Відбулися матчі 10-го туру першості Хмельницької області з футболу

Після поєдинків 10-го туру обласної Прем’єр-ліги перше місце у турнірній таблиці беззмінно посідає волочиський «Агробізнес-2».

У Красилові відбувся матч місцевого «Случа» проти того ж «Случа», проте із Стракостянтинова. Перемога дісталась гостям. Матч завершився із рахунком 0:2 на користь «Случа» із Старокостянтинова.

У Дунаївцях однойменна команда приймала нетішинську команду «Енергетик-Миклуш». Господарі поля зуміли легко обіграти гостів та здобути на свій рахунок три очки. Цей матч завершився із рахунком 2:0 на користь ФК «Дунаївці».

А от ФК «Хмельницький ДЮСШ-1» вдома, у місті Хмельницькому, приймав гостів із Кам’янця-Подільського. Завдяки переконливій та впевненій грі хмельничани зуміли обіграти команду «Фортеця» із рахунком 3:0. Таким чином, команда із Хмельницького займає друге місце у турнірній таблиці.

Наступний, 11-й, тур першості області з футболу розпочнеться вже 23 вересня.

Забавська Ірина

Схоже

У рамках 9-ого туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги Хмельницьке «Поділля» зіграло проти ФК «Калуш». Матч відбувся 16 вересня на рідних для суперників хмельничан теренах. Перший тайм розпочинався з досить рівної боротьби за місце під сонцем збоку обох команд. Ближче до середини тайму подоляни вирішили брати ініціативу до своїх рук та почали […]

Чоловіки здолали дистанції в один, три та п’ять кілометрів. Жінки бігли лишень тисячу метрів. За результатами змагань визначились із збірною командою головного управління Нацполіції, яка вже у листопаді представлятиме правоохоронців на «Динаміаді 2018». Деталі – у сюжеті МТРК Місто

Відбудеться він, відповідно до календаря змагань Української мотоциклетної Асоціації, 15-16 вересня у мальовничому куточку поблизу Кам’янця-Подільського. Своїми силами у ньому поміряються учасники у наступних класах: аматори, ветерани, МХ2, OPEN, 50,65,85, жінки, квадроцикли. Трасу вже підготовлено. Тож у Кам’янці чекають учасників змагань та перегляду безкомпромісних перегонів на «залізних конях». Для любителів драйву два дні вересня минуть під […]