Радник Міністра юстиції приїхав на Хмельниччину обговорити проблему рейдерства
29 серпня 2017 року за ініціативи Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області відбулася робоча нарада щодо вироблення чітких механізмів запобігання випадкам рейдерства на території області.
Учасниками діалогу виступили радник Міністра юстиції України Ігор Алексєєв, начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк, заступник начальника управління – начальник Управління державної реєстрації Світлана Лисюк, начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Світлана Кадимова, представники Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, державні реєстратори прав на нерухоме майно та нотаріуси.
Основна мета зустрічі – обговорення в рамках відкритого діалогу найбільш проблемних питань реєстрації прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення та спільно виробити дієві механізми у протидії рейдерству.
Віктор Худняк зазначив, що “Хмельницький регіон – це аграрна область, тому питання рейдерства, як ніколи, є актуальним. Одним із пріорітетних завдань органів юстиції є виявлення та реагування на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя.”
Ігор Алексєєв вважає, що питання земельного рейдерства потребує нагального вирішення. “За цей короткий період оперативні штаби по всій Україні показали ефективність та результативність своєї роботи.120 підроблених договорів вдалося виявити, і як результат – запобігти спробам рейдерства. Позиція парламенту, уряду та Міністерства юстиції зокрема –  жорстко реагувати на будь-які прояви рейдерства та притягнути винних до кримінальної відповідальності”.
На спільному засіданні Держгеокадастру, Головного територіального управління юстиції та Департаменту агропромислового розвитку облдержадмінсітрації були розглянуті практичні проблеми реєстрації права власності та інших речових прав на земельну ділянку та внесенні пропозиції для їх вирішення. За результатами наради прийняті відповідні рішення, які будуть основою для вирішення проблемних питань та налагодження співпраці між державними органами задля забезпечення реалізації та захисту законних прав громадян.
Схоже

Як ми раніше повідомляли, зранку 20 березня на території Хмельниччиини опади у вигляді снігу посилились. На автодорогах області задіяна снігоочисна техніка. На замовлення Служби автомобільних доріг в області залучено 57 механізмів та 146 працівників філій ДП «Хмельницький облавтодор». Ускладнень у русі транспорту на території області немає, проїзд забезпечено. Температура повітря становить  близько 0º градусів. Стан […]

Нагадаємо, 20 березня, о 10.30 аграрії з усієї України розпочали БЕЗТРОКОВІ АКЦІЇ З ПЕРЕКРИТТЯ ОСНОВНИХ АВТОМАГІСТРАЛЕЙ України. Рух автодорогою державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка відновлено. Із 10 год. ранку 20 березня працівниками аграрних підприємств Хмельницької області несанкціоновано було перекрито рух автотранспорту на автодорозі державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на 280 км с. Прибузьке Хмельницького району. Прес-служба САД у Хмельницькій області

У понеділок, 19 березня відбулося засідання комісії з розподілу земельних ділянок на території Нетішинської міської ради громадянам-учасникам антитерористичної операції. Порядок денний містив 4 питання. На початку засідання голова комісії заступник міського голови Оксана Латишева повідомила, що присутнім необхідно визначитися з процедурою жеребкування щодо розподілу частини земельної ділянки, площею 18 га (126 ділянок) для учасників АТО, яка розташована […]