Волочиський «Агробізнес» мінімально поступився рівненському «Вересу»

Матч 1\16 фіналу третього етапу боротьби за Кубок України з футболу між волочиським «Агробізнесом» та рівненським «Вересом» відбувся вчора, 20 вересня, на стадіоні «Юність», що у Волочиську.

Поєдинок був досить запеклим та сповненим боротьби у штрафній зоні обох команд. Господарі поля зуміли забити всього один гол у ворота суперників. Натомість, гості волочиського «Агробізнесу» порадували своїх вболівальників двома голами.

Таким чином, зустріч «Агробізнесу» із «Вересом» завершилась із рахунком 1:2 на користь рівненської команди.

ФК «Агробізнес»: Чернобай, Слотюк, Полторацький, Шум, Дубчак, Кухарук, Юхимович, Темнюк, Груша, Семенець, Скакун.

Запасні: Одольський, Чиж, Юрчак, Думанюк, Сурник, Гагун, Пліс.

Головний тренер – Андрій Донець

ФК «Верес»: Когут, Пасіч Є., Скотаренко, Заваляк, Западня, Кучеров, Морозенко, Котляр, Пасіч Г., Капаррос Руїс, Палагнюк.

Запасні: Фастов, Бердей, Чухіновський, Хімчак, Махарашвілі, Ременяк, Горін

Головний тренер – Юрій Вірт

 

Забавська Ірина

Схоже

Медальним виступом підсумували спортивний сезон юні фехтувальники з міста енергетиків. Зокрема, на чемпіонаті України з фехтування на шаблях серед кадетів, який проходив 14-15 січня цього року в Києві, вихованка Нетішинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) Марина Форсюк завоювала бронзову нагороду. Фехтувальники спортивної школи, якою опікується профспілковий комітет ВП ХАЕС, у боротьбі за найвищі нагороди довели, […]

Відзнаки отримали хмельничани, які показали високі досягнення в групових та індивідуальних видах спорту. Тридцять кращих спортсменів та тренерів отримуватимуть у 2018 році стипендію від міської ради – щомісяця 75% від прожиткового мінімуму (понад 1320 гривень). Стипендіатами-спортсменами стали Марина Бех (легка атлетика), Інна Грищун та Юрій Мельник (веслування), Олександр Пєлєшенко (важка атлетика), Аркадій Карцан, Мгер Оганесян, […]

На засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення про призначення стипендії міського голови п’ятнадцятьом кращим спортсменам міста та п’ятнадцятьом тренерам. Впродовж 2018 року стипендіати отримуватимуть щомісяця 75% від прожиткового мінімуму. З кандидатурами на отримання стипендій визначалася комісія, до уваги бралися результати спортсменів у змаганнях, на чемпіонатах та олімпіадах, а для тренерів – успіхи їх вихованців.