У Хмельницькому “Авто Євро Сила” хоче автопробігом привернути увагу влади до дорожніх проблем

Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Авто Євро Сила» проведе захід, покликаний привернути увагу влади до загальнодержавної проблеми розмитнення авто та стану дорожнього покриття на теренах області.

Головна мета автопробігу – уніфікувати процедуру розмитнення автомобілів з європейськими нормами, звернути увагу органів місцевого самоврядування на стан дорожнього покриття, розмітки та наявності дорожніх знаків у місті та області.

Активісти вимагають рівних прав для українців та іноземців щодо використання автомобілів іноземної реєстрації (законопроект 5567).

Автопробіг розпочнеться 03 вересня 2017 року о 12:00 на кінцевій зупинці мікрорайону Озерна.

Відповідальний за проведення автопробігу: Крижанський Віталій Вікторович, (097) 212-77-16.

Схоже

Весняний призов триватиме від 1 квітня до 31 травня.  Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” у квітні-травні 2018 року […]

У період з 1 до 30 квітня 2018 року громадяни, які володіють зброєю та боєприпасами без законних підстав, матимуть змогу добровільно здати її до поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім […]

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у місто. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”