Резервісти Кам’янця-Подільського поїхали покращувати бойові уміння та навички у Яворів

Кам’янець-Подільський об’єднаним міським військовим комісаріатом була організована відправка резервістів на навчальні збори.

Близько 100 резервістів офіцерів та солдатів запасу будуть підвищувати свої бойові уміння та навички на території військової частини А 3719 м. Яворів у Львівській області.
Як зазначили у військовому комісаріаті, військово-польові збори резервістів проводяться з метою підвищення обороноздатності нашої держави.

За кожним резервістом, який був призваний на навчальні збори, зберігається посада, робоче місце та середньомісячний заробіток на підприємстві, організації, установі незалежно від підпорядкування та форм власності.

Окрім цього, кожний резервіст по закінченню зборів отримає відповідне грошове забезпечення у визначеному законодавством розмірі.

Джерело “Вечірній Кам’янець”

Схоже

Сьогодні, 22 березня, на черговому пленарному засіданні депутати Верховної Ради України проголосували за зняття недоторканності з народної депутатки Надії Савченко.   Нардепи, котрі представляють Хмельниччину в переважній більшості віддали свої голоси за зняття недоторканності із одіозного політика, її арешт та притягнення до кримінальної відповідальності.  Так «за» проголосував Олександр Герега,  Сергій Мельник, Андрій Шинькович, Олександр Ксенжук, Роман […]

Відповідно до затвердженого сьогодні рішення Кам’янець-Подільського виконавчого комітету, з першого квітня вартість проїзду в міських маршрутках становитиме 5 грн. Тариф на нічні рейси не змінюється. Зазначимо, що ще в січні перевізники міста звернулися до міського голови з проханням переглянути вартість проїзду у маршрутках у зв’язку зі зростанням з початку року мінімальної заробітної плати та підняттям […]

Станом на середину березня подали податкову декларацію про майновий стан і доходи та задекларували доходи, які перевищують один мільйон гривень 11 подолян. У цей же період минулого року декларантів-мільйонерів було лише 6. При цьому загальна сума задекларованого доходу зросла з 20-ти до понад 100 мільйонів гривень, повідомляють в управлінні податків і зборів з фізичних осіб […]