Хмельницьке «Поділля» поступилось рахунком вінницькій «Ниві-В»

Поєдинок 13-го туру першості України серед команд Другої ліги між вінницькою «Нивою-В» та хмельницьким «Поділлям» відбувся цієї неділі, 24-го вересня. Матч проходив на рідному для вінничан полі.

У першому таймі хмельничани намагались нав’язати суперникам власну гру та підібратись якомога ближче до штрафної зони. Проте й вінничани не пасли задніх. Уже на двадцять дев’ятій хвилині гравець ФК «Нива-В» зумів закинути м’яча головою прямо до «робочої зони» голкіпера суперників. Рахунок став 1:0.

Другий тайм був досить напруженим та хвилюючим через витівки вболівальників на трибунах. Арбітри змушені були зробити десятихвилинну перерву, через що запал гри хмельничан кудись зник. Останні хвилини суперники «Поділля» намагались втримати рахунок з усіх сил. І їм це вдалось!

Отож, матч між вінницько «Нивою-В» та хмельницьким «Поділлям» завершився із рахунком 1:0 на користь господарів поля.

Наступним випробуванням для «Поділля» стане гра проти стрийської «Скали», яка відбудеться 30-го вересня. Можливо, вже у цьому матчі хмельничани зможуть розірвати ланцюг поразок та зайняти вище місце у турнірній таблиці.

ФК «Нива-В» – ФК «Поділля» 1:0

Гол: Маляренко, 29

ФК «Нива-В»: Бабійчук, Хохлов (Темирівський, 90), Дугієнко, Маляренко (Борячук, 90), Разуваєв, Осадчий (Попов, 89), Овчар (Браславський, 46), Гудак, Нгаха (Яськов, 90+3), Андрєєв. Дмитренко. Запасні: Кліщук, Карвацький. Головний тренер: Денис Колчин

ФК «Поділля»: Дворник, Бельчич (Маховка, 90+4), Рижук, Гресь, Степаненко, Ліповуз (Муляр, 77), Ватав, Котюн (Колесников, 90+5), Джурко (Морговський, 82), Макарченко, Бабак. Запасні: Шевченко, Дударенко, Худік.

В.о. головного тренера: Віталій Костишин.