Команда Полонської ОТГ виграла Чемпіонат області зі спортивного орієнтування

Незважаючи на штормове повідомлення, яке поширювалося на п’ятницю, в суботу біля с.Давидківці Хмельницького району відбувся Чемпіонат Хмельницької області  2017. Змагання відбулись за підтримки управління молоді і спорту облдержадміністрації.

В змаганнях взяли участь 8 команд. Перший день змагань – особиста першість. Змагання по типу – в заданому напрямку. Спортсмени вишиковуються на старті, отримують карти та з інтервалом в 2 хвилини по команді стартера рушають на дистанцію. Читаючи на бігу карти, вони прямують на дистанцію в пошуках КП. Їх на дистанції розташовано 18. Контрольний час 1 год.30 хв.  Фініш несподіванок не показав.

Першим в групі Ч18,21 фінішував Євтодій Максим з часом  40:15 хв з команди м.Хмельницького, тренер Хмельницького міського центру туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. У групі Ч16 першим з часом 25:08 хв фінішував Ребрик Дмитро з команди Полонської ОТГ.  В группі  Ч14 переміг Заморока Михайло І-ю розр. з команди м.Хмельницького, який знайшов 10 КП за 40: 52 хв. В в групі молодших Ч12  переміг Остапенко Ростислав подолавши 6 КП за 37:32 хв.

Серед дівчат першою в групі Ж18 з’явилась на фініші Перунська Ганна з команди м.Хмельницький 3,  учениця Хмельницького електромеханічного коледжу, з результатом   1:43 хв. В групі Ж14 перемогла Давидюк Вікторія  з команди Полонської ОТГ яка знайшла 10 КП за 35:26хв. В групі Ж12 першою була Марчук Діана з команди Хмельницького району ( ХОЦТКУМ) з часом 1:09:20 год.

На другий день змагання перемістилися на  східну частину Давидковецького лісу, де пройшли естафети з орієнтуванням. Вітер та  хмари не завадили учасникам продемонструвати гарну техніку орієнтування. Естафети проводились в заданому напрямку. В молодшій групі Ч12 дистанцію довжиною 1,2 км  з 6 КП краще інших подолала команда  Хмельницького району (ХОЦТКУМ) 0:57:22. В групі Ж14 на дистанції довжиною 2,3 км з 8 КП кращими були дівчата Хмельницький 3. В групі Ч14  на дистанції довжиною 2,4 км з 8 КП перемогли хлопці з команди Хмельницький 1.

В командному заліку перше місце в Чемпіонаті  зайняла команда Полонської ОТГ  з результатом  358 балів.

Другими стали спортсмени команди м. Хмельницький 5 (ХМЦТКЕУМ) , які набрали 256 балів.

Третіми спортсмени Хмельницького района (ХОЦТКЕУМ) з результатом  226 балів.

Переможці в особистому заліку  нагороджені грамотами управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, в естафетах – дипломами Федерації спортивного орієнтування України в Хмельницькій області. Команди  також нагороджено кубками та грамотами.

Джерело

Схоже

У рамках десятого туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги хмельницьке «Поділля» зіграло проти рівненського «Вересу». Матч відбувся 22 вересня на рідному для подолян полі. Перший тайм розпочинався досить передбачувано та вкрай спокійно. Обидві команди намагались взяти ініціативу до своїх рук, хапаючись за кожний шанс на володіння м`ячем. Першими чіткі атаки розпочали гості. […]

У рамках 9-ого туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги Хмельницьке «Поділля» зіграло проти ФК «Калуш». Матч відбувся 16 вересня на рідних для суперників хмельничан теренах. Перший тайм розпочинався з досить рівної боротьби за місце під сонцем збоку обох команд. Ближче до середини тайму подоляни вирішили брати ініціативу до своїх рук та почали […]

Чоловіки здолали дистанції в один, три та п’ять кілометрів. Жінки бігли лишень тисячу метрів. За результатами змагань визначились із збірною командою головного управління Нацполіції, яка вже у листопаді представлятиме правоохоронців на «Динаміаді 2018». Деталі – у сюжеті МТРК Місто