Хмельницьке «Поділля» поступилось рахунком волочиському «Агробізнесу»

Поєдинок 12-го туру першості України серед команд Другої ліги між волочиським «Агробізнесом» та хмельницьким «Поділлям» відбувся, вчора,  15 вересня, у Волочиську. «Подільське дербі» завершилось мінімальною перемогою «Агробізнесу».

Перший тайм розпочинався із чітких атак з боку господарів поля. І вже на шістнадцятій хвилині вони відзначились першим голом поєдинку. Проте хмельничани довго не чекали та вже за декілька хвилин відновили рівновагу забитим м`ячем до сітки воріт суперників.

Другий тайм можна легко назвати «суцільною боротьбою». Нічия у першому таймі змусила нервувати обидві команди. І, звісно, вболівальників, які чудово та натхненно підтримували команди. І на шістдесят сьомій хвилині боротьба на полі завершилась ще одним голом для «Агробізнесу».

Таким чином, нова зустріч волочиського «Агробізнесу» із хмельницьким «Поділлям» завершилась із рахунком 2:1 на користь господарів поля.

«Агробізнес» – «Поділля» 2:1

Голи: Курило, 16, Семенець, 67 – Джурко, 36

ФК«Агробізнес»: Чернобай, Полторацький, Курило, Дубчак (Слотюк, 46), Шум, Кухарук, Юхимович (Думанюк, 74), Гагун (Пліс, 46; Семенець, 57), Скакун, Груша (Юрчак, 88), Темнюк. Запасні: Одольський, Сурник.

Головний тренер: Андрій Донець

ФК«Поділля»: Дворник, Гресь (Морговський, 55), Джурко, Охрончук, Швець, Бельчич, Ліповуз (Колесников, 82), Котюк, Ватав (Муляр, 72), Макарченко, Бабак. Запасні: Шевченко, Рижук, Степаненко, Маховка.

В.о. головного тренера: Віталій Костишин.