Радник Міністра юстиції приїхав на Хмельниччину обговорити проблему рейдерства
29 серпня 2017 року за ініціативи Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області відбулася робоча нарада щодо вироблення чітких механізмів запобігання випадкам рейдерства на території області.
Учасниками діалогу виступили радник Міністра юстиції України Ігор Алексєєв, начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк, заступник начальника управління – начальник Управління державної реєстрації Світлана Лисюк, начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Світлана Кадимова, представники Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, державні реєстратори прав на нерухоме майно та нотаріуси.
Основна мета зустрічі – обговорення в рамках відкритого діалогу найбільш проблемних питань реєстрації прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення та спільно виробити дієві механізми у протидії рейдерству.
Віктор Худняк зазначив, що “Хмельницький регіон – це аграрна область, тому питання рейдерства, як ніколи, є актуальним. Одним із пріорітетних завдань органів юстиції є виявлення та реагування на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя.”
Ігор Алексєєв вважає, що питання земельного рейдерства потребує нагального вирішення. “За цей короткий період оперативні штаби по всій Україні показали ефективність та результативність своєї роботи.120 підроблених договорів вдалося виявити, і як результат – запобігти спробам рейдерства. Позиція парламенту, уряду та Міністерства юстиції зокрема –  жорстко реагувати на будь-які прояви рейдерства та притягнути винних до кримінальної відповідальності”.
На спільному засіданні Держгеокадастру, Головного територіального управління юстиції та Департаменту агропромислового розвитку облдержадмінсітрації були розглянуті практичні проблеми реєстрації права власності та інших речових прав на земельну ділянку та внесенні пропозиції для їх вирішення. За результатами наради прийняті відповідні рішення, які будуть основою для вирішення проблемних питань та налагодження співпраці між державними органами задля забезпечення реалізації та захисту законних прав громадян.
Схоже

16 січня цього року в рамках проекту «Схід-Захід разом. Діти» старшокласники із Старобільська Луганської області відвідали Хмельницьку АЕС. Знайомство із основами ядерної галузі та принципом роботи атомної електростанції луганчани розпочали з інформаційного центру ХАЕС. Побували діти і в навчально-тренувальному центрі, в пожежній частині та в машинному відділенні атомної станції. Багато вражень та позитивних емоцій принесла, […]

Минулого року вчителі цієї школи взяли участь у Третьому конкурсі мікрогрантів. Його для  активних мешканців Полонського, Славутського та Шепетівського районів проводить ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». У конкурсі перемогли обидва проекти, запропоновані педагогами зі Старого Кривина. Школа отримала гроші на оновлення кабінетів хімії, біології та для першокласників. Цього тижня подивитися на нові класи до […]

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило 16 порушень законодавства про захист економічної конкуренції у сфері державних закупівель. Внаслідок налагодженої тісної співпраці з правоохоронними та контролюючими органами області – Управлінням Служби безпеки України у Хмельницькій області, прокуратурою, Національною поліцією, Державною аудиторською службою протягом 2017 року відділення отримало 28 подань, за результатами розгляду яких було […]