обороноздатності нашої держави.

За кожним резервістом, який був призваний на навчальні збори, зберігається посада, робоче місце та середньомісячний заробіток на підприємстві, організації, установі незалежно від підпорядкування та форм власності.

Окрім цього, кожний резервіст по закінченню зборів отримає відповідне грошове забезпечення у визначеному законодавством розмірі.

Джерело “Вечірній Кам’янець”

Схоже

Вчора ввечері, 17 листопада 2017 року,  міський голова Михайло Полодюк разом із народним депутатом України Романом Мацолою зустрілися з представниками міських засобів масової інформації та дали коментар з приводу неоднозначної ситуації, яка склалася навколо опалювального сезону в Шепетівці. Роз’яснили, яка робота проводиться зараз та чого чекати від зустрічей, які відбудуться наступного тижня на  державному рівні. […]

У Хмельницькому обласному перинатальному центрі щороку передчасно народжується до 300 немовлят. Щоб виходити цих крихіток, які поспішили з’явитися на світ раніше строку, потрібні і любов батьків, і титанічні зусилля медиків, і чималі кошти. Але все це варте маленьких життів. 17 листопада, у Міжнародний день передчасно народженої дитини, уже втретє силами працівників обласного перинатального центру було організовано  святковий […]

Як уже повідомлялося, днями під час отримання грошей  за вплив на прийняття медико-соціальною експертною комісією рішення про встановлення групи інвалідності безстроково та сприяння у виготовленні необхідних для цього медичних документів була затримана заступник голови однієї із сільських рад Хмельницького району. За свою “послугу” вона вимагала 1500 дол. США неправомірної вигоди. Вчора, 17 листопада, слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було […]