Хмельницький «Сокіл» розгромив івано-франківський «Ураган»

Матч другого туру в «Екстра-лізі» з футзалу між хмельницьким «Соколом» та івано-франківським «Ураганом» відбувся у Хмельницькому.

Суцільна боротьба між суперниками тривала протягом усієї гри. Уже на п’ятнадцятій хвилині «Сокіл» відкрив рахунок, проте «Ураган» не відставав і матч одержав рахунок 1:1. Після невеликої перерви хмельничани, сповнені нових сил, ввірвались на майданчик . Двадцять друга хвилина –  і рахунок 2:1. Тридцять перша – і вже 3:1! Загалом, гол за голом і до завершення гри господарі поля на своєму рахунку мали вже шість переможних кидків. Натомість, суперники – всього один.

Тож поєдинок між хмельницьким «Соколом» та івано-франківським «Ураганом» завершився із рахунком 6:1 на користь господарів поля.

Уже на самісінькому початку, у другому турі, подоляни вражають своїми успіхами: на їх рахунку 14 забитих голів і всього 2 пропущених! Через такий неймовірний результат команда займає перше місце в «Екстра-лізі», та це й не дивно.

Наступною для хмельничан стане зустріч із «Титан-Зорею», яка пройде 30-го вересня.

“Сокіл” (Хмельницький) – “Ураган” (Івано-Франківськ) – 6:1

Голи: Педяш (15, 22, 34, 36, 40), Корсун (31, аг.) – Пелех (17)

“Сокіл”: Бакінський – Хамдамов (кап.), Шеремета, Лисенко, Педяш – Подлюк, Кручек, Щербань, Кіт – Мартинюк.

Головний тренер: Роман Ковальчик

“Ураган”: Біров – Кіндратів (кап.), Горбатий, Корсун, Пелех – Микитюк, Сімка, Зварич, Цілик – Кефа, Швед.

Головний тренер: Максим Павленко

Забавська Ірина

Схоже

Матч 17-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги між тернопільською «Нивою» та хмельницьким «Поділлям» відбудеться цієї суботи, 21 жовтня. Головним арбітром поєдинку стане Клим Заброда із Києва. На лініях йому допомагатимуть Василь Остапчук із Сум та Павло Касанов із Вінниці. У ролі четвертого арбітра матч проведе Володимир Федунець із Тернополя, а спостерігачем арбітражу буде […]

Ангеліна Ломачівська (вагова категорія до 48 кг) та Ярослав Заболотний (вагова категорія до 68 кг) з Макова, що на Дунаєвеччині, завоювали бронзові медалі на Чемпіонаті Європи серед молоді віком до 23 років, який відбувся у м. Дуррес (Албанія). Окрім цього, спортсмени Хмельниччини посіли 4 місце у сумі двоборства. «Це велике досягнення. Для цих спортсменів це […]

Нещодавно повернулись 35 хмельнильницьких спортсменів із чемпіонату України з козацького двобою. У такому складі вони привезли 76 медалей та потрапили до збірної України. З них 31 золота медаль, 22 срібні та 23 бронзові нагороди.  Наразі хмельничани готуються до чемпіонату світу, який відбудеться у Харкові. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”