Резервісти Кам’янця-Подільського поїхали покращувати бойові уміння та навички у Яворів

Кам’янець-Подільський об’єднаним міським військовим комісаріатом була організована відправка резервістів на навчальні збори.

Близько 100 резервістів офіцерів та солдатів запасу будуть підвищувати свої бойові уміння та навички на території військової частини А 3719 м. Яворів у Львівській області.
Як зазначили у військовому комісаріаті, військово-польові збори резервістів проводяться з метою підвищення обороноздатності нашої держави.

За кожним резервістом, який був призваний на навчальні збори, зберігається посада, робоче місце та середньомісячний заробіток на підприємстві, організації, установі незалежно від підпорядкування та форм власності.

Окрім цього, кожний резервіст по закінченню зборів отримає відповідне грошове забезпечення у визначеному законодавством розмірі.

Джерело “Вечірній Кам’янець”

Схоже

Сьогодні Кам’янець-Подільський і Аргентина зробили перший крок у напрямку співпраці. Довгоочікувана зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки в Україні відбулася. “Щиро радий знайомству з паном Альберто Хосе Алонсо, котрий звернув увагу на наше місто і запропонував партнерські відносини не лише на паперах, але й у практичній площині,” – розповів мер міста Михайло Сімашкевич. […]

Цьогоріч автопарк КП «Спецкомунтранс» поповнився трьома новими сміттєвозами.  Один з них з‘явився ще на початку літа. Хмельничани вже могли бачити, він обслуговує підземні сміттєві контейнери. Дві машини на маршрути виїдуть за кілька днів. Восени підприємство матиме ще дві одиниці спецтехніки: машину для габаритного сміття та для обслуговування приватного сектора. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”:  https://youtu.be/AmBuZ7ASQMc  

У Хмельницькій області запрацює нове сучасне підприємство, яке вироблятиме конкурентоспроможну на світових ринках продукцію –  якісні кабелі й автомобільну електропроводку. Реалізовуватиме цей проект німецько-японська машинобудівна компанія Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN).  Голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий разом із головою Хмельницької міської ради Олександром Симчишиним та новими інвесторами побували на території  колишнього механічного заводу, де   має […]