Бійців-добровольців у Хмельницькому прирівняли до учасників АТО, надавши пільги і визнання
У Хмельницькому добровольців, які брали участь у бойових діях на сході України, визнали учасниками АТО, надавши спеціальний соціальний статус і пільги. Таке рішення сьогодні, 20 вересня, прийняла Хмельницька міська рада.
Більшість місцевих депутатів проголосували за те, щоб розробити і видати добровольцям посвідчення, яке стане підставою для набуття ними пільг щодо плати за житло, комунальні послуги, безкоштовного проїзду тощо.  Для цього необхідно звернутися до управління соцзахисту населення міста.
За словами керівника  “Правого сектору Хмельниччини  Олександра Чорного, прийняття цього рішення – епохальна подія для України щодо добровольців. «Хмельницька міська рада вперше в країні прийняла рішення про надання добровольцям саме соціального статусу, а не просто червоної корочки”, – сказав доброволець. 
Для отримання посвідчення,  воїни можуть подавати документи, які доводять їхню участь у бойових діях на розгляд спеціально створеної комісії. Бійцем-добровольцем АТО, згідно з визначеним порядком, може бути визнано мешканця Хмельницького, який брав участь у бойових діях і перебував або перебуває у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, брали безпосередню участь у бойових діях, але не ввійшли до складу утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів.
Нагадаємо, наразі, згідно закону, учасником бойових дій може бути тільки член добровольчих батальйонів, які увійшли до складу Збройних Сил України чи інших законних військових формувань чи правоохоронних органів.
Схоже

Сьогодні, 23 жовтня, о 05:44 на пункт зв’язку державного пожежно-рятувального поста надійшло повідомлення про те, що в селищі Теофіполь на вул. Соборній виникла пожежа вантажного автомобіля “Камаз”.    Негайно до місця виклику прибули рятувальники, які швидко і оперативно ліквідували пожежу. Причини та збитки встановлюються. Нещасних випадків під час пожежі не було. ГУ ДСНС України в […]

Нагадуємо, що міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” просить звернути вашу увагу на те, що останнім часом серед громадян міста невідомими особами поширюються чутки про проведення підприємством робіт з позапланової промивки мереж водопостачання та відсутність подачі питної води в оселі хмельничан з 21 до 23 жовтня 2017 року. Ці чутки не відповідають дійсності, а тому МКП “Хмельницькводоканал” […]

Хмельницький сміливо можна охарактеризувати, як місто ошатних парків та сучасних фонтанів. Адже з  кожним роком зонам відпочинку обласного центру додають нових привабливих рис. Хмельничан та гостей міста уже тішить оновлена привокзальна площа з пішохідним фонтаном. На фініші ремонтні роботи у Дендропарку. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”