Команда Полонської ОТГ виграла Чемпіонат області зі спортивного орієнтування

Незважаючи на штормове повідомлення, яке поширювалося на п’ятницю, в суботу біля с.Давидківці Хмельницького району відбувся Чемпіонат Хмельницької області  2017. Змагання відбулись за підтримки управління молоді і спорту облдержадміністрації.

В змаганнях взяли участь 8 команд. Перший день змагань – особиста першість. Змагання по типу – в заданому напрямку. Спортсмени вишиковуються на старті, отримують карти та з інтервалом в 2 хвилини по команді стартера рушають на дистанцію. Читаючи на бігу карти, вони прямують на дистанцію в пошуках КП. Їх на дистанції розташовано 18. Контрольний час 1 год.30 хв.  Фініш несподіванок не показав.

Першим в групі Ч18,21 фінішував Євтодій Максим з часом  40:15 хв з команди м.Хмельницького, тренер Хмельницького міського центру туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. У групі Ч16 першим з часом 25:08 хв фінішував Ребрик Дмитро з команди Полонської ОТГ.  В группі  Ч14 переміг Заморока Михайло І-ю розр. з команди м.Хмельницького, який знайшов 10 КП за 40: 52 хв. В в групі молодших Ч12  переміг Остапенко Ростислав подолавши 6 КП за 37:32 хв.

Серед дівчат першою в групі Ж18 з’явилась на фініші Перунська Ганна з команди м.Хмельницький 3,  учениця Хмельницького електромеханічного коледжу, з результатом   1:43 хв. В групі Ж14 перемогла Давидюк Вікторія  з команди Полонської ОТГ яка знайшла 10 КП за 35:26хв. В групі Ж12 першою була Марчук Діана з команди Хмельницького району ( ХОЦТКУМ) з часом 1:09:20 год.

На другий день змагання перемістилися на  східну частину Давидковецького лісу, де пройшли естафети з орієнтуванням. Вітер та  хмари не завадили учасникам продемонструвати гарну техніку орієнтування. Естафети проводились в заданому напрямку. В молодшій групі Ч12 дистанцію довжиною 1,2 км  з 6 КП краще інших подолала команда  Хмельницького району (ХОЦТКУМ) 0:57:22. В групі Ж14 на дистанції довжиною 2,3 км з 8 КП кращими були дівчата Хмельницький 3. В групі Ч14  на дистанції довжиною 2,4 км з 8 КП перемогли хлопці з команди Хмельницький 1.

В командному заліку перше місце в Чемпіонаті  зайняла команда Полонської ОТГ  з результатом  358 балів.

Другими стали спортсмени команди м. Хмельницький 5 (ХМЦТКЕУМ) , які набрали 256 балів.

Третіми спортсмени Хмельницького района (ХОЦТКЕУМ) з результатом  226 балів.

Переможці в особистому заліку  нагороджені грамотами управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, в естафетах – дипломами Федерації спортивного орієнтування України в Хмельницькій області. Команди  також нагороджено кубками та грамотами.

Джерело

Схоже

З 5 по 12 червня  у місті Софія, що в Болгарії, відбувся Чемпіонат Європи з боксу серед жінок. У складі збірної України виступала вихованка ДЮСШ № 2 «Авангард» та ШВСМ Хмельницького, Марія Боруца (75 кг.). Учениця одних з кращих тренерів України, Анатолія та Андрія Чумакових, Марія Боруца впевнено крокувала до фіналу. Так, у 1/4 фіналу, вона […]

10 червня у місті Калгарі, яке знаходиться в Канаді, пройшов Чемпіонат світу із класичного пауерліфтингу.  Першою з юніорської збірної України на чемпіонаті стала хмельницька тренерка місцевого спортзалу Щавінська Тетяна, у ваговій категорії до 47 кг. Показавши третій результат у присіданні- 112,5 кг,  змагання у жимі закінчила з результатом – 83 кг, що нині являється новим рекордом світу […]

Протягом двох днів юні “соколята” зіграють п’ять матчів. Дитяча команда «Сокола» вирушила на турнір у Дніпро. Там 12-13 червня вони зіграють із трьома місцевими командами. У перший день футболісти проведуть ігри групового етапу. Наступного дня  команда зіграє півфінал й фінал або матч за 3 місце. Учасники турніру серед дитячих команд в Дніпрі: МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) […]