Бійців-добровольців у Хмельницькому прирівняли до учасників АТО, надавши пільги і визнання
У Хмельницькому добровольців, які брали участь у бойових діях на сході України, визнали учасниками АТО, надавши спеціальний соціальний статус і пільги. Таке рішення сьогодні, 20 вересня, прийняла Хмельницька міська рада.
Більшість місцевих депутатів проголосували за те, щоб розробити і видати добровольцям посвідчення, яке стане підставою для набуття ними пільг щодо плати за житло, комунальні послуги, безкоштовного проїзду тощо.  Для цього необхідно звернутися до управління соцзахисту населення міста.
За словами керівника  “Правого сектору Хмельниччини  Олександра Чорного, прийняття цього рішення – епохальна подія для України щодо добровольців. «Хмельницька міська рада вперше в країні прийняла рішення про надання добровольцям саме соціального статусу, а не просто червоної корочки”, – сказав доброволець. 
Для отримання посвідчення,  воїни можуть подавати документи, які доводять їхню участь у бойових діях на розгляд спеціально створеної комісії. Бійцем-добровольцем АТО, згідно з визначеним порядком, може бути визнано мешканця Хмельницького, який брав участь у бойових діях і перебував або перебуває у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, брали безпосередню участь у бойових діях, але не ввійшли до складу утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів.
Нагадаємо, наразі, згідно закону, учасником бойових дій може бути тільки член добровольчих батальйонів, які увійшли до складу Збройних Сил України чи інших законних військових формувань чи правоохоронних органів.
Схоже

Народні депутати  внесли на розгляд парламентського комітету з питань податкової і митної політики низку правок до законопроектів щодо нових правил розмитнення автомобілів. Йдеться про так звані закони Южаніної № 8487 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» і № 8488 «Про внесення змін до Митного кодексу України та […]

Сьогодні попрощалися з 41-річним військовим Іваном Мельником, який 17 липня загинув біля села Катеринівка Луганської області.  Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким військовослужбовця. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини. Вклоняюсь батькам за виховання справжнього патріота та захисника своє країни. Нехай земля йому буде пухом, а пам’ять про загиблих захисників […]

Сьогодні Кам’янець-Подільський і Аргентина зробили перший крок у напрямку співпраці. Довгоочікувана зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки в Україні відбулася. “Щиро радий знайомству з паном Альберто Хосе Алонсо, котрий звернув увагу на наше місто і запропонував партнерські відносини не лише на паперах, але й у практичній площині,” – розповів мер міста Михайло Сімашкевич. […]