Волочиський «Агробізнес» здолав львів’ян у виїзному матчі

Матч 15-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги у групі «А» між волочиським «Агробізнесом» та однойменним ФК «Львів» відбувся цими вихідними у Львові на стадіоні «СКІФ». Поєдинок завершився із рахунком 0:2 на користь подолян.

Перший тайм проходив досить таки спокійно. Команди пристосовувались до тактики та стилю гри одна одної. Придивлялись та намагались зрозуміти, як саме потрібно діяти, аби здобути омріяну перемогу. Так пройшли перші сорок п’ять хвилин зустрічі. Команди пішли на перерву, так і не відкривши рахунку.

Другий тайм відрізнявся чіткими та гарно спланованими атаками  обох команд. На шістдесят другій хвилині гравець волочиського «Агробізнесу» таки зумів відкрити рахунок поєдинку та принести на рахунок своєї команди перший гол. На цьому подоляни не зупинились і на першій додатковій хвилині другого тайму подвоїли рахунок своєї команди.

Отож, зустріч волочиського ФК «Агробізнес» із ФК «Львів» завершилась перемогою подолян.

У наступному турі чемпіонату команда із Волочиська вже вдома змагатиметься із тернопільською «Нивою». Матч відбудеться 15-го жовтня.

ФК «Львів» – ФК «Агробізнес» (Волочиськ)      0:2

Голи: Груша (62), Темнюк (90+1)