На Хмельниччині у селі Теліженці з’явилась нова дорога

Восьме жовтня став визначним днем для жителів с. Теліженці Старосинявського району. В цей день відбулось дві важливі події: відкриття новозбудованої дороги протяжністю 3450 метрів та освящення відреставрованої церкви.

Основна частина коштів, закладених у будівництво дороги, надана керівником приватного сільськогосподарського підприємства Олександром Кротом, в сумі 3,5 млн. грн. та кошти об’єднаної громади Старосинявської селищної ради, в сумі  650 тис. грн.

Т.в.о. заступника голови обласної дежавної адміністрації Олег Гумений, голова Старосинявської райдержадміністрації Ігор Русий завітали на урочисте відкриття дороги, щоб висловити подяку та відзначити трудолюбивість мешканців села, які своїми силами розбудовують та покращують своє життя, що є неабияким прикладом для усіх інших.

“Ця дорога – надзвичайно важлива артерія в інфраструктурі доріг Старосинявського району, адже це можливість безперешкодно мешканцям села добиратись до важливих закладів соціальної сфери”,  – зазначив Олег Гуменний.

Олег Вікторович також закликав  представників бізнесу області та всіх небайдужих громадян долучатись гарними справами до розвитку Хмельниччини, адже  тільки кропіткою власною працею та активною участю в розбудові області кожного ми змінимо наше життя на краще.

Особливу подяку присутні висловили Олександру Кроту, який своїм прикладом та наполегливістю здійснив мрію жителів села, та особисто став інвестором у даному проекті.

Крім цього, сьогодні відбулось освящення церкви, у якій, впродовж 9 років, здійснювались ремонтні роботи та яка  стане твердинею духовності, культури та розвитку не тільки для жителів села, але й для усього району.

Джерело

 

Схоже

Для задоволення  кадрових потреб роботодавця та з нагоди Дня машинобудівника спеціалісти Волочиської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості організували День відкритих дверей на ВП  «Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ». Учасниками заходу стали понад 30 учнів Волочиського промислового-аграрно професійного ліцею, Волочиської загальноосвітньої школи №1 та 10 зареєстрованих безробітних районної філії центру зайнятості. Волочиський машинобудівний завод […]

Днями у малому залі засідань Будинку рад для представників державних структур області було проведене заняття щодо протидії корупції. Завідувачка сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Юлія Жураковська ознайомила присутніх з доповіддю на тему «Етика поведінки державного службовця як засіб запобігання та протидії корупції». Начальник сектору по боротьбі […]

Наприкінці минулого тижня у Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл “Пилявецька битва-1648: погляд постфактум”, присвячений 370-й річниці блискучої перемоги українського війська періоду Визвольної війни 1648-1654 р.р. під проводом Богдана Хмельницького на території сучасного Старосинявського району. Битва під Пилявцями мала велике військове й політичне значення – вона ліквідувала на Волині та частині Поділля владу польських […]