Хмельницький «Сокіл» розгромив івано-франківський «Ураган»

Матч другого туру в «Екстра-лізі» з футзалу між хмельницьким «Соколом» та івано-франківським «Ураганом» відбувся у Хмельницькому.

Суцільна боротьба між суперниками тривала протягом усієї гри. Уже на п’ятнадцятій хвилині «Сокіл» відкрив рахунок, проте «Ураган» не відставав і матч одержав рахунок 1:1. Після невеликої перерви хмельничани, сповнені нових сил, ввірвались на майданчик . Двадцять друга хвилина –  і рахунок 2:1. Тридцять перша – і вже 3:1! Загалом, гол за голом і до завершення гри господарі поля на своєму рахунку мали вже шість переможних кидків. Натомість, суперники – всього один.

Тож поєдинок між хмельницьким «Соколом» та івано-франківським «Ураганом» завершився із рахунком 6:1 на користь господарів поля.

Уже на самісінькому початку, у другому турі, подоляни вражають своїми успіхами: на їх рахунку 14 забитих голів і всього 2 пропущених! Через такий неймовірний результат команда займає перше місце в «Екстра-лізі», та це й не дивно.

Наступною для хмельничан стане зустріч із «Титан-Зорею», яка пройде 30-го вересня.

“Сокіл” (Хмельницький) – “Ураган” (Івано-Франківськ) – 6:1

Голи: Педяш (15, 22, 34, 36, 40), Корсун (31, аг.) – Пелех (17)

“Сокіл”: Бакінський – Хамдамов (кап.), Шеремета, Лисенко, Педяш – Подлюк, Кручек, Щербань, Кіт – Мартинюк.

Головний тренер: Роман Ковальчик

“Ураган”: Біров – Кіндратів (кап.), Горбатий, Корсун, Пелех – Микитюк, Сімка, Зварич, Цілик – Кефа, Швед.

Головний тренер: Максим Павленко