Волочиський «Агробізнес» знову зіграє проти хмельницького «Поділля»

Поєдинок 12-ого туру першості України серед команд Другої ліги між волочиським «Агробізнесом» та хмельницьким «Поділлям» відбудеться вже 15 вересня.

Як ми раніше повідомляли, подібний розвиток подій дуже здивував як гравців, так і вболівальників обох команд. «Сліпий» жереб вирішив знову влаштувати «подільське дербі» та звести команди «Агробізнес» та «Поділля» на тому ж полі, що й минулого разу, у Волочиську.

Нагадаємо, у першому раунді «хмельницького дербі» перемогу здобули господарі поля, як і було прогнозовано букмекерами. Цього разу більшість ставок та прогнозів припадають також на користь «Агробізнесу».

Приблизно вісімдесят відсотків вболівальників роблять ставки на перемогу команди із Волочиська. Найпопулярнішим вибором рахунку поміж вболівальників є 2:0 на користь «Агробізнесу». Проте не варто забувати про те, що гравці ФК «Поділля» вже сформували для себе певну «картину» розвитку подій та атак від суперників.

Детально розібравши попередню гру, хмельничани могли краще зрозуміти дії та тактику «Агробізнесу». Через це результати зустрічі можуть кардинально змінитися.

Щодо арбітрів, то у ролі головного матч проведе Олег Буяшов із Дніпра, допомагатимуть йому на лініях Микола Кузьменко та Віктор Аврамчук (обидва із Києва). Четвертим арбітром буде хмельничанин Віталій Маляр, а спостерігачем арбітражу – Едуард Валенко зі Львова.

Отже, другий раунд «подільського дербі» відбудеться 15 вересня о 17:00 на стадіоні «Юність»  у Волочиську.

Забавська Ірина

Схоже

Медальним виступом підсумували спортивний сезон юні фехтувальники з міста енергетиків. Зокрема, на чемпіонаті України з фехтування на шаблях серед кадетів, який проходив 14-15 січня цього року в Києві, вихованка Нетішинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) Марина Форсюк завоювала бронзову нагороду. Фехтувальники спортивної школи, якою опікується профспілковий комітет ВП ХАЕС, у боротьбі за найвищі нагороди довели, […]

Відзнаки отримали хмельничани, які показали високі досягнення в групових та індивідуальних видах спорту. Тридцять кращих спортсменів та тренерів отримуватимуть у 2018 році стипендію від міської ради – щомісяця 75% від прожиткового мінімуму (понад 1320 гривень). Стипендіатами-спортсменами стали Марина Бех (легка атлетика), Інна Грищун та Юрій Мельник (веслування), Олександр Пєлєшенко (важка атлетика), Аркадій Карцан, Мгер Оганесян, […]

На засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення про призначення стипендії міського голови п’ятнадцятьом кращим спортсменам міста та п’ятнадцятьом тренерам. Впродовж 2018 року стипендіати отримуватимуть щомісяця 75% від прожиткового мінімуму. З кандидатурами на отримання стипендій визначалася комісія, до уваги бралися результати спортсменів у змаганнях, на чемпіонатах та олімпіадах, а для тренерів – успіхи їх вихованців.