Волочиський «Агробізнес» знову зіграє проти хмельницького «Поділля»

Поєдинок 12-ого туру першості України серед команд Другої ліги між волочиським «Агробізнесом» та хмельницьким «Поділлям» відбудеться вже 15 вересня.

Як ми раніше повідомляли, подібний розвиток подій дуже здивував як гравців, так і вболівальників обох команд. «Сліпий» жереб вирішив знову влаштувати «подільське дербі» та звести команди «Агробізнес» та «Поділля» на тому ж полі, що й минулого разу, у Волочиську.

Нагадаємо, у першому раунді «хмельницького дербі» перемогу здобули господарі поля, як і було прогнозовано букмекерами. Цього разу більшість ставок та прогнозів припадають також на користь «Агробізнесу».

Приблизно вісімдесят відсотків вболівальників роблять ставки на перемогу команди із Волочиська. Найпопулярнішим вибором рахунку поміж вболівальників є 2:0 на користь «Агробізнесу». Проте не варто забувати про те, що гравці ФК «Поділля» вже сформували для себе певну «картину» розвитку подій та атак від суперників.

Детально розібравши попередню гру, хмельничани могли краще зрозуміти дії та тактику «Агробізнесу». Через це результати зустрічі можуть кардинально змінитися.

Щодо арбітрів, то у ролі головного матч проведе Олег Буяшов із Дніпра, допомагатимуть йому на лініях Микола Кузьменко та Віктор Аврамчук (обидва із Києва). Четвертим арбітром буде хмельничанин Віталій Маляр, а спостерігачем арбітражу – Едуард Валенко зі Львова.

Отже, другий раунд «подільського дербі» відбудеться 15 вересня о 17:00 на стадіоні «Юність»  у Волочиську.

Забавська Ірина

Схоже

Поєдинок 17-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги між чернівецькою «Буковиною» та волочиським «Агробізнесом» відбувся цими вихідними у Чернівцях. Перший тайм проходив відносно спокійно. Обидві команди вивчали гру одна одної, пристосовувались до особливостей та «розкодовували» тактику суперників. Усі сорок п`ять хвилин минули у врівноваженій обстановці, без особливих гольових моментів та зайвих хвилювань. Проте вже […]

Поєдинок 17-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги між хмельницьким «Поділлям» та тернопільською «Нивою» відбувся цими вихідними та став домашнім для клубу із Тернополя. Перший тайм розпочинався з досить рівної гри, проте й гольових моментів не бракувало жодній із команд. Хоч варто зазначити, що хмельничани цього разу вийшли на поле у своїй меншості. Сталось […]

Поєдинок 17-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги між чернівецькою «Буковиною» та волочиським «Агробізнесом» відбудеться 22  жовтня. У ролі головного арбітра матч проведе Олексій Деревінський із Києва. На лініях йому допомагатимуть Микола Кузьменко та Володимир Алавук. Четвертим арбітром поєдинку стане Сергій Дарійчук із Чернівців, а спостерігачем арбітражу – Олександр Циганков із Тернополя. Отож, зустріч […]