Бійців-добровольців у Хмельницькому прирівняли до учасників АТО, надавши пільги і визнання
У Хмельницькому добровольців, які брали участь у бойових діях на сході України, визнали учасниками АТО, надавши спеціальний соціальний статус і пільги. Таке рішення сьогодні, 20 вересня, прийняла Хмельницька міська рада.
Більшість місцевих депутатів проголосували за те, щоб розробити і видати добровольцям посвідчення, яке стане підставою для набуття ними пільг щодо плати за житло, комунальні послуги, безкоштовного проїзду тощо.  Для цього необхідно звернутися до управління соцзахисту населення міста.
За словами керівника  “Правого сектору Хмельниччини  Олександра Чорного, прийняття цього рішення – епохальна подія для України щодо добровольців. «Хмельницька міська рада вперше в країні прийняла рішення про надання добровольцям саме соціального статусу, а не просто червоної корочки”, – сказав доброволець. 
Для отримання посвідчення,  воїни можуть подавати документи, які доводять їхню участь у бойових діях на розгляд спеціально створеної комісії. Бійцем-добровольцем АТО, згідно з визначеним порядком, може бути визнано мешканця Хмельницького, який брав участь у бойових діях і перебував або перебуває у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, брали безпосередню участь у бойових діях, але не ввійшли до складу утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів.
Нагадаємо, наразі, згідно закону, учасником бойових дій може бути тільки член добровольчих батальйонів, які увійшли до складу Збройних Сил України чи інших законних військових формувань чи правоохоронних органів.
Схоже

16 січня цього року в рамках проекту «Схід-Захід разом. Діти» старшокласники із Старобільська Луганської області відвідали Хмельницьку АЕС. Знайомство із основами ядерної галузі та принципом роботи атомної електростанції луганчани розпочали з інформаційного центру ХАЕС. Побували діти і в навчально-тренувальному центрі, в пожежній частині та в машинному відділенні атомної станції. Багато вражень та позитивних емоцій принесла, […]

Минулого року вчителі цієї школи взяли участь у Третьому конкурсі мікрогрантів. Його для  активних мешканців Полонського, Славутського та Шепетівського районів проводить ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». У конкурсі перемогли обидва проекти, запропоновані педагогами зі Старого Кривина. Школа отримала гроші на оновлення кабінетів хімії, біології та для першокласників. Цього тижня подивитися на нові класи до […]

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило 16 порушень законодавства про захист економічної конкуренції у сфері державних закупівель. Внаслідок налагодженої тісної співпраці з правоохоронними та контролюючими органами області – Управлінням Служби безпеки України у Хмельницькій області, прокуратурою, Національною поліцією, Державною аудиторською службою протягом 2017 року відділення отримало 28 подань, за результатами розгляду яких було […]