Новини
Спорт

«Агробізнес» продовжує сезон перемог

Матч 11-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги групи «А» між волочиським «Агробізнесом» та вінницькою «Нивою – В» завершився перемогою господарів поля.

У першому таймі з пенальті гол зумів забити Груша. Таким чином, рахунок поповнився першим голом для «Агробізнесу», та й єдиним.

Багато цікавих моментів було протягом другого тайму, проте жоден із них не був реалізований.

Отож, поєдинок між ФК «Агробізнес» та ФК «Нива – В» завершився із рахунком 1:0 на користь волочиської команди.

Далі на вболівальників чекає нове подільське дербі: «Агробізнес» знову зіграє проти хмельницького «Поділля»!

«Агробізнес»: Чернобай, Полторацький, Курило, Атласюк, Слотюк, Кухарук (Думанюк, 85), Юхимович, Темнюк, Скакун (Юрчак, 88), Груша (Гагун, 70), Семенець. Запасні: Одольський, Дубчак, Шум, Пліс

Головний тренер: Андрій Донець

«Нива-В»: Бабійчук, Хохлов, Дугієнко, Попов (Андрєєв, 36), Браславський (Яськов, 64), Маляренко (Овчар, 81), Осадчий (Брижчук, 46), Борячук, Нгаха Колінс, Гудак, Дмитренко. Запасні: Асаула, Темерівський, Карвацький.

Старший тренер: Юрій Солов’єнко