Бійців-добровольців у Хмельницькому прирівняли до учасників АТО, надавши пільги і визнання
У Хмельницькому добровольців, які брали участь у бойових діях на сході України, визнали учасниками АТО, надавши спеціальний соціальний статус і пільги. Таке рішення сьогодні, 20 вересня, прийняла Хмельницька міська рада.
Більшість місцевих депутатів проголосували за те, щоб розробити і видати добровольцям посвідчення, яке стане підставою для набуття ними пільг щодо плати за житло, комунальні послуги, безкоштовного проїзду тощо.  Для цього необхідно звернутися до управління соцзахисту населення міста.
За словами керівника  “Правого сектору Хмельниччини  Олександра Чорного, прийняття цього рішення – епохальна подія для України щодо добровольців. «Хмельницька міська рада вперше в країні прийняла рішення про надання добровольцям саме соціального статусу, а не просто червоної корочки”, – сказав доброволець. 
Для отримання посвідчення,  воїни можуть подавати документи, які доводять їхню участь у бойових діях на розгляд спеціально створеної комісії. Бійцем-добровольцем АТО, згідно з визначеним порядком, може бути визнано мешканця Хмельницького, який брав участь у бойових діях і перебував або перебуває у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, брали безпосередню участь у бойових діях, але не ввійшли до складу утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів.
Нагадаємо, наразі, згідно закону, учасником бойових дій може бути тільки член добровольчих батальйонів, які увійшли до складу Збройних Сил України чи інших законних військових формувань чи правоохоронних органів.
Схоже

Як ми раніше повідомляли, зранку 20 березня на території Хмельниччиини опади у вигляді снігу посилились. На автодорогах області задіяна снігоочисна техніка. На замовлення Служби автомобільних доріг в області залучено 57 механізмів та 146 працівників філій ДП «Хмельницький облавтодор». Ускладнень у русі транспорту на території області немає, проїзд забезпечено. Температура повітря становить  близько 0º градусів. Стан […]

Нагадаємо, 20 березня, о 10.30 аграрії з усієї України розпочали БЕЗТРОКОВІ АКЦІЇ З ПЕРЕКРИТТЯ ОСНОВНИХ АВТОМАГІСТРАЛЕЙ України. Рух автодорогою державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка відновлено. Із 10 год. ранку 20 березня працівниками аграрних підприємств Хмельницької області несанкціоновано було перекрито рух автотранспорту на автодорозі державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на 280 км с. Прибузьке Хмельницького району. Прес-служба САД у Хмельницькій області

У понеділок, 19 березня відбулося засідання комісії з розподілу земельних ділянок на території Нетішинської міської ради громадянам-учасникам антитерористичної операції. Порядок денний містив 4 питання. На початку засідання голова комісії заступник міського голови Оксана Латишева повідомила, що присутнім необхідно визначитися з процедурою жеребкування щодо розподілу частини земельної ділянки, площею 18 га (126 ділянок) для учасників АТО, яка розташована […]