Хмельницьке «Поділля» U-19 не змогло переграти гостей із Києва

У рамках третього туру першості України U-19 серед команд Першої ліги хмельницьке «Поділля» зустрілось із київським «Оболонь-Бровар». Матч відбувся у Хмельницькому на СК «Поділля».

Перший тайм був досить напруженим, проте абсолютно рівним для обох команд. Гравці пристосовувались до гри суперників та намагались зрозуміти їх тактику, тому перші 45 хвилин майже увесь час гра точилась на середині поля.

Другий тайм від самісінького початку був схожим на перший. Проте з часом гра почала набирати новий темп. Обидві команди розуміли, що їм потрібна тільки лиш перемога. І першими у бій  пішли гості! За двадцять хвилин вони зуміли тричі загнати «шкіряного» до сітки воріт та забезпечити собі перемогу у даному поєдинку. Господарі поля вирішили не відставати і також прискорити темп гри. І вже під кінець другого тайму їм вдалось забити два голи. Цього виявилось замало, тому перемогу все ж здобули кияни.

Отож, поєдинок між хмельницьким ФК «Поділля» U-19 та київським ФК «Оболонь-Бровар» U-19 завершився із рахунком 2:3 на користь гостів.

Наступними суперниками подолян у боротьбі за першість стануть їх однолітки із житомирського «Полісся», зустріч із якими відбудеться 4-ого жовтня.

«Поділля» U-19 – «Оболонь-Бровар» U-19     2:3

Голи: Наконечний, 89, Морговський, 90+1 – Островський, 58, Корнієнко, 69, Ткач, 76

ФК «Поділля»: Харчук, Безпалько (Терещук, 62), Майко, Абзалов (Резанов, 51), Кошелак (Гурняк, 71), Лівандовський, Худік, Морговський, Ковальчук (Королюк, 68), Шаповал, Наконечний.

Забавська Ірина

Схоже

Медальним виступом підсумували спортивний сезон юні фехтувальники з міста енергетиків. Зокрема, на чемпіонаті України з фехтування на шаблях серед кадетів, який проходив 14-15 січня цього року в Києві, вихованка Нетішинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) Марина Форсюк завоювала бронзову нагороду. Фехтувальники спортивної школи, якою опікується профспілковий комітет ВП ХАЕС, у боротьбі за найвищі нагороди довели, […]

Відзнаки отримали хмельничани, які показали високі досягнення в групових та індивідуальних видах спорту. Тридцять кращих спортсменів та тренерів отримуватимуть у 2018 році стипендію від міської ради – щомісяця 75% від прожиткового мінімуму (понад 1320 гривень). Стипендіатами-спортсменами стали Марина Бех (легка атлетика), Інна Грищун та Юрій Мельник (веслування), Олександр Пєлєшенко (важка атлетика), Аркадій Карцан, Мгер Оганесян, […]

На засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення про призначення стипендії міського голови п’ятнадцятьом кращим спортсменам міста та п’ятнадцятьом тренерам. Впродовж 2018 року стипендіати отримуватимуть щомісяця 75% від прожиткового мінімуму. З кандидатурами на отримання стипендій визначалася комісія, до уваги бралися результати спортсменів у змаганнях, на чемпіонатах та олімпіадах, а для тренерів – успіхи їх вихованців.