Завершився восьмий тур першості Хмельницької області з футболу

У восьмому турі обласної Прем’єр-ліги з футболу ФК «Хмельницький – ДЮСШ-1» зустрівся із волочиським «Агробізнесом – 2». Хмельничани займали друге місце в турнірній таблиці та мали у своєму арсеналі 15 очок.

Перший тайм розпочинався із абсолютно рівної боротьби. Проте вже на 10 хвилині матчу гості із Волочиська змогли забити перший гол. Хмельничани ж відповіли м`ячем у воротах з пенальті наприкінці першого тайму. Отож, перші 45 хвилин поєдинку завершились із рахунком 1:1.

У другом таймі хмельничани зуміли закинути «шкіряного» до сітки воріт гостей ще двічі. На цьому голи цієї зустрічі завершились.

Тож, матч між ФК «Хмельницький – ДЮСШ-1» та ФК «Агробізнес – 2» закінчився із рахунком 3:1 на користь хмельничан.

Поєдинки 9-ого туру розпочнуться вже 9 вересня: ФК «Енергетик – Миклуш» зійдеться із красилівським «Случем» у Нетішині, а МФК «Славута» прийматиме ФК «Дунаївці».