Мирослав Кувалдін: «Республіку треба зберегти»

Минулими вихідними востаннє у звичному для себе форматі відгримів один із найбільших музичних і street-art фестивалів України RespublicaFEST.

Електроніка, джаз, рок, реп та поезія, – музика звучала на кожному кроці та майже на все місто. Протягом трьох фестивальних днів одночасно на чотирьох сценах виступали 60 кращих вітчизняних та закордонних виконавців.

Серед них і давно улюблений публікою за свій щирий сонячний позитив, який він несе у своїх піснях, гурт The ВЙО. Учасники гурту подарували своїм шанувальникам гарний настрій та чудову музику в стилі реггі.

Точкою відліку стилю реггі в Україні можна сміливо вважати утворення у 1991 році гурту The ВЙО в місті Кобеляки Полтавської області. Основу команди склали гітарист Сергій Підкаура та співак Мирослав Кувалдін. Але так склалось, що музиканти періодично то розходилися, то знову сходилися, то до них приєднувались інші учасники. У 1995 році The ВЙО стали лауреатом „Червоної рути” із задиркуватою піснею „Ганжа”. 
У лютому 1997-го року гурт у складі Підкаури та Кувалдіна підписав контракт із мистецькою агенцією “Територія А”. Тому пік їхньої популярності  припав саме на ці часи. Споглядаючи колоритну зовнішність Мирослава, глядачі не могли повірити, що хлопець народився в східній Україні й так добре розмовляє «по-нашому» від народження. Саме в ті часи пісня «Зорі» стала маніфестом українських растафарі.

Здавалось, що все налагодилось. Гурт має багато шанувальників та пише чудову музику. Але в 2000-му році гурт оголошує про припинення свого існування. Сергій Підкаура як автор починає співпрацювати з провідними українськими музикантами, а Мирослав Кувалдін розпочинає кар’єру телеведучого на телеканалі М1 та записує сольний альбом “Зеркало Миру”.
І ось після 8-річної перерви музиканти гурту The ВЙО вирішили відновити свою концертну діяльність на фестивалі аматорського мистецтва “Вйо, Кобеляки”. 

А у 2017 році гурт The ВЙО вирішив відсвяткувати свій двадцятирічний ювілей музичної якості та стабільності   у «Території А» саме на фестивалі Республіка FEST.

Катерина Прокопець

 

Схоже

Крок за кроком вихованка Нетішинської міської школи мистецтв (академічний вокал), учасниця та лауреат близько 30 всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів Софія Янович ступає на велику сцену та вже як 3 роки розкриває свій талант естрадного співу перед сотнями глядачів. 14 жовтня у Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряна осінь», організований продюсерським центром «Gloria Stars». […]

14 жовтня у ефірі телеканалу «СТБ» відома хмельниччанка Марина Круть виступила на сцені шоу «Х-фактор 8», виконавши пісню «Hallelujah», пройшла відбірковий кастинг.  Дівчина вразила зал і суддів неперевершеною грою на бандурі та ніжним голосом. Завдяки успішному виступу, усі члени журі сказали Марині заповітне «так», не поскупившись на гарні відгуки. «Я скажу тільки одне: Ви сон, […]

Відкритий фестиваль-конкурс художньої творчості серед студентів навчальних закладів «Агроуніфест-2017», започаткований два роки тому, відбудеться і цьогоріч – 17-20 жовтня. Мета цього фестивалю – активізація та популяризація творчої діяльності колективів аматорського мистецтва у навчальних закладах, а також формування  в учасників аматорського мистецтва високої культури, художньо-естетичних смаків,  змістовного проведення дозвілля, підвищення рівня виховної роботи, виховання національної самосвідомості, […]