Резервісти Кам’янця-Подільського поїхали покращувати бойові уміння та навички у Яворів

Кам’янець-Подільський об’єднаним міським військовим комісаріатом була організована відправка резервістів на навчальні збори.

Близько 100 резервістів офіцерів та солдатів запасу будуть підвищувати свої бойові уміння та навички на території військової частини А 3719 м. Яворів у Львівській області.
Як зазначили у військовому комісаріаті, військово-польові збори резервістів проводяться з метою підвищення обороноздатності нашої держави.

За кожним резервістом, який був призваний на навчальні збори, зберігається посада, робоче місце та середньомісячний заробіток на підприємстві, організації, установі незалежно від підпорядкування та форм власності.

Окрім цього, кожний резервіст по закінченню зборів отримає відповідне грошове забезпечення у визначеному законодавством розмірі.

Джерело “Вечірній Кам’янець”

Схоже

16 січня цього року в рамках проекту «Схід-Захід разом. Діти» старшокласники із Старобільська Луганської області відвідали Хмельницьку АЕС. Знайомство із основами ядерної галузі та принципом роботи атомної електростанції луганчани розпочали з інформаційного центру ХАЕС. Побували діти і в навчально-тренувальному центрі, в пожежній частині та в машинному відділенні атомної станції. Багато вражень та позитивних емоцій принесла, […]

Минулого року вчителі цієї школи взяли участь у Третьому конкурсі мікрогрантів. Його для  активних мешканців Полонського, Славутського та Шепетівського районів проводить ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». У конкурсі перемогли обидва проекти, запропоновані педагогами зі Старого Кривина. Школа отримала гроші на оновлення кабінетів хімії, біології та для першокласників. Цього тижня подивитися на нові класи до […]

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило 16 порушень законодавства про захист економічної конкуренції у сфері державних закупівель. Внаслідок налагодженої тісної співпраці з правоохоронними та контролюючими органами області – Управлінням Служби безпеки України у Хмельницькій області, прокуратурою, Національною поліцією, Державною аудиторською службою протягом 2017 року відділення отримало 28 подань, за результатами розгляду яких було […]